Fundament Palby

Vzkazy a žádosti vedení Palby pro uživatele

Moderátoři: jarl, Moderátoři

Uživatelský avatar
Destroyman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1288
Registrován: 25/6/2008, 08:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Destroyman »

Rase: Chápu, že jsi na mě kvůli určitým věcem možná naštvaný, ale v tomhle případě střílíš na falešný cíl. S nějakým vyškrtáváním nebo přijímáním do Hospody nemám společného vůbec nic. Na to jsou tu jiní. :D
さようなら。
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5862
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Polarfox »

Kdyby se Hospoda nekompromisně moderovala a sami moderátoři tam neřádili jak černá ruka, tak se tu nemusí řešit takovéhle kraviny. A pokud chce někdo usilovat o nějakou profesionalizaci a zlepšení, tak je nutno předně zlepšit kvalitu vztahů. A myslím že k nim ani moc nepřispěje bezhlavé útočení některých lidí na Hospodu a neustálé narážky. Upřímně je nechápu...jak tu někdo psal, Hospoda je většinou žumpa a všichni ti dotyční to ví...nikdo je nenutí to číst, ví co tam najdou. Ale přesto tohohle symbolického nepřítele cupují kde to jen jde a při každé vhodné příležitosti. Předpokládám, že každý uživatel, co se zvládne zaregistrovat, dokáže i poznat, co je škvár a co rozumná diskuze...že je to soudný člověk.

Pořád se tu řeší to, co si lidi pomyslí o Palbě, aby to mělo úroveň...a jako obětního beránka bylo rozhodnuto zbořit zaplivanou putyku, místo aby se jen uklidila a každý den tam po zavíraččce uklízečka zametla a vytřela...
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13191
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Rase »

Franz Trubka: Obyčejná Amerika byla taky zajímavé čtení - někdo je odborník na pístové motory, jiný třeba na Ameriku (já tam třeba nikdy nebyl a tak mi to přijde jako zajímavý pohled na tamní dění). O to hospodu prostě člověk zakopává při každé návštěvě - když vidím článek s názvem "vztahy mezi Slováky a Čechy" (nebo jak to bylo, už nevím) tak se prostě kouknout musím.

Destroyman: Trapas :D Mám už ve vás bordel, spletl sem si tě s Lordem - promiň :oops: to je ale hloupé :lol: Jdu si lít Savo do oka
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
Destroyman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1288
Registrován: 25/6/2008, 08:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Destroyman »

Rase píše:Jdu si lít Savo do oka
To nééé. To by asi tuze moc bolelo. :razz:
さようなら。
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Příspěvek od Franz Trubka »

Lepsi Plzen do hrdla, to boli az druhej den :razz:
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Uživatelský avatar
Malej Achil
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 118
Registrován: 7/10/2009, 11:52

Příspěvek od Malej Achil »

Alfiku, no jasně. O hospodě by se udělala diskuze, všechny názory by byly vyslyšeny, všechny připomínky by byly brány na zřetel a až by nazrála doba, bylo by ke všemu přihlédnuto...:). Jenomže nechci bejt škarohlíd, ale pochybuju, že by se došlo k nějakému konsenzu – prd, plácalo by se to tam jako všechny ty „hospodský diskuze o ničem“. A když bychom byli opravdu superdemokratičtí a udělali hlasování, tak hned po jeho skončení by se ozývaly komentáře, jak ty možnosti nebyly úplně správně nastaveny a že by ten či onen jedinec vlastně potom hlasoval úplně jinak atd. atd...

