Hodnocení příspěvků

Dotazy od uživatelů na různé "záhady a podivnosti" na fóru Palba

Moderátor: jarl

Uživatelský avatar
Trabant
četař
četař
Příspěvky: 71
Registrován: 17/10/2014, 15:03
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Financování CMS a hostingu Palby

Příspěvek od Trabant »

Právo hodnotit by mohlo být až od určité hodnosti - aby z toho nuláci neudělali svinčík.
Lord píše:Jo třeba by vypalcovali Dzina, který má někdy "odborný příspěvky", ale lidem moc nevoní.
Dzin je náš peristaltik. Když začne kecat o politice, tak všem povolí svěrače.
A skelet by měl být chlap - chlapsky přiznat, že fandí Ukroušům.
Obrázek

James Bond je pohádka, Vašek Hruška je realita.
1stCLJan
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 519
Registrován: 29/7/2014, 10:06

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od 1stCLJan »

Co kdyby jsme si to tu chlapsky zdělili a každý napsal komu fandí Rusko-USA , Ukroši-Separatisti. :D Alespoň by v Bisce měli hned jasno :D :D
Uživatelský avatar
Trabant
četař
četař
Příspěvky: 71
Registrován: 17/10/2014, 15:03
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od Trabant »

1stCLJan píše:Co kdyby jsme si to tu chlapsky zdělili a každý napsal komu fandí Rusko-USA , Ukroši-Separatisti. :D Alespoň by v Bisce měli hned jasno :D :D
BISka ani neví, koho sleduje:
Zneužívali telefonní výpisy, sedět nejdou
Účet za zneužití záznamů o telekomunikačním provozu
Šmíroval nejvlivnější Čechy, policie se teď bojí o jeho život

:lol:

Pozn. Když tak smažte.
Obrázek

James Bond je pohádka, Vašek Hruška je realita.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17708
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od skelet »

Skelet je chlap a fandí "Ukrošům", jak těm "východním", tak tě "západním". Trabante já mám v Luhaňsku kamarádku, s kterou jsem byl v pravidelném kontaktu. V současnosti o ni pár měsíců nevím, a tak mám o ni strach. Poslední její info od ní bylo, že lidi tam neví co mají dělat a vůbec nechápou co se tam děje. Takže jo, já Nastě, její rodině a všem těm "Ukroušům" fandím, aby to tam co nejdřív skončilo.
ObrázekObrázekObrázek
1stCLJan
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 519
Registrován: 29/7/2014, 10:06

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od 1stCLJan »

skelet píše:Skelet je chlap a fandí "Ukrošům", jak těm "východním", tak tě "západním". Trabante já mám v Luhaňsku kamarádku, s kterou jsem byl v pravidelném kontaktu. V současnosti o ni pár měsíců nevím, a tak mám o ni strach. Poslední její info od ní bylo, že lidi tam neví co mají dělat a vůbec nechápou co se tam děje. Takže jo, já Nastě, její rodině a všem těm "Ukroušům" fandím, aby to tam co nejdřív skončilo.
Skelete , to je demagogie , když fandíš oběma, tak chceš aby se to tam vyrubalo. Tvoje kamarádka , když jí nepadnul granát od Ukrošů do kuchyně, tak by mohla být v Rusku a už možná žádá i s rodinou o občanství. No a radši ti z Ruska nepíše , protože psát si z Ruska do země co je v NATO a co podporuje Ukrajince a s někým ještě v hodnosti plukovník je čistě nerozumná věc :D
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17708
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od skelet »

mohla, možná, mělo by atd. Z ČR se to dobře kecá, ona to tak jednoduše neviděla.. holt v tom jen žila.
A jinak se omlouvám, že válku neberu jako fotbalový zápas + válku v které někoho znám osobně. Strašně moc se kaju :oops:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5849
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od Polarfox »

Tohle je přesně to, proč by jsme se měli vyhýbat jakémukoli palcování jak čert kříži. Skelet nemůže prostě jen myslet na zdejší lidi obecně...ne, on si musí vybrat stranu, i když třeba žádnou konkrétní nemá. Ode zdi ke zdi, černá/bílá, dobrý/špatný, EU/Rusko a nic mezi tím... Když nejsi s námi, jsi proti nám a jdeme palcovat.

