Kniha Pacifik 1, schůzka 25. září 2023.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6829
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Kniha Pacifik 1, schůzka 25. září 2023.

Příspěvek od michan »

Kniha Pacifik 1, schůzka 25. září 2023.


Pacifik_1_Obalka_66.png



Obálka knihy Pravda o válce v Pacifiku 1931-1945 aneb Japonsko, USA, Čína Díl 1.

V pondělí dne 25. září 2023, jsme se sešli na schůzce 1x za měsíc, s panem ředitelem Mgr. Šteflem.
Účelem bylo seznámit Palbáky, i jen příležitostné čtenáře, kteří si již knihy objednali a poté i ty, kteří budou mít ještě také zájem si knihy objednat. Zároveň si pohovořit o tom jak kniha postupuje na své cestě k vytištění.
A zde pan ředitel sám vysvětluje:
Nejdřív se omlouvám za malé zpoždění, ale přepadla mne viróza a nebyl jsem moc ve formě. Nyní text:

Vážený pane Michálku,
Kniha, které pracovně říkáme Pacifik 1, je prakticky dokončena a nyní intenzivně pracujeme na jednání s tiskárnou tak, aby jak jsem předeslal před měsícem, vyšla do konce roku. Současné řešíme i financování tohoto nejnákladnějsiho projektu posledních let. Vše nasvědčuje tomu, že se nám to podaří.
V této fázi také už řešíme otázky prodeje v knihkupecké síti. Zdá se, že pro ty, kteří si knihu zakoupí na křtu, o němž vás budeme informovat koncem října, budeme moci připravit zajímavý bonus. V této fázi je velmi důležité, aby se informace o tom, že kniha vyjde, objevovaly společně s její grafickou podobou všude, kde je to možné. Mám na mysli nejen web Palba, ale i soukromé sociální sítě autorů, spolupracovníků, prostě všech, kdo mohou propagaci knihy pomoci. Je to v zájmu nás všech. Grafická podoba knihy je natolik atraktivni, že její prezentace na všech platformách velmi pomůže prodeji.
Těším se na naši schůzku v druhé polovině října, kde upřesnime záležitosti kolem vydání knihy a její prezentace veřejnosti.
Zatím s pozdravem Mgr. Svatopluk Stefl


Pan ředitel řekl, že finanční zajištění se vyjasňuje a je na dobré cestě. Při další schůzce v konci října by mělo být mnohé již reálněji zodpovězeno a jeví se, že kniha Pacifik 1 by mohla být na přelomu listopadu a prosince 2023 hotová.
Na mou otázku jak to bude se křtem knihy, který má být i s přímým prodejem knihy se slevou pro Palbu, a s podpisy všech čtyř autorů, mě bylo odpovězeno, že hodně konkrétního bude řečeno právě na konci října při naší schůzce.
Stále platí že:

Objednávky jsou otevřeny až do konce listopadu 2023 a to za stejných podmínek a při stejných cenách řečených předtím, viz zde:

viewtopic.php?f=87&t=9654

Stále přijímám objednávky knihy - Pravda o válce v Pacifiku 1931-1945 aneb Japonsko USA, Čína Díl 1.
Cena pro Palbu je stále stejná 499,- Kč + poštovné a balné 151,- Kč = 650,-,
Slovensko 699,- Kč, 499,- Kniha Pacifik 1 a poštovné a balné je (pardon) 200,- Kč - celkem 699,- Kč.


Do závazné objednávky prosím napsat:

Jméno a příjmení

Ulice

Směrovací číslo a město, či obec, kam má být kniha zaslána.

Číslo telefonu, kdyby Nakladatelství knihu posílalo přes zásilkovou službu, která se vždy ohlašuje přes telefon.

Objednávky přijímáme až do konce listopadu 2023, vždy za stejné ceny.

Můj e-mail je:

michan.palba@seznam.cz



STR_441_77.jpg



Viz zde jednu ze stránek Pacifik – str. 441 – z knihy Pacifik 1, (až na to mé neumění skenovat).
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“