World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Miroslav Comorous
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 19/9/2007, 22:41
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Miroslav Comorous »

Tuhle hru hraju pár týdnů a docela mě to chytlo.
Hrozně moc jsem toužil po německém lehkém tanku Leopard. Když jsem se k němu konečně prostřílel, s hrůzou jsem zjistil, že jsem s neomylnou pravidelností zařazován do týmů k tankům sedmé i deváté úrovně. Jako fakt netuším, co tam mám dělat. Zas tak rychlej tank to není, abych mezi těmi monstry kličkoval, takže moje účast v bitvě zpravidla končí po jediné ráně něčeho, co jsem ani neviděl. Hlavně na bitevním poli opatství, kde jsou jen úzké průjezdy jsem prakticky zbytečnej. :???:
Můj Staline. Lid i já sám, Josife Vissarionoviči Staline, si dobře pamatujeme vaši moudrou předpověď: Hitler v roce 1941 nezaútočí!
Lavrentij Pavlovič Berija , 21.června 1941
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

Leopard je spíš na odreagování, je to prostě kategorie skautů a tak tě to hází do velkých bitev.
Miroslav Comorous
desátník
desátník
Příspěvky: 54
Registrován: 19/9/2007, 22:41
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Miroslav Comorous »

Cassius Chaerea píše:Leopard je spíš na odreagování, je to prostě kategorie skautů a tak tě to hází do velkých bitev.
Tak proč to alespoň počítač trochu nestřídá? Se Stuartem jsem někdy taky potrava pro děla, ale v další bitvě jsem mezi nejsilnějšími tanky na mapě. Jenže s tím Leopardem jsem maximálně průměrný ale většinou na chvostu a do počtu. :???:
Můj Staline. Lid i já sám, Josife Vissarionoviči Staline, si dobře pamatujeme vaši moudrou předpověď: Hitler v roce 1941 nezaútočí!
Lavrentij Pavlovič Berija , 21.června 1941
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

A co bys chtěl se stuartem ničit? PzII?
Eldfell
Příspěvky: 4
Registrován: 30/12/2011, 22:32

Příspěvek od Eldfell »

@Zipoun - čím vyšší tier, tím hůř pro tvé konto. Osobně mohu říct, že Königtiger (heavy T8) a Jagdtiger (TD T9) jsou bez premium účtu na hranici uživitelnosti.

@Miroslav Comorous - taky jsem tak začínal.. Leo je krásnej tank a když víš jak, dokáže být i užitečný. Ovšem nástupy do bitev kde nemůžeš NIC ohrozit a dokonce i likvidace artiny je fuška na Xmnoho výstřelů mne donutily nechat jej jen na ozdobu v garáži.
Uživatelský avatar
Peters
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 243
Registrován: 21/2/2009, 14:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Peters »

Náhodou, já s Hetzerem docela někdy oťukávám i vyšší tiery, hlavně mám rád, když najdu poškozené KV, to pak nemá šanci... :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4245
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Příspěvek od Alfik »

Osobně bych řekl - čím vyšší tier, tím míň srandy.
Taková vytuněná Betka Fofrník... s dobrým kanonečkem :D ... a s dobrou posádkou... to je bomba!
A o srandu v téhle hře jde - není to simulátor, žejo.
Už se těším na ty lodičky (na lítadla méně). Vytuním si nějakej ten destrojírek... a hrr na namyšlence v betlšífech :D
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bleu »

SPGečka a TDcka (zejména ruská) jsou bez prémiáku velmi snadno užvitelná. Nejnáročnější a v jistém smyslu i nejzbytečnější jsou střední tanky.
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
Uživatelský avatar
EASY_COMPANY
rotný
rotný
Příspěvky: 94
Registrován: 13/11/2005, 12:39
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EASY_COMPANY »

S tím uživením, mám SU-100 se 122mm dělem, co se týče hraní nejsem zrovna nějaká elita, jeden náboj stojí cca 1000 stříbrnejch, tady už se dá i celkem prodělat jeto sice třeba 1 nebo 2tis., ale prodělečné to je.
Obrázek

Trénink je všechno a i květák je jen vycepované zelí
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bleu »

EASY_COMPANY píše:S tím uživením, mám SU-100 se 122mm dělem, co se týče hraní nejsem zrovna nějaká elita, jeden náboj stojí cca 1000 stříbrnejch, tady už se dá i celkem prodělat jeto sice třeba 1 nebo 2tis., ale prodělečné to je.
jasně - ale není to pravidelné a na druhou stranu se dá i dost slušně vydělat.
edit: nejvíc na houno sou kanony skoro 105mm vyjma ruské 107mm.

