Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
knezdub
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 833
Registrován: 13/10/2009, 19:54
Bydliště: Blatnička

Příspěvek od knezdub »

Dežo přijde za farářem, aby zapsal do matriky další dítě. A jak se bude jmenovat, ptá se farář. No jak, přece Dežo, po mě. Ale vždyť už máš čtyři syny a všichni se jmenujou Dežo. Když já žádné jiné pěkné jméno neznám. Tak co třeba něco ze svatých jmen, vyber si mezi Martinem a Mikulášem. Dežo se zamyslí a za chvíli s úsměvem říká: pán fafrár, už to mám: Vrůtky
ObrázekObrázek
vodouch
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 936
Registrován: 15/1/2008, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od vodouch »

knezdub píše:... Ale vždyť už máš čtyři syny a všichni se jmenujou Dežo ...
Vy se tomu smějete, ale já prakticky ve stejné chvíli, kdy jsem četl tenhle vtip, narazil ve jmenném rejstříku knížky o skalních hradech v Českém Švýcarsku na pány z Michalovic Jana I., Jana II. a Jana III. ... O televizi si v té době nemohli nechat ani zdát a v historii jsou častá období, kdy říkali "mnoho synů, sousedova smrt" ...
Obrázek
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

Tak možná jde jen o můj subjektivní pocit, ale tohle mi vůbec vtipný nepřišlo (přestože se většině jiných upráv tohoto filmu zasměju). Tohle na mě působilo jakože přirovnávaní Kalouska k Hitlerovi, což i kdyby byl zloděj (na což nejsou důkazy a stále by tu měla fungovat presumpce neviny) mi nepříjde adekvátní
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

V rámci tohoto filmu už bylo k Hitlerovi přirovnáno tolik osobností, že jeden Kalousek navíc, nebo na míň.... :)

Jen si říkám, kolik lidí vlastně vidělo celý Untergang a kolik jen tyhle předělané scény :)
Uživatelský avatar
Idaho
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 459
Registrován: 21/8/2008, 19:50

Příspěvek od Idaho »

No, ty populární scény jsem viděl asi milionkrát, ale film nikdy :D Mě to přišlo přehnané vzhledem ke Kalouskově osobě, ne k filmu ;)
Existují stovky různých, vzájemně nesouvisejících důvodů, proč se věci dějí nebo nedějí. Neporozumění může být tísnivé, stejně jako vědomí vlastní zodpovědnosti. Proto je lákavé svést všechny nepravosti na všemocné tajné organizace, které ovládají prakticky všechny prostředky komunikace a zbavují nás tak veškeré zodpovědnosti za naše omyly. Napsal Pavel Kasík
Uživatelský avatar
hydrostar
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1717
Registrován: 26/9/2006, 21:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrostar »

Já sem celý Pád třetí říše viděl. Docela dobré to bylo.
Hydrostar se s námi trvale rozloučil...
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Vtipy

Příspěvek od TonyHazard »

Pánové, toto téma se jmenuje "Vtipy". Když už sem chcete něco dát, ať je to alespoň k zasmání. Na pár vyjímek je to poslední dobou trapas na trapas.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Uživatelský avatar
#
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 525
Registrován: 10/7/2009, 15:57

Příspěvek od # »

Idaho píše:Tak možná jde jen o můj subjektivní pocit, ale tohle mi vůbec vtipný nepřišlo (přestože se většině jiných upráv tohoto filmu zasměju). Tohle na mě působilo jakože přirovnávaní Kalouska k Hitlerovi, což i kdyby byl zloděj (na což nejsou důkazy a stále by tu měla fungovat presumpce neviny) mi nepříjde adekvátní
Proboha, vůbec to takhle neporovnávej :D Hitler a jeho suita jsou použití jen jako herci, což tomu dodává komičnost.
Ale je mi jasný, že když tohle člověk nepobere hned, nemá cenu vysvětlovat, prostě se v tomhle smyslu pro humor míjíme - stane se :wink:
Don't worry, pee happy.
Uživatelský avatar
Splav
četař
četař
Příspěvky: 65
Registrován: 5/9/2009, 18:40
Bydliště: Edinburgh

Příspěvek od Splav »

Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

Také si neodpustím něco malého - Achmed mrtvý terorista . Celá naše famílie se u toho docela dobře baví, takže se také bavte :-?
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
Sancho
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 201
Registrován: 28/7/2010, 23:03

Příspěvek od Sancho »

Jeff Dunham je vubec boží. Po Achmedovi (psáno s Flemmch) mám asi nejradši Waltera

