sraz Palby podzim 2009

Moderátor: jarl

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Je to chytrá holka. Když tam něco bude, s úsměvem řekne - to ne já, ale Skelet. :rotuj:

Takže na sraz ji nevylákám ani kdyby prase na křídlech z pterodaktyla létalo.

No já nechci předbíhat, ale možná skutečně dovezu Pozorovatele signalistu. Ale není to zaručeno, takže ještě upřesním. S ní je domluva jak ..... no s Pozorovatel signalistou. :evil:
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Ljubov bych mohl vzít sebou. Jedu z Brna a v noci se vracím.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Uživatelský avatar
#
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 525
Registrován: 10/7/2009, 15:57

Příspěvek od # »

v noci se nevrací, v noci se zvrací :wink:
Don't worry, pee happy.
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

A nejede nekdo přes krásnou a malednou díru jménem Hovorany? Štědře bych se svému zachránci odměnil ;-) Dalo by se aj kdyby nekdo jel přes Strážnicu.
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Takže Petr opětovně potvrzen, Kübelwagen dorazí s tříčlennou posádkou..pokud se k nám nebude ještě někdo z Prahy a okolí chtít přidat :)
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Ti říkám, pojedete přes Hovorany :-)
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Petr1
desátník
desátník
Příspěvky: 55
Registrován: 5/5/2008, 20:13

Příspěvek od Petr1 »

Hovorany? Ty za Brnem z pohledu skoro Pražáka? Jestli jo, tak bys to měl dojít pěšky. Ty lemro.
Petr1
desátník
desátník
Příspěvky: 55
Registrován: 5/5/2008, 20:13

Příspěvek od Petr1 »

Skus zaškemrat u Hanse za malý poplatek. Když bude chtít jezdit po Prdelákovicích a ne po dálnici. By tě mohl vzít.
Uživatelský avatar
alibaba
7. Major
7. Major
Příspěvky: 707
Registrován: 15/8/2007, 00:30
Bydliště: Cotswold

Příspěvek od alibaba »

Petr1 píše:Skus zaškemrat u Hanse za malý poplatek. Když bude chtít jezdit po Prdelákovicích a ne po dálnici. By tě mohl vzít.
V Cesku je dalnice??? :mrgreen:
Inteligence má své hranice,
ale blbost je nekonečná....
Uživatelský avatar
knezdub
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 833
Registrován: 13/10/2009, 19:54
Bydliště: Blatnička

Příspěvek od knezdub »

Dálnice je jen krycí název pro zmatení nepřítele. Koupíš si na poště parkovací lístek a čekáš, kam tě postaví a jsi překvapený, jak dlouho můžeš stát. Jen ta cena je trochu přemrštěná, za ty prachy můžeš radši parkovat v centru Prahy pod střechou :-)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
major
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 4/7/2009, 12:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od major »

panove, podla toho ako dnes dopadnem u svojho chlebodarcu a zivitela mojho (chap zamestnavatel) :D tak by som sa zajtra ukazal. svoju ucast vidim na 95 %.
bolo by mozno ziskat nejaky telefonicky kontakt na niekoho z "organizacneho vyboru" akcie ? ked uz budem na mieste, aby som sa nemotal po otrokovicich jak madar v kukurici :D ...
kontakt na mna je +421 918 718819, staci mi tuknut sms, nemam problem sa ozvat. dakujem !!
ps-chcem sa opytat ako je doriesena moznost ubytovania ci prespania v nejakom prišlopci, ci inej kutere :D .... lebo to vyzera tak, ze sa nedostavim autickom, pretoze vyhlasilo strajkovu pohotovost :( , ale zrejme pouzijem osvedceneho prostriedku a pojdem ako nemec na stalingrad, t.j. vlakom....
dakujem.
Verni sebe, svorne napred!
Uživatelský avatar
major
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 4/7/2009, 12:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od major »

sa58 píše:Doupě metrošů :D docela dobré, bohužel vyšla až poslední varianta... Ale u Pecivála je stůl stále objednaný, zruším ho až zítra nebo ve čtvrtek...

a co sa tyka miesta konania, doupe metrosu....... snad v takom doupeti moje maskace nebudu prekazkou :D :D :D ci mam zvolit inu ustroj?
myslel som na nieco odpovedajuce zrazu palby ;)
Verni sebe, svorne napred!
Uživatelský avatar
major
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 4/7/2009, 12:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od major »

Pátrač píše:Metrosexuálů? Tak to tam trochu zdrsníme. Tebe pošleme někomu plivnout do piva až Tě praští, tak řekneme že nám kamaráda nikdo mlátit nebude a kompletně je vyházíme oknama. Když jsem byl mladý tak to skvěle fungovalo, když jsme se chtěli pasovať.

