Bojové vybavenie Strelok

Děla všech ráží, protitankové kanony, houfnice, rakety a ruční zbraně

Moderátor: Julesak

Odpovědět
Uživatelský avatar
IgorT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1466
Registrován: 25/6/2014, 12:48
Bydliště: BA

Bojové vybavenie Strelok

Příspěvek od IgorT »

"Kalašnikov" začal dodávať súpravy bojového vybavenia "Strelok"

„Kalašnikov“ začal dodávať súpravy bojovej techniky „Strelok“ ruským ozbrojeným silám
Nový model súpravy bojovej techniky Strelok
8-4.JPG
MOSKVA 8. decembra/ Rádio Sputnik. Do ruskej armády začal prichádzať nový model súpravy bojovej techniky Strelok, informoval koncern Kalašnikov.
"
"LLC Triada-TKO (koncern Kalašnikov - pozn.) začala zákazníkovi dodávať nové súpravy bojovej techniky Strelok. Je komplexným riešením v oblasti individuálnej pancierovej ochrany a vybavenia pre vojenský personál Ozbrojených síl Ruskej federácie. federácia,“ uvádza správa na kanáli Telegram tlačovej služby spoločnosti.

Je potrebné poznamenať, že tento model bol ohlásený na vojensko-technickom fóre „Armáda-2023“ a do konca roka „Triad-TKO“ dodá ruským ozbrojeným silám 25 tisíc súprav.

"Strelok" sa skladá z panciera "Corset Plus" triedy ochrany Br5 so systémom rozloženia hmotnosti, doplnkových ochranných modulov, sady vreciek v konfigurácii "Strelok", batohu s objemom 30 litrov a prepravnej tašky. Dodávateľom protifragmentačných pancierových prvkov pre stavebnice Strelok je JSC Research Institute of Steel (Koncern Kalašnikov).
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin.K
praporčík
praporčík
Příspěvky: 329
Registrován: 30/1/2009, 00:23
Bydliště: Ostrov

Re: Bojové vybavenie Strelok

Příspěvek od Martin.K »

Já myslel, že rusáci maj systém vybavení "Ratnik", tohle je něco jinýho nebo to je rozšíření stávajícího systému?
Tvůj temný oheň ti nepomůže, plameni Udúnu. Vrať se do stínu!
Obrázek
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13231
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Re: Bojové vybavenie Strelok

Příspěvek od Rase »

Dost jsem se tomu zavádění uniforem od Kalašnikova věnoval zde. když se někomu bude chtít, tak může ty příspěvky z Ratniku (už je to stejně mrtvý projekt) přesunout sem. Tehdy jsem si ještě nebyl jistý, zda se to skutečně ujme a objeví i na frontě.

viewtopic.php?t=5915&start=240
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Odpovědět

Zpět na „Pozemní vojsko“