Stalo se dnešního dne ...

Komentáře aktuálního dění ...

Moderátor: jarl

Pravidla fóra
Pokud příspěvek v Aktualitách neodpovídá charakteru a úrovni "veřejné" Palby, moderátoři mají právo jej okamžitě, bez upozornění přesunout do skryté Hospody, která byla za tímto účelem zřízena.

Pokud nemáte přístup do Hospody a chtěli byste jej, musíte být na Palbě registrováni nejméně půl roku a poté můžete napsat SZ adminům "skelet" nebo "jarl".

Ve vlákně o Ukrajině v sekci "Aktuality" platí pravidla, která budete dodržovat. Postih za nedodržování bude následující:
- smazání příspěvku
- BAN uživatele (minimálně 24hodin, maximálně na vždy)
- uzamčení vlákna
Všechny tyto postihy budou uplatňovány bez jakéhokoliv varování a vysvětlování, na základě úsudku přítomného moderátora.

Pravidla jsou následující:
- příspěvek bude věcný v českém nebo slovenském jazyce (případně s českým nebo slovenským překladem), žádné "emotivní" výlevy nebudou trpěny
- diskuze ve vlákně "Válka na Ukrajině" není povolena, k tomu je určeno patřičné vlákno v Hospodě (o vstup můžete zažádat u administrátora)
Zamčeno
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

Nene, nebyl. Pěkný fotky.
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Příspěvek od Franz Trubka »

Dival jsem se dneska na F1 z Madarska. Pred startem jsem videl na predku Ferrari reklamu firmy Kaspersky. Ma nekdo poneti, kolik takova reklama muze stat? Je ta firma tak dobra? Internet jsem projel a neco se dovedel, ma ale nekdo osobni skusenost s tou firmou? Docela mne to prekvapilo a potesilo
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Heckler
praporčík
praporčík
Příspěvky: 367
Registrován: 20/4/2009, 03:22

Příspěvek od Heckler »

Myslíš výrobce antivirového programu Kaspersky?Vím přesně, kolik stojí bigboard v centru Prahy, ale kolik reklama Ferrari, to fakt nevím. Jinak firma je to dobrá, ale na zdejším trhu se dají najít i lepší produkty - ale není jich moc.
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Příspěvek od Franz Trubka »

Asi to je ta firma, bylo tam napsano pouze Kaspersky. Cumel jsem jak puk
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Uživatelský avatar
saldy
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 138
Registrován: 12/5/2011, 17:24
Bydliště: Aussig an der Elbe-SUDETENLAND
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od saldy »

Přeposílám foto kamaráda, cestovatele, badatele, a milovníka pivního moku z nedávné cesty po Skandinávii Pobaltí a Ruska, v závěru vstoupil i do Kundy

http://mahon.rajce.idnes.cz/Vandr_na_SEVER_2011/
Obrázek
"Zabít se dá každý" V. Corleone
Kutuzov
praporčík
praporčík
Příspěvky: 351
Registrován: 16/11/2006, 17:37
Bydliště: Olomoucký kraj

Londýn hoří a vojáci nikde ...

Příspěvek od Kutuzov »

Kde že ti vojáci jsou ?

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ze-zah ... aci-nikde/

... pravděpodobně jsou v Libyi ...

Paní komisařka zřejmě netušila, jak brzo integrovaní imigranti názorně ukáží, jakým způsobem obohatí Londýn, Liverpool a Birmingham ...

http://www.novinky.cz/kariera/240837-do ... turne.html
Lidstvo dává veškerou svoji moudrost do knih a proto samo zůstává blbé.
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13664
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Rase »

No jo, když se rabovalo v Americe ve zničených městech po Katrině, tak nikomu nevadilo že tam byli ti rebelové jednoduše odstřelováni jak husy na střelnici. V Londýně se jim akorát vyhrožuje a občas mi přijde že londýnská vláda by nejraděj Londýn odřízla od zbytku země a počkala až jej rebelanti vypálí. Je ale pravda že by asi nebylo hezké kdyby se na ulicích válely mrtvoly malých dětí s rozšmelcovanou hlavičkou, když bude brzo ta olmypiáda :)

ps. hlavně že mají utažené kapuce aby jim nebyly vidět tváře, ale na své černé prstíčky si rukavice nedají...
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Příspěvek od Franz Trubka »

Myslim, ze je uz cas, aby Lybijske letectvo zacalo chranit bezbrane anglicke civilisty
Naposledy upravil(a) Franz Trubka dne 9/8/2011, 14:07, celkem upraveno 1 x.
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
obc
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 105
Registrován: 8/8/2010, 15:37

