World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Add maximálka: Co si matně pamatuju, tak všechny maximální hodnoty jsou uvedeny při 100% osádce a všech nainstalovaných vylepšení posilující tu danou veličinu...
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Re: World of tanks

Příspěvek od Zipoun »

Hospodskej č. 6
Ano pravda, max. posádka je základ (platí to i pro rychlost zaměřování, přebíjení, dohled atd.)...ale samo na nižších tierech pokud postupuješ dál ji nedosáhneš...
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Aaron Goldstein »

(Tady v hospodě nejsme... Ten post můžeš využít jinde)

Tak si to pamatuji dobře... Byla to reakce na Polarfoxe, respektive na jeho frustraci, že nedosáhne ve hře tabulkové maximálky.....
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Re: World of tanks

Příspěvek od Zipoun »

Skelet to na chvíli hodil do hospody...

nevím co si mám pamatovat, ještě mám 1 příspěvek v hospodě a 15000 bitev WoT k tomu :razz:
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: World of tanks

Příspěvek od kopapaka »

Polarfox píše: AMX 40 je vůbec špatnej vtip...zaprvé to nemá udávanou maximálku 50 km/h ani omylem (to je patrně aprílový žertík pro důvěřivé nové blbce jako já :) ), ale jezdí to polovinou a ve většině případů to hází člověka mezi tiery V-VI. Tam už ani ten pancíř nepomůže a kanón to má vůči těmhle soupeřům vyloženě pro srandu. Nemluvě o té rychlosti.
Problém je v tom, že se uvádí maximálně dosažitelná - AMX 40 je původně totiž obrněný automobil - koho napadlo předělat to na tank :) Na kolech by těch padesát nejspíš dal celkem v pohodě, ale pásy to na rovince celkem brzdí... Zkus pořádný sešup a ta rychlost přijde. :mrgreen: Netvrdím, že vydrží dlouho...

Je to hned na začátku :rotuj:
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17710
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: World of tanks

Příspěvek od skelet »

Skelet není členem Hospody, tudíž tam nemůže nic dávat.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1417
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: World of tanks

Příspěvek od danny1691 »

;jů, kačenka :D 37 bitev a skoro 57% WR nezapomenu, když jsem na jižním pobřeží tlačil kačenku čím se dalo, ale nedojel jsem :D zoufale pomalá. Jo jde tak zakoupit ten lepší benzín?

A proč kačenka?

Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: World of tanks

Příspěvek od Polarfox »

Aaron Goldstein píše:Tak si to pamatuji dobře... Byla to reakce na Polarfoxe, respektive na jeho frustraci, že nedosáhne ve hře tabulkové maximálky.....
Zas tak dramaticky bych to neviděl, ale (viz. dále)...
kopapaka píše:Na kolech by těch padesát nejspíš dal celkem v pohodě, ale pásy to na rovince celkem brzdí... Zkus pořádný sešup a ta rychlost přijde.
...z kopce to jezdí maximálně 30, na rovince a dobrém terénu jsem z toho schopen vymáčknout s nejlepším motorem "až" 21 km/h :D A posádkou to rozhodně nebude, protože ostatní vozidla i s nevytrénovanou posádkou se plus mínus autobus maximálce blíží v pohodě.

Tudíž jestli to pojede 25, když tomu sundám věž a prodám ji do sběrných surovin, tak je to moc... Počítám, že by to rychleji plavalo než jezdilo :D Jak s tím udělám 14 000 expů to chci vidět.

ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: World of tanks

Příspěvek od kopapaka »

Polarfox píše:...z kopce to jezdí maximálně 30, na rovince a dobrém terénu jsem z toho schopen vymáčknout s nejlepším motorem "až" 21 km/h :D A posádkou to rozhodně nebude, protože ostatní vozidla i s nevytrénovanou posádkou se plus mínus autobus maximálce blíží v pohodě.

