Husité

Moderátoři: Pátrač, Tkuh, kacermiroslav

Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Destroyman píše: Argumenty nemáte, v podstatě jen kolegovi nadáváte a lustrovat autora tím že fízlujete, kdo byl tchán od jeho druhý ženy, to bylo jako myšleno vážně? Klidně mě za to sežerte, ale tyhle metody jsou hodny leda tak IQ husákovskýho lampasáka... co lampasáka, tohle přece byla práce politruků!
Ale blbost. Karel Steigerwald nemá také žádné argumenty, ale v článku s nimi vystupuje a krom toho je předkládá jako fakt.
To, že jsem uvedl, že má manželku z dané rodiny, tak jen aby nevznikla mýlka, že je to dcera českého lingvisty Salzmanna žijícího od roku 1947 v USA...

Pak je otázka proč - je to jeho názor a proč haní takovým způsobem historii, o které v podstatě nemá ánunk?
Je to jeho povahou a výchovou, národností jeho a jeho předků, nebo prostředím ve kterém žije?

Proč pak o něm někdo napíše:
Je možno si představit nestydatější urážky národa?
Zřetelnější plivnutí do tváře?
Patologičtější nenávist?

http://cz.altermedia.info/z-domova/stei ... _4500.html

A s tímto článkem se zase ztotožňuji já.

A pokud někdo i v nadsázce označí Čechy za "nižší rasu", tak jasně ukazuje, k jaké rase se on řadí.
"...Ano, je to Čech, dejte ho na seznam. Ale pozor, hloupí nejsou.
Jsou mazaní, jako nižší rasy bývají - rádi okrádají dokonce i sebe navzájem. V restauraci je odhalíte lehce, pojídají tuk a mouku..."

http://karel.steigerwald.cz/clanky/2007 ... horsi.aspx
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

další téma odsouzené do hospody
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Destroyman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1288
Registrován: 25/6/2008, 08:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Destroyman »

Rosomák: Aha, tak teď ti předvedu malinkej rozdíl. Ty se ztotožňuješ s článkem nějakýho bezvýznamnýho pisálka z blistů. OK. Vyčítá ti to někdo? Těžko, do tvýho názoru ti nikdo nekecá.
Jersey sem hodil odkaz (jestli se s ním taky ztotožňuje, to pochopitelně nevím) na nějakýho bezvýznamnýho pisálka z iHeute. A co děláš ty? Lustruješ mu rodinu.
Proto jsem se ozval. I když mě osobně jsou nějaký husiti totálně ukradený.
Skelet: Jojo, to téma mělo být v hospodě asi už od začátku...
さようなら。
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Destroymane, kdyby si četl pořádně, tak víš, že Jersey se s ním ztotožňuje a jak řiká BlueL, mnoho to vypovídá o znalosti jak pisálka, tak Jerseyho. Thats all. A argumentovat na ten text, by byla docela dobrá ztráta času.
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Destroyman píše: A co děláš ty? Lustruješ mu rodinu.
Teda, to je lustrace... :twisted:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Steigerwald

Lustrace se provádí zde:
http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky

http://www.svazky.cz/

No, stačí srovnat výtisky, náklad, čtenost portálu na Internetu...
A také, kdo může publikovat názor na blisty a kdo v IHeute.
On je to kapku rozdíl....
Uživatelský avatar
Destroyman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1288
Registrován: 25/6/2008, 08:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Destroyman »

Jak chceš. Když tě to fízlování baví... Tvoje volba, moje pohrdání.
さようなら。
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Tedy ne že bych se sem plánoval ještě vrátit - toto téma nemá zrovna ve vínku být tématem pro pokud možno objektivní diskusi, ale nedá mi to a musím.

Kolegové - myslím si, že je na čase odejít do rohů, vyplivnout do kyblíku krvavou slinu a sundat rukavice - dneska nemáte formu na souboj podle pravidel Fair play.

Proč se přete nad článkem, který je takový jaký je a slouží pouze a jen pro provokační šťouchanec autora? Je tolik věcí nad kterými se můžete dohadovat... třeba:
proč husa vodu pije a nechčije,
jak je to s nesmrtelností švábů či
jak se rozmnožují anakondy..

Takže do rohů nebo to zde proberu, že se nebudete stačit divit.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Destroyman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1288
Registrován: 25/6/2008, 08:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Destroyman »

Pátrač píše:Proč se přete nad článkem, který je takový jaký je a slouží pouze a jen pro provokační šťouchanec autora?
Ne, o článek nějakýho Steigerwalda nejde. Tedy aspoň mě ne. Jde o dvě věci:
- o princip. To se totiž může stát i tobě, Pátrači. Vyjádříš svůj názor, někomu se nebude líbit, argumenty proti tobě mít nebude a tak na tebe vytasí třeba to, že tvůj strejda před XY lety udělal věc YZ a omlátí ti to o hlavu. Jestli ti tenhle systém přijde normální nebo ti dokonce vyhovuje, o tom teda silně pochybuju.
- z širšího hlediska jde o inflaci zmrdů. Hele nezastírejme si holou pravdu, my dva jsme tady de facto jedni z posledních, kteří ještě píšou články. Zbytek se v podstatě jen veze anebo se hádá v hospodě. A myslím, že zrovna tobě nemusím vysvětlovat, co je se seriózním psaním za práci, za kterou ti nikdo nedá ani vindru. Jediná věc, kterou z toho můžeš mít je jen a pouze hřejivý pocit z dobře vykonané práce.
Ovšem pokud se tu budou lidi hádat o pitominách a argumentovat pochybnými články z takových sraček jako jsou blisty, výsledný efekt nemůže být jiný, než že úroveň palby spadne právě do těch sraček! A spadne tam i s tvými články - to ti garantuju Pátrači - protože detaily už nikdo rozlišovat nebude. Jestli ti tedy opravdu nevadí že se dřeš zbytečně, pak mě teda jo.
A včíl mudruj, já v tom mám jasno, tím končím a mizim si užít víkend.
さようなら。
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Jo napsat článek je fuška jak stodola. Je pravda že píšu hodně, ale mimo nás dva zde píše a dobře i Jarl a pár dalších a michan, který jede po své linii a je mu jedno co kdo dělá.

