Model letounu MiG-31

Plastikové modely (kity, reziny)
Modely všech měřítek a druhů (letecká, pozemní a námořní technika)

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

.
Takže toho MIGa dodělám asi až za měsíc jak přijede brácha s malými vrtáčky. Když už bylo všechno hotové a dolepoval jsem poslední kola tak se ulomila jedna oska a tudíž nemám to kolo na co nasadit. Tak z*urvený plast jaký má ta za*raná ruská "Zvezda" to jsem ještě nezažil :raf: :raf: :raf: . Musí se to opatrně odvrtat a strčit drátek místo ulomené osy a pak přestříknout :smutek: . Poučení pro mě to má, ale jednoznačné. Co se týče modelů nekupovat nic ruské výroby, včetně dekálů. Vlastnosti jaké mají ty jejich plasty jsou naprosto otřesné :!: :!: :!: .


Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

.
Až na to jedno kolo, je hotovo :razz: ............všem citlivějším duším se omlouvám za kvalitu fotek a modelu (dělal jsem co jsem mohl). Jinak je to docela macek, rozměrem srovnatelný s F-111. :shock:


Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) spider74 dne 9/6/2014, 23:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Opitz
rotný
rotný
Příspěvky: 83
Registrován: 24/5/2012, 23:24
Bydliště: Hradec Králové

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od Opitz »

tak to je nádhera! já mám jen "šmudlu" od IXO, ale tohle je nedostižitelný (vlastně doslova a dopísmene) :-) gratulace ke Tvé práci, se zájmem jsem ji sledoval, tak díky za zprostředkovaný zážitek!!!
DIMIDIUM FACTI, QUI COEPIT, HABET
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Model letounu MiG-31

Příspěvek od spider74 »

Děkuji, jsem rád, že je to koukatelné a líbí se. :)
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1370
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od p3tris »

Líbí, a moc. Dokonce mi ani nevadí to zvýraznění rytí. A když se kouknu na tu první fotku, nebál bych se ho zvýraznit a okolo ušpinit klidně ještě víc.
Takže jen mikroskopická výhrada. Chápu, jak tebe, co to stavěl, musí iritovat ten utrhnutý obtisk erbu. Ale ty jsi kluk šikovná, je to jen černobílý obrys špičky meče. Myslím, že bys jí dokázal nějakou mikrotužkou nebo mikrofixem dodělat.

Ale kritika na tvou hlavu se snese za tu kompozici :eek:
Fotkou jasně dokazuješ, že Rusové Jednatřicítku zkoušeli i na letadlovce (pro mě celkem překvapení). Ale pochybuju, že by jí tam zkoušeli i klucka z NATO. Takže figurky i tahač pryč. Nahradit je pilotama v oranžových přetlakových uniformách. A radši bych ho vyfotil někde v přírodě na betonu. Jako oživení by pak mohl posloužit třeba nějakej ZiL. Určitě bys dokázal vyšperkovat i toho, co vyšel za pár kaček u Amercomu.
Obrázek

"Non je ne regrette rien"
Vlasta
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 211
Registrován: 21/8/2011, 11:28
Bydliště: JM/Bisenz

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od Vlasta »

špica stroj :) už máš pro mě toho hawka hotového? :D stavebnici mám furt netknutou :D
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

S kompozicí máš pravdu, prostě jsem jen vzal co bylo po ruce, aby ta fotka nebyla taková suchá. Jinak ve vitríně to stojí pouze s pilotem :) . Na těch fotkách to fakt vypadá díky blesku docela čisté a sterilní, ale v reálu je to naštěstí lepší ten wash udělal takový špinavý film a to předstínování je taky docela vidět.
Co se týče Global Hawku tak ten skončil už loni bohužel v koši. Nějak jsem psychicky nezvládl jeden špatný nástřik a ujeli mi nervy :eek: .
Vlasta
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 211
Registrován: 21/8/2011, 11:28
Bydliště: JM/Bisenz

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od Vlasta »

ty vole tak on vyhodí letadlo kvůli nástřiku ... a co já chudák...jak to mám nalakovat? :D :D ty mě chceš donutit to složit co :D
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

Když to zvládl takový amatér a matlal jako já, tak to dáš taky :up: . Já si tu stavebnici navíc budu muset koupit znova :smutek: .
Odpovědět

Zpět na „Plastikové modely“