Příspěvek od obc »

Opsáno z Facebooku: Policie diktátorky Alžběty surově zasáhla proti opozici v Londýně. Opozice se snaží svrhnout diktátorský režim v Británii a bojuje za dodržování lidských práv v zemi. Rasistický královský režim neumožňuje svobodu pro příslušníky jiných etnik. Ozývají se hesla volající po skutečně svobodných volbách. Také Velkou Británii čeká Velká duhová revoluce. Celý svobodný svět podporuje disidenty proti zločinnému britskému režimu.
"the first casualty when war comes, is truth"
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Příspěvek od cover72 »

Rase:
Obrázek
Počítej se mnou. Rabuje:
7 "černých"
1 hispánec
7 "bílých"
2 arabové
1 neidentifikovatelý

Spodina je spodina - rasa v tom nehraje vůbec žádnou roli.
Nebo tady:
[imghttp://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/01357/wanted3_1357203a.jpg[/img]
Opět, statisticky vzato je rasa dokonale irelevantní; občas je vidět více "bílých", občas více "ne-bílých". Jde o sociální a ideologickou kategorii, nikoli o rasu - ta je bezpředmětná.

( obrázky pocházejí z http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/ne ... oting.html )
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5878
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Polarfox »

Co to vyrabovali? :)..Poundland?..to je jak kdyby tady vybrali "vše za 35 Kč" :)
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
obc
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 105
Registrován: 8/8/2010, 15:37

Příspěvek od obc »

Teď více než kdy jindy v Anglii chybí osobnost typu Margaret Thatcher. Myslím, že o rabování by se už hovořilo v minulém čase.
"the first casualty when war comes, is truth"
Uživatelský avatar
Rase
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 13664
Registrován: 11/2/2010, 16:02
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Rase »

Já napočítal 11 tmavých, 8 světlých a další nejsou dost dobře identifikovatelní. Barva pleti ale asi opravdu není důležitá, to ale na faktu že je to rabující lůza nic nemění (v Englandu neumí, nebo nechce pracovat spoustě domorodců). Já vám nevím, policajti je budou nahánět dalších pár dní a následně se stajně rebelanti rozejdou domů, užít si lupu. Anglická vláda bude akorát pro smích a ukáže dacanům v ostatních zemích, že pokud budete rabovat, tak se vám nic nestane. Ani by mě nepřekvapilo kdyby jiskra přeskočila i do Paříže (když sem tam byl minule tak se po ulicích promenádovala kupa vojáků).
Já to ale nechápu, takový bordel v pro mě civilizované zemi a nikde se o tom pořádně nemluví. Kdyby se začalo obdobně rebelovat u nás tak se z toho Němci a Rakušáci... vy víte co. Tak mě napadla taková legrační věc, třeba v tom má prsty Kaddáfi :D

Polarfox - jo taky bych řek že je tam nějaká akce "všechno za Libru" :D
Obrázek

"Účelem života není být šťastný. Účelem života je být užitečný, čestný a soucitný"
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1482
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Příspěvek od danny1691 »

Polarfox píše:Co to vyrabovali? :)..Poundland?..to je jak kdyby tady vybrali "vše za 35 Kč" :)
co jsem četl, tak solidní zájem je o obchody mobilních operátorů a nějaký obchoďák byl rabován 2 hodiny
Uživatelský avatar
knezdub
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 833
Registrován: 13/10/2009, 19:54
Bydliště: Blatnička

Příspěvek od knezdub »

Vůbec Britům nezávidím. A nechtěl bych být v kůži toho, kdo bude muset přikázat tvrdé zakročení proti drancující lůze. Ať udělá cokoliv, vždycky to bude špatně a vždycky se najde někdo, kdo to prokáže - po bitvě je každý generál.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

já tedy vidím jen 1-2 klasické bílé osoby. Zbytek něco mezi romy, hispánci a černochy. Ale možná mám rasistický monitor (pořídil jsem si dražší kousek s lepšími barvami)
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

A určitě jsou to navíc všichni muslimové. Na tuty. A chtějí muslimizovat Evropu.
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
El Diablo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1878
Registrován: 21/11/2008, 14:11
Bydliště: Xeenemünde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od El Diablo »

Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Příspěvek od kopapaka »

El Diablo: ale tím to přece začalo a dát k tomu rozkaz si hned tak někdo na triko nevezme...
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17911
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

Tímto nezačalo, jen se to tím spustilo. Pokud nedojde k rychlému zjednání pořádku tím větší nesnášenlivost proti přistěhovalcům a jejich potomkům bude..
ObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Aktuality“