Ruský TD jsou v pohodě díky obludnému dmg - na svém tieru.
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Zdravím strelcov! Som začiatočník a moja otázka sa týka Heat munície. Mám ju využívať v situáciách na blízko, alebo na ďialku, prípadne v oboch prípadoch?
Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel!
Uživatelský avatar
Cassius Chaerea
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1247
Registrován: 19/9/2007, 10:52

Příspěvek od Cassius Chaerea »

mikhail píše:Zdravím strelcov! Som začiatočník a moja otázka sa týka Heat munície. Mám ju využívať v situáciách na blízko, alebo na ďialku, prípadne v oboch prípadoch?
Pouze jen když AP náboji neprostřelíš, pak máš malou šanci poškodit tank alespoň HE municí.
Uživatelský avatar
Jester
četař
četař
Příspěvky: 74
Registrován: 10/8/2010, 12:59
Bydliště: Valašské království

Příspěvek od Jester »

mikhail píše:Zdravím strelcov! Som začiatočník a moja otázka sa týka Heat munície. Mám ju využívať v situáciách na blízko, alebo na ďialku, prípadne v oboch prípadoch?
Jedna z "hlášek", které se objevují při načítání bitvy, říká zhruba následující: "... účinnost HE a HEAT střel nezávisí na vzdálenosti, na rozdíl od AP a APCB munice ...".
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

OKa dík za odpoveď. Zatiaľ som Tier II mám BT-2, takže so 45mm kanónom nemám problém pár ranami udolať aj PZ III (najmä zozadu). Takže kupovať HE je pre mňa asi zbytočný luxus.
Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel!
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Já používal HE munici pouze v jednom případě a to na houfnici na StuG III. Tam jsem jí používal jako standartní střelivo. Teď s 88 na Jagdpantherovi mi, když neprostřelim, tak nějak většinou na přebíjení už nezbývá čas :)
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Na Jagdpanther patří 105 a tam si HE užiješ parádně ;-)
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Tempik píše:Na Jagdpanther patří 105 a tam si HE užiješ parádně ;-)
Tak moment, moje chyba... myslel jsem, že nejvíc je 88. Já na něm MÁM 105. Ale HE stejně nepoužívám... připadalo mi to, že dává minimální damage. Příště jí líp vyzkouším.
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Tak teď jste mne nalomili pánové. Mám na JP 88mm a co jsem koukal na parametry 105, tak mi přišlo, že zas tak výhodná není, ale asi jí zkusím. Je ovšem pravda, že HE používám většinou jen jako oklepávadlo těch protivníků, na které zkrátka s průbojným střelivem nemám...
Nebát se a nekrást!
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tempik »

Já toho Jagdpanthera měl ještě za dob betaverze, je možné, že už to s ním taková zábava není. Ale tenkrát to byl solidní donucovací prostředek k ústupu i IS-7 a pod.
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

Zdravím:-) tak už jsem to trochu rozhýbal co se týče kreditů bez premiáku
SU - 152(TD)...levná oprava i střelivo (do 150 mm děla) - dá se na tom vydělat
Su - 8 (arty)...na dělání peněz úplná bomba(se 150 mm kanónem, jinak utrpení)...levná oprava
T - 43 (MT) - v součtu spíše prodělek nebo šul nul, to samé IS (HT)

a pořídil jsem si skauta, zatím jen t-50 a na dělání peněz taky dobrý..pokud vás sejmou hned, tak proděláte pár stovek, ale většinou jsem několik tisíc (7-8) v plusu...

abych to shrnul tak na dělání peněz je dle mě nejlepší artylérie, pak TD (vyexpený) a na podobné úrovní scaut...MT a HT celkově šul nul - nic moc nevyděláte.
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“