Nechápu taky ty výroky ohledně VIP??? Proč VIP? To to berete jako že: „Když jdu třeba na koncert a chci do VIP, tak si musím zaplatit dvojnásobek a více normální ceny. Když chci na Palbě do Hospody, tak se musím zaregistrovat nejprve jednou na Palbu a potom podruhé do Hospody?“:)

Polarfoxi tvrdě moderovaná Hospoda? Přece: „Mně je to jedno, jestli Rakušan, Čech nebo třeba Turek. Zaplať si pivo a kecej si co chceš.“:)

Já osobně tento Lordův tah vcelku vítám – je to pro mě něco jako konec pokrytectví, jako že někdo bude hlásat jaká je to v hospodě hrůza a špína ale přitom ji pořád bude číst, protože při tom není moc vidět. Teď kdo nechce má klid, a komu to nevadí, kdo to vydrží tak může Hospodu využívat dál (mně třeba taky vadí jak člověk načichne, když jde do reálné hospody. Do některých hospod díky tomu nerad chodím). Nebo to Vás lidi opravdu štve, že teď tady běží v Hospodě „cosi“, co nevidíte ale ve skrytu duše byste chtěli (taková ta až chorobná zvědavost – že musíte prostě vědět všechno, u všeho bejt a všechno vidět), nicméně se Vás dotýká ta nutnost zapsání se do Hospody, protože tím to o sobě vlastně dáte najevo a zařadíte se mezi tu „hospodskou lůzu“??:)
Voják bez humoru je žoldnéř.
Lordus
svobodník
svobodník
Příspěvky: 21
Registrován: 19/5/2011, 18:10

Příspěvek od Lordus »

Tenhle server je tak trochu zvlaštní a jeho vedení také. Objevují se zde celkem kvalitní články, ačkoliv se domnívám, že forma fóra pro zveřejnění článku v podobě textu a grafiky je již obsoletní (mimo jiné kvůli špatnému formátování textu atd.).

Na druhou stranu vrchní admin (nebo vlastník) fóra se rozhodne, že zruší tu část, do které po několik měsíců přispíval neuvěřitelným kvantem totálně jednostranně zaujatých blábolů. Tím se asi rozhodl vyléčit problém palby.

Já tedy problém palby vidím jinde. Když pominu kvalitu obsahu, za kterou nesou odpovědnost samotní tvůrci, tak problém č.1 je totální nepřehlednost a obsoletnost tohoto redakčního systému. Navíc minimální ochota adminů a moderátorů s tím něco dělat. Chcete jeden důkaz: Podive se Lorde, do sekce aktuality. Některé aktuality tam mají poslední příspěvek starý 2 roky. LOL.

Takže nějaké zrušení hospody je v podstatě prd.
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bleu »

Lordus píše:Tenhle server je tak trochu zvlaštní a jeho vedení také. Objevují se zde celkem kvalitní články, ačkoliv se domnívám, že forma fóra pro zveřejnění článku v podobě textu a grafiky je již obsoletní (mimo jiné kvůli špatnému formátování textu atd.).

Na druhou stranu vrchní admin (nebo vlastník) fóra se rozhodne, že zruší tu část, do které po několik měsíců přispíval neuvěřitelným kvantem totálně jednostranně zaujatých blábolů. Tím se asi rozhodl vyléčit problém palby.

Já tedy problém palby vidím jinde. Když pominu kvalitu obsahu, za kterou nesou odpovědnost samotní tvůrci, tak problém č.1 je totální nepřehlednost a obsoletnost tohoto redakčního systému. Navíc minimální ochota adminů a moderátorů s tím něco dělat. Chcete jeden důkaz: Podive se Lorde, do sekce aktuality. Některé aktuality tam mají poslední příspěvek starý 2 roky. LOL.

Takže nějaké zrušení hospody je v podstatě prd.
Mno nevím mě palba přijde poměrně přehledná, oproti válce.cz například. Nicméně s druhým bodem víceméně souhlasím.

Jestli je redakční systém neaktuální či sešlý, či jak jináč chceš nahradit to slovo obsolentní. To nevím mě to přijde jako standardní fórum. Konec konců troufám si tvrdit, že značná část čtenářů sem chodí právě pro tu diskuzi pod články, která je kolikrát výrazně přínosnější, než samotný článek.
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Příspěvek od Franz Trubka »

Lorde, to LOL asi nebude lots of love :D Je to tady vsechno obsolentni. Ja osobne jsem znacne dehonestovan touto situaci :D :D :D
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

