Povýšení zasloužilých členů

Povýšení, svátky (vánoce a velikonoce), výročí, jubilea a slavnostní prohlášení

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Povýšení zasloužilých členů

Příspěvek od Lord »

Hydrostare, odebrat řád není problém (můžeš si to editovat přes podpis, mi tě odstraníme jen se seznamu), ale podívej máš přes tisíc příspěvků. Před rokem Tě nominovali moderátoři, Pege se toho měl zhostit, musel jsem to udělat později já. Leckdy si psal nejen články, ale i kvalitní příspěvky, dále jsi ještě nedávno prováděl moderátorskou činnost. Bych se zase tak nepodceňoval. :neutral:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Povýšení zasloužilých členů

Příspěvek od hydrostar »

Já se nepodceňuju, už tak dva roky jsem článek nenapsal, cca půl roku su docela neaktivní, takže si dle mého názoru nezasloužím vyšší medaili, než kterou jsem dostal tenkrát, tedy tři proužky. Navíc, když se podívám zpětně na hodnotu těch tisíce příspěvků, tak bych řekl, že docela vysoké procento mělo malou informativní hodnotu. Proto bych se rád vrátil ke třetímu stupni, který si s dovolením změním v podpisu. Stejně tak jsem kdysi Sa58 odmítl přijetí povýšení z kapitána, mně to prostě nejak neimponuje ty metále a povyšování. Takže tak. Ale aby to nevypadalo, že mně to nepotěšilo, tak musím říct, že mě to potěšilo, ale opravdu si metál za pisatelskou aktivitu za poslední dva roky příliš nezasloužím. Moderátorská činnost byla sama o sobě pocta a ne práca, takže za to bych medaile pro sebe taky nerozdával.

Edit:
Teda myslím, že sem ho měl. Pokud se pletu, tak bych raději přijal ten třetí stupeň, protože na druhý je tu daleko více adeptů.
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Povýšení zasloužilých členů

Příspěvek od Lord »

Dobře, je pravda, že měřítka co má "informativní hodnotu", se v průběhu času na Palbě posunují na vyšší level. Může být někdy těžké ocenit kvalitu a kvantitu. Nemusí jít vždy o elaborát. Změnil sis to na původní třetí stupeň, my tě tedy časem dáme pryč se seznamu, resp. zeditujeme.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Re: Povýšení zasloužilých členů

Příspěvek od Stuka »

Myslela jsem, že jsem stužku dostala za články a příspěvky. Nyní jsem se dozvěděla, že to bylo z důvodu toho, že se Hazard přimluvil, abych taky něco dostala, i když si to nezasloužím, poněváč nic nevím. :)
Za takovou šlechetnost děkuji a stužku si může vzít někdo jiný. Nestojím o ni.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Povýšení zasloužilých členů

Příspěvek od Lord »

Stuka, ale stužku jsem Ti přece udělil já, a je jedno na čí nominaci, kdybych uznal, že si jí nezasloužíš, tak jí nedostaneš.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Sváteční okénko Palby“