Arguing with myself- Walter
http://www.youtube.com/watch?v=XGMuiTsC7aA part 1
http://www.youtube.com/watch?v=aVN8e1R-IBw part 2
http://www.youtube.com/watch?v=sfvCCmGZruY part 3

EDIT: Walterova scénka ze "Spark of Insanity":
http://www.youtube.com/watch?v=J-vCVO18FEw part 1
http://www.youtube.com/watch?v=LtiaVAQS3B8 part 2
http://www.youtube.com/watch?v=JfFl0KpfUjo part 3
Si vis pacem, para bellum
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Chlapec vyjadril dievčine svoje city a ona mu hneď položila dve otázky:
- Máš dva mercedesy??
- Nemám
- A trojposchodový dom??
- Ani ten nemám - smutne odvetil chlapec.
- V tom prípade sa nemáme o čom baviť!!!
Smutný chlapec odišiel k otcovi po radu. Otec hovorí:
- Neviem, čo ti mám na to povedať. Ak ju tak strašne miluješ, môžeš predať Ferrari, alebo Lamborghini a za to kúpiť dva Mercedesy. Ale dve poschodia kvôli nejakej krave búrať nebudem!...
Uživatelský avatar
Malej Achil
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 118
Registrován: 7/10/2009, 11:52

Příspěvek od Malej Achil »

Úplně jsem si vzpomněl na jeden starej, klasickej vtip (v "ČVUT verzi" :D ):
Mladý synek arabského šejka si, jenom Alláh ví proč, usmyslí, že svoje vysokoškolská studia stráví v České republice. Nastoupí tedy na ČVUT a zhruba po měsíci studia píše domů rodičům: "Drazí rodiče, mám se tu dobře a jsem se studiem zde spokojen. V České republice je příjemné a mírné počasí, hezká krajina, příjemní lidé, Praha je hezké město a ve škole se mi též líbí. Jediné, co mi občas kazí dobrý pocit je, když zaparkuji před školou ve svém pozlaceném Mercedesu a potkám při tom někoho z profesorů, který právě vystoupil z autobusu nebo tramvaje. To si před ním připadám trochu trapně. Ale jinak je tu moc příjemně.
Zdraví Vás Váš Ahmed...".
Po týdnu mu přijde odpověď:"Milý synu, jsme rádi, že se Ti studia líbí. Posíláme Ti 10 000 000 dolarů aby jsi si mohl také koupit tramvaj a nemusel nám tam dělat ostudu".
Uživatelský avatar
Alchymista
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 4883
Registrován: 25/2/2007, 04:00

Příspěvek od Alchymista »

ObrázekObrázek

Оптимисты изучают английский язык, пессимисты - китайский. А реалисты - автомат Калашникова
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Příspěvek od kopapaka »

Alchymista:dost dobré... :)
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Příspěvek od kopapaka »

Italské ministerstvo vědy a školství vydalo zprávu k příliš rychlým neutrinům. Vyzdvihuje v ní úsilí, které bylo třeba ke stavbě 750km tunelu mezi CERN a laboratořemi Gran Sasso: http://goo.gl/qYfc6

Až příliš pozdě zjistili, že pod Alpami žádný takový tunel není a že neutrina bez ztráty rychlosti prostupují i pevnými látkami. Ale prý to tak mysleli od začátku: http://goo.gl/qYfc6 :-)
http://vtm.zive.cz/
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
Malej Achil
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 118
Registrován: 7/10/2009, 11:52

Příspěvek od Malej Achil »

Lidé se dělí jen do 10 skupin. Na ty, kteří rozumí binárním číslům a na ty, kteří ne.
Voják bez humoru je žoldnéř.
Uživatelský avatar
#
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 525
Registrován: 10/7/2009, 15:57

Příspěvek od # »

Malej Achil píše:Lidé se dělí jen do 10 skupin. Na ty, kteří rozumí binárním číslům a na ty, kteří ne.
To znám trošku jinak :)

"Lidé se dělí na dvě skupiny. Na ty, kteří rozumí binární soustavě a na ty, kteří mají sex."
Don't worry, pee happy.
Uživatelský avatar
krizak
praporčík
praporčík
Příspěvky: 345
Registrován: 14/5/2011, 13:11
Bydliště: kósek od Brna

Příspěvek od krizak »

Obrázek
Uživatelský avatar
krizak
praporčík
praporčík
Příspěvky: 345
Registrován: 14/5/2011, 13:11
Bydliště: kósek od Brna

Příspěvek od krizak »

To by byla nádherná pětistovka :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“