Dobrý plán, ne?



udalost sa navzdy zapise do dejin ako defenestracia otrokovickych metrosexualov :D :D
Verni sebe, svorne napred!
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Petr1: Hovorany? Ty za Brnem z pohledu skoro Pražáka? Jestli jo, tak bys to měl dojít pěšky. Ty lemro.
Tak to se ti nepovedlo. A když už mluvíš o Prdelákovicích, tak by sis měl jako skoro Pražák zamést před svým prahem. V okolí Prahy je to totiž díra vedle díry a to včetně silnic. A nevím jak ty, ale já se nestydím za to, kde bývám, a narozdíl od tebe to hrdě ukazuju na Palbě.
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
major
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 4/7/2009, 12:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od major »

uz to zacina... a to som myslel, ze len u nas je ten primitivny problem. zapad - bratislava versus vychodniari :D :D :D :D
chlapi, treba sa v tych otrokovicich potkat a vysvetlit si to :D :D :D


ps - ja sam bych najradcej byval v nejakej diere daleko od vsetkeho, niekde na samote u lesa :) jak v meste, co sa tu neda nic robit, clovek len caka na vikend, kedy niekde vypadne ....
Verni sebe, svorne napred!
Petr1
desátník
desátník
Příspěvky: 55
Registrován: 5/5/2008, 20:13

Příspěvek od Petr1 »

Já se ti omlouvám, jestli jsem se tě dotkl. Jenom jsem se ti snažil pomoct. Já s Hanzem jedu. Ten odvoz veřejně nabízel, a když se podíváš na mapu. Tak by to nebyla velká zajížďka.
Místo formulace za Brnem z pohledu skoro Pražáka jsem měl použít severovýchodně od Brna. Jinak často jezdím za kámošem do Milotic, to máš přes pole. No a do Otrokovic o kousek dál. Takže jestli tam chceš být, tak tam budeš. A jestli ne tak jsi lemra. Protože neříkej že ti tam aspoň z Kyjova nejede vlak.
Třeba:
14.11.2009 Kyjov odjezd 12:32 – Otrokovice 13:48 celkoví čas 1 h 16 min, vzdálenost 60km, cena 82kč

Zdroj
Naposledy upravil(a) Petr1 dne 13/11/2009, 15:05, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
major
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 4/7/2009, 12:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od major »

jasny. ja sa dovalim z Trnavy (SK-91701) POTVRDZUJEM UCAST.
Verni sebe, svorne napred!
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Ona jedna věc je esi jede vlak, druhá esi jede autobus v rámci IDS JMK, který sice jede, ale přestupní doby okolo hodiny až dvou mě moc nelákajů, proto dojedu až na pět hod od Hodonína a z busu na vlak si počkám enom půl hodiny. Nemysli si, mám to všecko prokalkulované.

Víš, ono v poslední době je v okrese hodonín vlivem prý vynikající IDS JMK všecko rozmrdané a nic nenavazuje na nic.

Ale tů lemru ti neodpustím... :razz:
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

major píše:panove, podla toho ako dnes dopadnem u svojho chlebodarcu a zivitela mojho (chap zamestnavatel) :D tak by som sa zajtra ukazal. svoju ucast vidim na 95 %.
bolo by mozno ziskat nejaky telefonicky kontakt na niekoho z "organizacneho vyboru" akcie ? ked uz budem na mieste, aby som sa nemotal po otrokovicich jak madar v kukurici :D ...
kontakt na mna je +421 918 718819, staci mi tuknut sms, nemam problem sa ozvat. dakujem !!
ps-chcem sa opytat ako je doriesena moznost ubytovania ci prespania v nejakom prišlopci, ci inej kutere :D .... lebo to vyzera tak, ze sa nedostavim autickom, pretoze vyhlasilo strajkovu pohotovost :( , ale zrejme pouzijem osvedceneho prostriedku a pojdem ako nemec na stalingrad, t.j. vlakom....
dakujem.
Ubytování si každý zajišťoval sám, každý má jiné představy. Možnosti jsem uváděl někde na začátku tohoto tématu.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

A teď ještě něco k navigaci...

Takže ti, co přijedou nějakým přibližovadlem a chtějí dojet až na místo, musí zvolit poněkud složitější cestu, cesta kolem nádraží se předělává a tak musí jet okolo polikliniky

Obrázek

Ti, co dorazí Zugem, musí jít jen podle kolejí na sever :D

Obrázek

Bowling je objednaný od 17:00, stůl pro 15 lidí (asi si fandím) je zabukovaný od 19:00. Já na místo dorazím někdy po 16:00 (+/-)

Pokud by někdo potřeboval nutně navedení po telefonu, stačí napsat SZ a já se mu pošlu číslo.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“