Torpédoborec Stěreguščij

Moderátoři: jarl, Pátrač

Uživatelský avatar
kacermiroslav
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 5286
Registrován: 25/3/2008, 14:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kacermiroslav »

Řekl bych, že to nebylo praxí, ale výjimkou bylo Rusko a následný Sovětský svaz. Ty přejmenovávali své lodě snad každej rok:-) Jinak k přejmenování u ostatních loďstev také docházelo, ale obvykle po vyřazení plavidla ze služby. Jejich jména pak třeba dostávali nové modernější jednotky.
ObrázekObrázekObrázek
benson
Příspěvky: 5
Registrován: 15/8/2010, 18:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od benson »

Ach jo Jarle. Kde na to opisování pořád bereš čas teda nevim. Já češtině taky moc nedám, ale neměl by ses podívat jak se skloňuje Ščereguščij či jak se ta zopropadená kocábka jmenovala? Díky a zas něco hezkýho opiš. Pár lidí tě pochválí a bude ti líp. Promiň ale musím jít makat, ale večer si zase počtu cos kde vykradl.

Edit od Pátrač - kritika je dobrá vě. Je toto ale kritika? Bensone, to máš co se týká námořníků hodně práce - mirakačerů, Destroyman, Scrat .......
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17793
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

Silná slova! Pokud něco opsal, tak zde napiš knihu, autora a konkrétní statě, které opsal!
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4088
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Příspěvek od jarl »

benson píše:Ach jo Jarle. Kde na to opisování pořád bereš čas teda nevim.
Člověče, buď tak laskav a jasně uveď kde jsem tedy tuhle práci ukradl, abych se mohl nějak bránit. Chci konkrétní odkaz na nějaký článek, který jsem podle tebe zkopíroval, nebo uveď autora knihy, její název, příslušnou stranu a napiš sem alespoň některé z těch opsaných pasáží. Doufám, že nebudeš srab a vše ještě dnes dodáš!

Vůbec nechápu jak můžu být u tohoto článku obviňován z kopírování. Pasáže o konstrukci a vývoji plavidel třídy Sokol, vychází z toho co jsem se dočetl na ruských serverech (především Wunderwaffe a ruská Wikipedia) a z knihy Milana Jelínka Válečné lodě soupeřů, který uvadí zhruba totéž, co zmiňované ruské zdroje. No a pasáže o kariéře torpédoborce Stěreguščij vycházejí z mnoha ruských webů, jejichž orientační výbět je uveden v použitých zdrojích.
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Jarl - Zde je potřeba aby ses zamyslel- nešlápl jsi někomu na kuří oko? Toto je vysloveně vendeta. Jak jsem psal- zůstaň v klidu.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

benson píše:Ach jo Jarle. Kde na to opisování pořád bereš čas teda nevim. Já češtině taky moc nedám, ale neměl by ses podívat jak se skloňuje Ščereguščij či jak se ta zopropadená kocábka jmenovala? Díky a zas něco hezkýho opiš. Pár lidí tě pochválí a bude ti líp. Promiň ale musím jít makat, ale večer si zase počtu cos kde vykradl.
Tak nějak jsem doufal, že na moje modrá - MODRÁ slova něco odpovíš. To co jsi napsal je sprostá urážka a řečeno slovy klasika to ke slušnému chování má hodně daleko. Kopnout beztrestně a bez potřeby reagovat na výtku není ani slušně ani statečně ani to nevypadá jako snaha o nápravu čehokoliv.
Je to prostě jen lumpárna. Takže Ti sděluji, že bych ocenil relevantní a korektní vysvětlení co měl kolega jarl opsat a odkud. Bláboly jako v tom postu po dovolené si nabouchej do nosu.

Pokud to zde nebude do 24 hodin začnu reagovat po svém. A u Tebe mi to dá jen málo práce. Mimo urážek a pomluv jsi toho moc nepředvedl.

Zdraví Pátrač.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Odpovědět

Zpět na „Rusko“