Jelikož občas nabýván dojem, že je něco špatně tak někdy provedu destrukční kroky a je vymalováno. Třeba moje práce o Izraeli už byla vybrána jako součást příštího víkendu pro Izrael u nás v Prostějově. Nebude za to ani vindra ale považuji to za to nejlepší co ji mohlo potkat. A jsem u toho hřejivého pocitu - nic jiného nás kamaráde asi nepotká. Ale ten pocit stojí za to.

Jde mi jen o to, že ten osobnostní potenciál co máme není potřeba vyplýtvat na takovéto šarvátky- ten článek je blbý a pokud se s ním někdo ztotožní je to jeho věc.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Destroyman píše:Jak chceš. Když tě to fízlování baví... Tvoje volba, moje pohrdání.
"Ten kdo nezná svou minulost, je odsouzen ji opakovat."

Aha, bádání v historii je fízlování. Pleteš si pojmy a dojmy.
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11489
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Příspěvek od Dzin »

Takže se to článku nakonec přeci jen povedlo, hmhmhm...
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Dzin píše:Takže se to článku nakonec přeci jen povedlo, hmhmhm...
Mám pro Tebe kolego dobrou zprávu - na počátku tohoto vlákna žádný článek nebyl. A máš-li na mysli ten citovaný na předchozí stránce - až taková škoda se nestala.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
josefg
poručík
poručík
Příspěvky: 713
Registrován: 16/5/2009, 16:04

Příspěvek od josefg »

Destroyman píše:Barrymore, máš do puntíku pravdu. Husiti jsou opravdu výbušné téma a názory na ně jsou kolikrát hodně srandovní. Mě se jen nelíbí, jakým stylem se na jerseye ostatní vrhli jen pro to, že sem šoupnul názor, který vlastně ani není jeho a jen mu asi připadá zajímavý.
Sorry ale lustrovat člověka, jestli náhodou nemá v příbuzenstvu kulaka a pak mu za to nadávat, to mi v dnešní době přijde jako hodně silný kafe.
Destroymane, Jersey nepotřebuje mediátora, určitě ví co napsal, jinak by neřekl, že mu Steigerwald mluví z duše. A Steigerwalda není třeba představovat, ani jeho článek z května 2009, kdy docela tvrdě tlačil „káru“ Topolánkově vládě a byl vzteky bez sebe že padla. Zapomněl ovšem, že Topolánkovu vládu nesestřelili Husiti, ale renegáti jeho strany a strany zelených. No a ty čtyři odpadlíky si obě partaje pečlivě připravily samy svou vlastní chytrostí, to by ovšem Steigerwald nikdy nepřiznal, tak si zchladil žáhu na husitech, možná proto, že Paroubek se hlásí k církvi Husitské.
Proč ten článek přetáhl Jersey na palbu, když se z něj nedá obhájit, než to, že „ožralý prelát s holkama v posteli je pro život člověka stokrát méně nebezpečný než náboženský fanatik s pravdami a s hranicí, na níž za hříchy hoří lidé“, je ovšem záhada. On je totiž nebezpečný každý fanatik to za prvé a za druhé o tom husitství nebylo. Kdo si jen málo o té době přečetl a zamyslel se, ten to pochopil už dávno a ti kteří chápat nechtějí, s těmi je to těžké, a nemá smysl jim nic vysvětlovat. Divil by ses Destroymane, jak málo lidí si uvědomuje, že dobou trvání a stupněm ničení a vraždění bylo husitství ve své době v Evropě jen krátkou epizodou na pozadí stoleté války, která v té době byla asi v polovině, hlavní vlnu upalování měla Evropa teprve před sebou, a nepostihla Čechy. No a co se týká „hospodářského úpadku“ dobře víš že hospodářsky slabý a šikanováním vlastních občanů rozvrácený stát nepostaví silnou armádu (viz. sovětské Rusko) a teď počítej se mnou první křížová výprava pobývala na českém území cca tři měsíce a její konec byl odchod křižáckých vojsk bez svedení rozhodující bitvy, z důvodů především finančních.
Poslední křížová výprava o devět roků později pobyla na našem území asi 14. dnů a skončila jedinou bitvou, ta bitva se navíc podobala spíš honu na zajíce, než střetu dvou armád, zvlášť když ta poražená byla početně dobře dvakrát silnější. Garda kardinála Cesariniho cca 200 kopijníků dokázala vzdorovat asi 20 minut, pak přestala existovat. To by rozvrácený stát nedokázal.
Obrázek

read between lines, read between lies
Zamčeno

Zpět na „významné vojenské události“