Sraz Palba - Praha 2011

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Ahoj, Michane, vidim dobře, že se návštěva Kbel nekoná?
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Ahoj kolego vencour,
Kbely nebyly tentokrát vůbec v plánu, viz zde Program:
http://www.palba.cz/viewtopic.php?t=462 ... sc&start=0

tam je přece jasně muzea a Lešany. A potom přednášky Pátrače a Hans S.

( asi zítra Ti odesílám na konto domluvené peníze).
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Omlouvam se za zmatení, chyba asi vznikla na mé straně. Přinejhoršim se ukážu až sám odpoledne v hospodě. Zkusím se domluvit s Hansem S. na odvozu suvenýrů na místo.
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Do Lešan se mi nikdo nepřihlásil, tudíž se necítím být vázán, což je paradoxně dobře, protože s mojí účastí to začíná být velmi nahnuté. Téměř určitě nestihnu přednáškovou část. Když bude vše probíhat velmi dobře, tak bych přijel v podvečer na bezalkoholové setkání. Přes den s největší pravděpodobností vůbec nebudu v Praze.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Tím má pan kolega Pátrač víc prostoru pro přednášku.
Hans S. doufám, že tedy dorazíš alespoň na chvíli?
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Jo, na chvíli téměř určitě jo - až připlachtím do Prahy, tak pak je celej večer volno..ale tipuju, že tam budu až tak od 19. hodiny +/-.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Ještě jsem jednou, dle domluvy s vedoucím provozu, potvrdil objednávky opečených a měkkých kolen. Zároveň jsem splnil i ostatní závazky.
Jsme očekáváni v salónku Restaurace - Jihoměstský pivovar, Podjavorinské 1602, Praha 4 - Chodov, v sobotu 18. června 2011, a to od 15 hodin 30 minut.

Sraz účastníků prohlídky muzeí je mezi 9 hodin 45 minut ráno až 10 hodin - s nějakou tou menší čekačkou.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Příspěvek od cover72 »

Pro případ, že bych nakonec dorazil - berou tam stravenky Chéque Déjeuner (Takové ty oranžové osmdesátikorunové) ?
Obrázek
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Na můj přímý dotaz mi pan provozní řekl, že tyhle neberou, že berou jen stravenky:
Gastropass
a nebo
Ticket Restaurant.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Ticket Restaurant? Gut :) Já jsem prostě šťastnej člověk :)
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Pokud se nestane nějaká přírodní katastrofa či nepředvídatelná událost, MOHU POTVRDIT SVOU ÚČAST NA SRAZU.

Zaroveň jsme se domluvili s organizátory, že coby Admin vezmu sebou Notebok a díky místnímu Wi-Fi připojení můžeme udělat "den otevřených dveří" - v tomto případě zákulisí Palby.
Členové tak budou moci nahlédnout do míst, kam smějí jen moderátoři či přímo do sekce Generálního štábu ,ale také do vlastní Adminace Palby. Tj do míst odkud se udělují bány,nastavují jednotlivá fora, udělují hodnosti či metály, spravují fotogalerie a obecně řídí provoz Palby.


Takže se těším na to,že poznám pro mě "nové tváře" Palby a samozřejmě se rád znovu potkám se "staro -novými" i "místními starými pardály".
Jinak jsem se mírně děsil situace, kdy jsme v Otrokovicích u Sapíka táhly s Redboyem "dědka" Michana na přespání na hotel. Byl jsem ale ujištěn, že to bude jako na minulém srazu na jeho "domácí půdě v Praze", kdy setkání proběhlo v naprosté pohodě. Navíc prý má nějaké komplikace s tlakem řešené léky, takže bude téměř abstinent. Rukavice a nákoleníky na cestu domů si tak prý mám vzít pouze pro sebe.

Takže se budu těšit na vaši hojnou účast, dobrý dlabanec i pití a doufám že se rozhýbe i "otec-zakladatel" Lord a dorazí také.
Budu se těšit a v sobotu NASHLE.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Tak jsem myslel, že Vás v palírně nečekaně překvapím. A ono prd, velebnosti. :( Tak mě zase uteče Michan, Pegeucko a ostatní z té západní země. Změna plánů, v sobotu 14.00 nástup do špiltálu.
Tak si to užijte a nedělejte ostudu. :D A ne, že před šenkem bude :sad:
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Sraz Palba - Praha 2011

Příspěvek od TonyHazard »

Pegeucko píše:............ že coby Admin vezmu sebou Notebok a díky místnímu Wi-Fi připojení můžeme udělat "den otevřených dveří" - v tomto případě zákulisí Palby.
Členové tak budou moci nahlédnout do míst, kam smějí jen moderátoři či přímo do sekce Generálního štábu ,ale také do vlastní Adminace Palby. Tj do míst odkud se udělují bány,nastavují jednotlivá fora, udělují hodnosti či metály, spravují fotogalerie a obecně řídí provoz Palby...........
Fajn, takže můžeš ukázat jak spravit fotogalerii, ve které se nedá listovat. :) A co SZ, vyzvedáváš? Máš tam jednu už od 21.5.2011?
Naposledy upravil(a) TonyHazard dne 17/6/2011, 22:43, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Zítra, v sobotu 18. června 2011, se organizační výbor těší, a to již od 9 hodin 45 minut, na Palbáky i příznivce Palby. První sraz je v tuto hodinu u východu z metra na Florenci, při vjezdu do Autobusového nádraží Florenc.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Už jsem dorazil do Prahy k michanovi, takže mohu svou účast potvrdit se stejnou pravděpodobností jako michan.
Takže zítra.........

PS: Tony - zítra na ty úpravy asi nebude dost času. ale neboj, něco se s tím provede. Ale moje úvahy jsou spíše komplexnější, takže bych nerad udělal nějakou nevratnou(špatně zpětně řešitelnou) úpravu.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Sraz Palba - Praha 2011

Příspěvek od TonyHazard »

Pegeucko píše:.........PS: Tony - zítra na ty úpravy asi nebude dost času. ale neboj, něco se s tím provede. Ale moje úvahy jsou spíše komplexnější, takže bych nerad udělal nějakou nevratnou(špatně zpětně řešitelnou) úpravu.
Samozřejmě to nespěchá, to bylo pouze takové rýpnutí, jak si mi nahrál na smeč :) Nebudeš přece na srazu trávit čas opravami.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

Moc se s Pátračem omlouváme, ale z důvodů rodinné naléhavé situace se nebudeme moc zúčastnit :( Moc se omlouváme, ale rodina má holt přednost...
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

S tím nic nenaděláme.
Bude to " Den otevřených dveří Palby" a tématická zábava´účastníků.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

Do poslední chvíle jsem věřil, že mě to vyjde. Bohužel musím do hospody. Mrzí mě to a snad příště.
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6828
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Zajímavé návštěvy muzeí, dobrý oběd, skvělá kolena, která jsme někteří pro jejich velikost ani nesnědli a tak nám na dobré masíčko dal personál jidelní obaly. Vzali jsme si ještě domu.
Výborná zábava o zbraních dle zájmu. Den otevřených dveří do www. Palba.cz.
Dobré pivo ( snad trochu dražší - několik druhů v Restauraci vařených), začervenal se i rum v menším množství.
Každý přítomný si našel co ho na militárii bavilo a i individuélně dal řeč.
Jen škoda, že na poslední chvíli někteří nepřijeli, ale omluvili se.
Nakonec dostlal každý hezké upomínkové předměty.
Ať žije další sraz Palba.cz.
ObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Srazy a setkání Palba“