Tohle téma navrhuji zamknout a poslat do propadliště dějin.
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
1stCLJan
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 519
Registrován: 29/7/2014, 10:06

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od 1stCLJan »

Polarfox píše:Tohle je přesně to, proč by jsme se měli vyhýbat jakémukoli palcování jak čert kříži. Skelet nemůže prostě jen myslet na zdejší lidi obecně...ne, on si musí vybrat stranu, i když třeba žádnou konkrétní nemá. Ode zdi ke zdi, černá/bílá, dobrý/špatný, EU/Rusko a nic mezi tím... Když nejsi s námi, jsi proti nám a jdeme palcovat.

Tohle téma navrhuji zamknout a poslat do propadliště dějin.
Počkej přece to tu nechceš zamknou , jenom proto,že jsem napsal můj názor na skeletova slova, ostatně ani já nemám patent na rozum, proto jen smajlík na konci. :wink:
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od cover72 »

1stCLJan: omyl.

V dynamice konfliktů platí, že cca. 10-15% fanatiků chce revoluci, bitky, válku, 5-15% reakcionářů s nimi chce bojovat a zbytek obyvatelstva, těch 60-85%, chce mít klid a normálně žít.

Na Ukrajině to platí úplně stejně a když se do toho zavrtáš a profiltruješ si zdroje jak ze začátku konfliktu -- majdany a antimajdany, tak z pozdějších fází, jen se to potvrdí.

Normální Ukrajinci chtějí zase normálně žít bez toho, aby jim na hlavu pršely granáty. To jen krvelačné, fanatické svině jako Purgin na straně separátů či Jaroš na straně vládní chtějí válku a územní zisky a budou sabotovat jakoukoli snahu o mír.

Takže samozřejmě je možné "fandit oběma". Jenom se těmi "oběma" musí myslet normální Ukrajinci, co tam musí žít, a ne ta banda válkychtivých hovad, která tam nemají co dělat a konflikt buď přímo založila, nebo si na něj přijela jako "váleční turisti".

Ale to lidé s radikálně bipolárním viděním světa nepochopí. Hádám, že ty asi opravdu zastupuješ ty, kterým nezbývá, než si vybrat jeden tým a za ten pak naprosto nekriticky kopat, ať se děje co se děje. A tak budeš podporovat válku až do konečného vítězství tvého milovaného "Novoruska" :roll:

Polar má pravdu: tohle téma je od začátku blbý nápad a ty jsi jen dodal názornou ukázku, proč přesně.
1stCLJan
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 519
Registrován: 29/7/2014, 10:06

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od 1stCLJan »

cover72 píše:1stCLJan: omyl.



Hádám, že ty asi opravdu zastupuješ ty, kterým nezbývá, než si vybrat jeden tým a za ten pak naprosto nekriticky kopat, ať se děje co se děje. A tak budeš podporovat válku až do konečného vítězství tvého milovaného "Novoruska" :roll:

Polar má pravdu: tohle téma je od začátku blbý nápad a ty jsi jen dodal názornou ukázku, proč přesně.
To ale sedí i na tebe v opačným gardu. Já jsem se na stranu separatistů přiklonil až po zvěrstvech v Oděse a vybombardovaných civilech, podporovat tohle řádění by bylo proti mojí srsti , promiň. Do té doby jsem to jen komentoval.

Pokud se jedná o civilisty , tak to jsme za jedno.
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od Pátrač »

Já vás tady zabanuju všechny.

Místo toho abyste zde bádali nad tím zda články bodovat, což já považuji za naprostou kravinu, hádáte se zde kdo je se separatisty a kdo není. Což je kravina na kvadrát. To jste se všïchni zbláznili nebo jsem pako já?

Neštvěte mě, nebo se nebudete stačit divit.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
IgorT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1467
Registrován: 25/6/2014, 12:48
Bydliště: BA

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od IgorT »

Môj názor, nepalcovať!
Obrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11465
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od Zemakt »

A moj je zamknuť, včera bylo pozdě.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Hodnocení příspěvků

Příspěvek od Lord »

Dobře jste si tady hoši potlachali i o Ukrajině, a do jakého tábora se kdo řadí. Asi je vám líto, že diskuse o tom je zakázaná, tak jste ji zavlekli nenápadně sem.

Každopádně téma zamykám. Vlákno o hodnocení příspěvků nechám zde, kdyby ho v budoucnu zase někdo nadhodil, tak je možný ho sem rovnou odkázat.

Palbě zdar!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Dotazy od uživatelů“