Tudíž jestli to pojede 25, když tomu sundám věž a prodám ji do sběrných surovin, tak je to moc... Počítám, že by to rychleji plavalo než jezdilo :D Jak s tím udělám 14 000 expů to chci vidět.
No, já už jsem s kačenou dlouho nehrál, tak se nebudu hádat. A znovu kupovat ji teda nehodlám, jedině, že by jí omezili MM - na mx. 4 tier. :mrgreen:
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
vbn78
svobodník
svobodník
Příspěvky: 29
Registrován: 25/5/2010, 06:39
Bydliště: Bory

Re: World of tanks

Příspěvek od vbn78 »

Nakonec ale přijde odměna v podobě pojízdné šílenosti ELC :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: World of tanks

Příspěvek od Polarfox »

vbn78 píše:Nakonec ale přijde odměna v podobě pojízdné šílenosti ELC
To jediné mě u toho krámu drží :)
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
majan75
četař
četař
Příspěvky: 68
Registrován: 28/7/2012, 16:34

Re: World of tanks

Příspěvek od majan75 »

Ono aj dostať sa k T 29 nie je žiadna prechádzka rajom, najprv katastrofálny T1 Heavy a potom ešte dlhšie trápenie s tak isto hrozným M6 :raf:
Smrť jedného muža je tragédia. Smrť milióna mužov je štatistika. (Josif Vissarionovič Stalin)
Norek
svobodník
svobodník
Příspěvky: 32
Registrován: 12/2/2011, 13:29

Re: World of tanks

Příspěvek od Norek »

:lol: No pokud je pro tebe T1 A M6 katastrofální a hrozný tak s T32 a výš asi rozšlapeš klávesnici a zahodíš myš :lol:
Mauler
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 264
Registrován: 19/4/2014, 17:32

Re: World of tanks

Příspěvek od Mauler »

Norek píše::lol: No pokud je pro tebe T1 A M6 katastrofální a hrozný tak s T32 a výš asi rozšlapeš klávesnici a zahodíš myš :lol:
Tak největší problém vyšších amerických tierů je že mají relativně slabě panceřovanou korbu(zas ale M 6 má pancéřovaní jako tiger I a k tomu ještě lépe řešený tvar) a pomáhá na to jen vyosení vůči objektu palby který palbu opětuje,ale zas je otázka jak mají teď udělaný damage model když jsem jezdil s T 44 tak zásah do svinuté plachty která neměla žádné panceřovaní(byla pouze estetický doplněk) a přesahoval obrys věže užíral nelogicky HP taky jako kdyby se zasáhla věž tanku :roll:
Lepší je tragický konec než tragédie bez konce
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1417
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: World of tanks

Příspěvek od danny1691 »

Pokud je dle tebe M6 katastrofalni, delas neco hodne spatne.
Lepsiho lovce starych KV-1S neznam. A ani mezi osmickama se neztrati, umi pekne kousnout. To vse bez goldove mediciny.
Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Uživatelský avatar
Ionor
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 877
Registrován: 18/6/2008, 03:56
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Ionor »

T1 a T29 sú mnohými považované za najlepšie ťažké tanky svojho tieru, M6 je v porovaní s nimy len nadpriemer.
T29 je ale považovaná za mierne OP a boli už zvästi o chystanom nerfe, no niečo strašné. Najprv zrušili papierového bubaka tieru 6 KV-1S (takže namiesto toho straší v tier 5 s derpom a HEATom) a teraz toto, ešte s toho časom nakoniec spravia vybalancovanú hru, teda aspoň pre vyššie tiery...

Inač KVčka s dlhou 122mm sa aspoň mne dobre lovili s VK36.01H s kónickým kanónom, na diaľku vďaka presnosti a rýchlosti stlačeného projektilu v kombinácii s dobrým dohľadom a tvrdým mantletom pre hulldown a na blízko vďaka vyššiemu poškodeniu za minútu v kombinácii s prebytkom hit pointov (životom).
Na fórum už neprispievam, smerujte svoje nezmysli na ostatných členov fóra...
(Tech channel) youtube.com/user/IonorRea
(Satire channel) youtube.com/channel/UCjS5hvJT-No5zoxPKdX1qCA
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: World of tanks

Příspěvek od kopapaka »

Jen tak pro porovnání...

Obrázek

Obrázek

Hádejte, co je větší šrot :)
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: World of tanks

Příspěvek od Polarfox »

Kva kva :D

Obrázek Obrázek
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: World of tanks

Příspěvek od kopapaka »

Nové video od War Thunder...

ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od sego13 »

Norek píše::lol: No pokud je pro tebe T1 A M6 katastrofální a hrozný tak s T32 a výš asi rozšlapeš klávesnici a zahodíš myš :lol:
T32 je super :)
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“