Malej Achil píše:... nicméně se Vás dotýká ta nutnost zapsání se do Hospody, protože tím to o sobě vlastně dáte najevo a zařadíte se mezi tu „hospodskou lůzu“??:)
Zvýrazněna část, nad kterou se tu vesele chichotám, protože myslím, že je to trefa do černého :wink: Paráda, Achile 8-)

Jinak k tom zametání Hospody, které tu zmínil někdo výše - osobně jsem přihlížela některé části úklidu, když jsem koukala Pátračovi přes rameno. A ještě jsem mu říkala, ať neblbne a půlku těch věcí, které on ještě stále cítil potřebu přesunout alespoň do Hospody, rovnou smaže, protože to byly kolikrát takové plky, že já bych to bez nějakého delšího přemýšlení bez milosti smazala. Ono je to těžké, přesunu to do Hospody a hned se z toho stává něco na způsob ringu volného - a pak se ještě účastníci nafukují jak papuče, když jim to někdo smaže, vždyť oni přece nenapsali nic špatného. Jo, jenže když se tam furt něco sáhodlouze odkazuje na smazané příspěvky, tak se musí smazat i reakce, jinak je celé promazávání prostě zbytečné.

Osobně mám tak trochu máslo na hlavě s tím, proč sem vlastně chodím - většině článků nerozummím (takže do diskuzí moc k tématu přispět nemůžu), velká část článků, které by byla má blonďatá hlava schopná pobrat, mě zas až tak nezajímá a zbytek jsou témata jako citáty, vtipy anebo ta Obyčejná Amerika, kterou poslal Franz :oops: Jsem jenom obyčejná logistická podpora, protože kdo myslíte, že učil Pátrače mazat příspěvky, rozdělovat a přesunovat témata? :wink: (a kdo taky musí pořád dokolečka různě editovat jeho prezentace k Izraeli, když má někde přednášet :lol: )

Ale i tak vás mám všechny ráda, i když jste někdy jak banda malých spratků :D
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Příspěvek od Franz Trubka »

Dik. Hola hlava zdravi blondatou :D
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
obc
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 105
Registrován: 8/8/2010, 15:37

Příspěvek od obc »

Opravdu si někdo myslí, že uzavření hospody pomůže někomu ke psaní článků? Nebo že právě hospoda někoho odrazuje? Já měl za to, že tam čte a přispívá jen ten, kdo chce. O to je pro mě překvapivější, že mezi členy skupiny jsou i osoby, které si na ní otevřeně stěžovaly a ptaly se po způsobu, jak hospodu "nevidět". A bác ho, teď mají tu možnost a jsou tam zas a podle všeho zcela dobrovolně. Tak k čemu to má být?
Pro mě osobně byla hospoda jen prostředek k odreagování, získávání souvislostí k příspěvkům jiných lidí, v hospodě bylo možné získat kontext k názorům uživatelů, kteří ve "veřejné" části palby měli někdy neortodoxní názory. A ano, bavili mě i ty opilecké výstupy a konspirační teorie, stejně jako to bavilo i ostatní - jinak by to už dávno zašlo na úbytě i bez vytvoření "klubu". Pochybuji, že tam někdo hledal hodnotné informace, a proto považuji za výmluvy důvody, které vedly k jejímu uzavření. Troufám si říct, že nutnost registrovat se v rámci Palby ještě do jakési Hospody, povede k jejímu zániku. Myslím, že klad je pro všechny jasný - úspora času, kterou trávili v diskuzích, které sice možná byly zábavné, ale nikam nevedly.
"the first casualty when war comes, is truth"
Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

Franz Trubka píše:Dik. Hola hlava zdravi blondatou :D
Hihi, tak se ve Fundamentu potkaly dvě hlavy :D

Jinak já osobně jsem si o přijetí do Batalionu zažádala. Lord se mě ptal jestli to opravdu myslím vážně - ano, vážně jsem to myslela a byla jsem do Batalionu přijata. Pátrač do Hospody přístup nemá a ani ho nechce. Ani se mu nedivím. Vždycky do hospody koukl a pak mi tu hodinu naštvaně dupal za zády. Když jsem někdy četla to neustálé opilecké napadání a následné omluvy, případně další útoky podmíněné rozdílností názorů, tak jsem taky měla potřebu začít mlátit hlavou o zeď (což Pátrač nikdy nedělal, ten se tu akorát rozčiloval a mumlal si nějaká tajuplná zaklínadla). Já jsem bývalý instruktor na letních dětských táborech. Jakožto taková cítím potřebu mít alespoň jedno oko nasměrované na to, co dítka dělají, aby když už tomu nemůžu zabránit, tak abych byla alespoň v obraze, kdo zas co vymýšlí.

