OT-64 SKOT

Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17795
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od skelet »

Ne, znamenalo by to nový nabíjecí mechanismus, včetně nové věže.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od hydrostar »

hydrostar píše: 27/2/2023, 19:56 Zajímavé je i zdejší posměch, když podobný šrot vyhrabou Rusi. Podobně by mě zajímalo, jak naši konstruktéři u modernizace T-72 vyřešili ochranu munice, protože problém s létajícími věžemi mají jen Rusi. Budíček...
Tady tato část je pouze ironie. T-72 a T-90 je na ruské straně šrot, kterému léta věž až do vesmíru, ale v rukou ukrajinských jde o nezničitelné stroje. Hlavně ty, co modernizovali naši chlapci. Proto si z toho dělám srandu. Stejně, když Rus vytáhne šrot z garáže, tak se tady můžete potrhat smíchy, i když nevíme, k čemu ten šrot chtějí použít. A sami tady nutíte Ukrajincům totální šrot. O to mně jde :mrgreen:
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
821
praporčík
praporčík
Příspěvky: 392
Registrován: 4/8/2010, 12:25

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od 821 »

20 rokov pocuvame o druhej armade a аналогов которому нет в мире. O stave Ukrajinskej armady nikto ziadne iluzie nemal a prave naopak jej vykony milo prekvapili. Takze je uplne normalne ze co prejde ukrajincom ako napadnutemu statu aj s ich roznymi upravami na kolene je v pripade armady ktora nema analogov a ktora sa na invaziu do cudzej krajiny pripravovala niekoklo rokov vsetkym na smiech.
CETERUM AUTEM CENSEO MOSCOVIAM ESSE DELENDAM
Uživatelský avatar
Juraj Tichý
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4966
Registrován: 28/8/2018, 18:27

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od Juraj Tichý »

Hlavne, OT64 nikto neťahá na frontu, ako Rusi T-62.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17795
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od skelet »

hlavně tam není co poslat, protože všechny OT-64 jsou poslány někam směr Blízký Východ.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11614
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od Zemakt »

Hydrostar, jasně že to chápu. Ale generalizuješ, mluvíš v množném číslé, obecně. Působí to tak, že já geroj a ostatní debilové. Takže ideálně bude když budeš konkretizovat. Já vím třeba o jednom. Ale ten je tak komicky profláklej, že ho ani jmenovat nebudu. Jinak k tomu OT, aby to nebylo uplně OT, za ty prachy co ho pořídili by se dalo koupit něco mnohem smysluplněnjšího. To samé ten slavnej raketomet. Není to tak dlouho a prodávalo se to za cenu šrotu.

Edit: třeba lékárničky, turnikety, zkrátka výstroj hodná vojáka 21. století. Nebo ruční zbraně. Tohle je fakt nevytrhne. To už sto míchaček na beton má větší cenu. S cementem samozřejmě.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Dzin
7. Major
7. Major
Příspěvky: 11579
Registrován: 16/10/2004, 21:31

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od Dzin »

hydrostar píše: 27/2/2023, 19:56 Zajímavé je i zdejší posměch, když podobný šrot vyhrabou Rusi. Podobně by mě zajímalo, jak naši konstruktéři u modernizace T-72 vyřešili ochranu munice, protože problém s létajícími věžemi mají jen Rusi. Budíček...
V AČR se dlouhodobě upozorňuje na tuto vadu našich T-72. To, že začíná být zjednaná náprava až teď nesouvisí s tím, že by se o tomto problému nevědělo nebo by se ignoroval, ale čistě jen proto, že nebyla politicko-veřejná poptávka po nápravě nákupem jiných tanků.
hydrostar píše: 28/2/2023, 10:44Stejně, když Rus vytáhne šrot z garáže, tak se tady můžete potrhat smíchy, i když nevíme, k čemu ten šrot chtějí použít. A sami tady nutíte Ukrajincům totální šrot. O to mně jde :mrgreen:
Tohle ale vychází z toho, že Rusko se prezentovalo jako "druhá nejsilnější armáda", naprosto nezastavitelná síla vybavená spoustou nejmodernějších zbraní a strojů. U takové armády objevení se zastaralých zbraní a techniky tak posměšky musí vyvolat. Naproti tomu Ukrajina se nikdy takto neprezentovala spíše naopak.

Je to jako by ses divil, že se někdo směje deklarovanému milionáři, že chodí v prošoupaných botách, když se za totéž nesměje žebrákovi.
Obrázek

Člen palby bez super hlášky pod čarou
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od hydrostar »

Přiznám, jsem vinen...
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11614
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od Zemakt »

Proč ta póza, nejsme děti ne.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od hydrostar »

To není póza. Jen jste mně připomněli ženu a dceru Rudolfa Hrušínského ve filmu Slavnosti sněženek, kdy na něj obě křičí, že spal v zahradě a on nemá šanci se obhájit... Ještě by mně mohlo spadnout jablko na hlavu v podobě úspěšného nasazeni OT-64 v první linii, abyste se hurónsky zasmáli.
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17795
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od skelet »

tak jsme si pózy ujasnili a zase zpátky k tématu
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 11614
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od Zemakt »

Ještě by mně mohlo spadnout jablko na hlavu v podobě úspěšného nasazeni OT-64 v první linii, abyste se hurónsky zasmáli.
No, tak uvidíme jestlli to "úspěšné nasazení OT-64" samotné OT obhájí, když bude mít tu možnost samozřejmě. Narozdíl od těch, co jí mají kdykoliv.
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
mikojan29
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 907
Registrován: 27/1/2019, 22:51

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od mikojan29 »

Nestačím sa čudovať, čo tu vzniklo z môjho hejtu iného príspevku...hydrostar, ty to stále nechápeš. :mrgreen:
"Alea iacta est"
Uživatelský avatar
Arthur
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2249
Registrován: 26/9/2017, 21:52

Re: OT-64 SKOT

Příspěvek od Arthur »

Zrejme ďalší crowdfundingový OT-64 SKOT je bližšie k nasadeniu na Ukrajine

Obrázek
zdroj: https://mobile.twitter.com/berlin_bridg ... 4399342608
Úprimná požiadavka vodiča BVP-2 z reportáže ČT24 z 27. 12. 2018, ktoré malo nahradiť viac ako 200 nových obrnencov: "dufam, to bude zmena k lepšiemu, že tam bude aspoň topení pro osádku pretože tam nie je vôbec nic, v lete je tam strašný vedro a v zime strašná zima"
Odpovědět

Zpět na „Obrněná technika a dělostřelectvo“