Jinak... Osobně se domnívám, že věci jako Vzkazy uživatelů, by měly být viditelné pouze pro zalogované uživatele. Protože řekněme si to rovnou, být někdo, kdo na Palbu narazil náhodou a hned si tu číst vzkazy uživatelů, jak vyjadřují názory, jak je to něco na h***o, tak si asi velice rychle řeknu, že tady vlastně ani nemám co dělat a budu šupajdit pryč, jen za mnou budou cookies lítat, aby mi náhodou jedna virtuální nepřilítla. Když s něčím mezi sebou navzájem nesouhlasíme, neznamená to, že se tu musíme hádat jak babky na pavlači, aby to vidělo a slyšelo celé sídliště. Stačí, když to slyší jenom nejbližší sousedé :D
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Ja si treba myslim ze "kvantum" informaci v hospode nektere potencionalni pisatele od napsani aspon neceho maleho odradi. Proc by se o neco snazil kdyz se tu stejne plka jen o blbostech...

Palba se od meho prichodu neuveritelne zmenila, zazil jsem i dobu kdy jsem tu prispival jen ja a Norad a myslel jsem si, ze Palba dodycha... Postupne priplulo spousta dalsich autoru, nekteri skoncili a dalsi zustali. Ale tolik spamu v hospode tu snad nikdy nebylo, posledni dobou, kdyz jsem se podival na Palbu, tak mi vyskocila snad polovina novych prispevku z hospody. A i to me ovlivnilo v tvurci necinosti, proc bych se snazil, kdyz to zapadne mezi spamem z hospody. A verim, ze takto premysli vic Palbaku.

Omlouvam seze pisu bez diakritiky, ale na padu to jde strasne pomalu...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

Sapiku asi tak. Když jsem se na Palbu cca. před dvěma lety rekrutoval, trochu mě iritovalo že kdykoliv jsem stiskl "Nové příspěvky", vypadlo na mě místo něčeho zajímavého deset plků o hotových modelech. Trochu jsem to rozmazával a uznávám že naprosto chybně. Posledních pár měsíců to byly konspirační teorie a různé neověřené domněnky vydávané za svatou pravdu, přičemž to vypadá, že o samotné specificky zaměřené články se ve skutečnosti nikdo nezajímá. Myslím že nejsem jediný autor, který tomuto pocitu propadá. Ono je to vlastně skoro irelevantní, ale přecijen to tolik nemotivuje k psaní obsáhlejších a vyčerpávajících prací, které zabírají dost času, zvlášť když má člověk i spoustu jiných zájmů. Tedy já si myslím že současný pokus o úpravu stavu je spíše pozitivní. Uvidíme jak se to bude vyvíjet.
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

jersey.se píše:... Myslím že nejsem jediný autor, který tomuto pocitu propadá. ...
Nejsi :wink:
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

Osobně si narozdíl od některých svých kolegů myslím, že je přínosná i "hloupá" debata pod článkem, tedy taková, kdy se na něco zeptá člověk který s daným tématem či problematikou dosud nikdy nepřišel do kontaktu, ale na článku ho cosi zaujalo a chce se zeptat. Myslím že je to přínosné i pro autora - minimálně mu to pomůže podívat se na objekt svého zájmu trochu jiným pohledem a může přijít i na zajímavé souvislosti, které by ho třeba ani nenapadly. A každopádně je to dobrá motivace.
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
obc
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 105
Registrován: 8/8/2010, 15:37

Příspěvek od obc »

Aha. Takže je za tím to, že autorů se dotýká, že kdejaký nesmysl má mezi čtenáři větší úspěch, než jejich článek. A jako řešení se jeví odfiltrování hospody, jakožto "konkurence" - "autorských" - článků. Tak to jsem skutečně zvědav na tu záplavu článků, co teď přijde :)
"the first casualty when war comes, is truth"
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

Přesně na takový chytrý příspěvek jsem čekal :D
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Příspěvek od Lord »

obc píše:Opravdu si někdo myslí, že uzavření hospody pomůže někomu ke psaní článků? Nebo že právě hospoda někoho odrazuje? Já měl za to, že tam čte a přispívá jen ten, kdo chce. O to je pro mě překvapivější, že mezi členy skupiny jsou i osoby, které si na ní otevřeně stěžovaly a ptaly se po způsobu, jak hospodu "nevidět". A bác ho, teď mají tu možnost a jsou tam zas a podle všeho zcela dobrovolně. Tak k čemu to má být?
Pro mě osobně byla hospoda jen prostředek k odreagování, získávání souvislostí k příspěvkům jiných lidí, v hospodě bylo možné získat kontext k názorům uživatelů, kteří ve "veřejné" části palby měli někdy neortodoxní názory. A ano, bavili mě i ty opilecké výstupy a konspirační teorie, stejně jako to bavilo i ostatní - jinak by to už dávno zašlo na úbytě i bez vytvoření "klubu". Pochybuji, že tam někdo hledal hodnotné informace, a proto považuji za výmluvy důvody, které vedly k jejímu uzavření. Troufám si říct, že nutnost registrovat se v rámci Palby ještě do jakési Hospody, povede k jejímu zániku. Myslím, že klad je pro všechny jasný - úspora času, kterou trávili v diskuzích, které sice možná byly zábavné, ale nikam nevedly.
OBC to napsal docela výstižně. Na jeho názoru je také zrnko pravdy. Ovšem i ostatní názory jsou zajímavé, takže rozhodnutím uzavřít hospodu, jsem jim v podstatě vyhověl. Místo planého tlachání více práce a diskuse o seriózních tématech.
OBC, ale neopomněl dodat také druhou stranu mince.
A ano, bavili mě i ty opilecké výstupy a konspirační teorie, stejně jako to bavilo i ostatní - jinak by to už dávno zašlo na úbytě i bez vytvoření "klubu".

Hospoda se tímto krokem značně zakonzervovala, stejně jako celá Palba z hlediska diskuse. Ale už mě zkrátka nebavili nářky, že za všechno může hospoda, protože to je na podobný úrovni, jako že za všechno můžou jarmulky.

K tomu se přidává ušlechtilá mantra, že v případě potlačení těchto diskusí se Palba "osvobodí" a bude směřovat ke světlým zítřkům. Tedy k opravdu seriózní vědecko-technické diskusi hlav pomazaných. Tento příslib se mi líbí a rád bych mu věřil.

Důvody či příčiny jsou různé a nakonec i akademici jsou schopni se poslat do pr..le, i když o něco sofistikovaněji, že tomu pak přestávají laici rozumět a možná je přestane Palba bavit. Ale jsou tady rozumné názory, že se nemáme honit za návštěvností, že máme prostě směřovat k té profesionalizaci a kvalitě.

Osobně mi přišla Palba, už to bude skoro rok, trošku "mrtvá". Chtěl jsem to mírně rozproudit, ale možná se to přehnalo. Psalo mi taky několik lidí, že se z Palby vytratila určitá svoboda, že pamatují, že Palba měla své kouzlo. Zkusil jsem test, vybral jsem téma, kterému každý tak trochu rozumí, o kterém by mohlo více lidí diskutovat. Intervence v Libyi bylo téma, které se objevuje jednou za 10 let, ale už skončila.
Takže Palba může směřovat dál ke kvalitě. Možná ztratí některé čtenáře, ale o to nám nejde.

A lidi pamatujte, existují důvody vzněšené, a důvody skutečné :) Nechci nikomu šahat do svědomí.

Palbě zdar!
Zamčeno

Zpět na „Vzkazy od vedení Palby“