Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

Obrázek
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5878
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Polarfox »

Když na večerní procházce potkáte skupinku "neviditelných" spoluobčanů, budete mít radši na vodítku králíka nebo dobrmana či pittbulla?
Rozhodně psa, králík by jim nemusel stačit.

Mimochodem znáte někoho, kdo má zakrslého králíčka a je opravdu zakrslý?..já mám pocit, že ho stejně všichni překrmí :D
ObrázekObrázekObrázek

U národa, u něhož je nejoblíbenějším historickým spisovatelem Vlastimil Vondruška, se nějakého historického prozření a sebereflexe dočkáme opravdu jen velice stěží. (Polarovo motto pro rok 2019)

“Without data, you're just another person with an opinion.” W. Edwards Deming

Brána do Mordoru: https://twitter.com/fbeyeee?lang=cs
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

Bejvalá měla normálního zakrslíka. On totiž nepřeroste kvůli přemíře krmení (jakkoliv králík by se neměl přecpávat, protože obezita ho ohrožuje přímo na životě), ale spíš kvůli tomu, že lidi si ve zverimexu koupěj roztomilýho králíčka, kterej je ovšem kříženec skutečně trpasličího plemene a nějakého normálního králíka. Jiné jsem normálně prodávat totiž ani neviděl, pro ty skutečně malé musíš k chovateli. Ale musím říct že větší sranda je stejně s těma většíma. Přijdou mi jednak chytřejší a taky se nemusíš furt bát že ho zašlápneš. No a taky bych mohl dodat historku, jak k tátovi přišel instalatér, králík se na něj vrhnul (jen ze zvědavosti) a chudák instalatér vyskočil metr vysoko a zařval roztřeseným hlasem: "Proboha, co je to za zvíře?!"
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Není to zrovna humorná historka, ale kamarád si taky takhle koupil ve zverimexu zakrslého králíčka. Králíček bohužel přes noc uhynul a tak ho šel reklamovat s tím, že, cituju, "je to zvířátko nějaké rozbité". Vyměnili mu ho.
Vladimír
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 486
Registrován: 9/7/2010, 10:34

Příspěvek od Vladimír »

Polarfox píše:[
Rozhodně psa, králík by jim nemusel stačit.

Je zajímavé, co lidí se bojí ovčounů, taky je s nimi nejvíc těžkých poranění a smrtelných případů. Ovšem novináři i politici mají vyvinutý talent, koho se nemohou dotknou a hrstka chovatelů pittbullů není příliš zajímavá, ale 50 milionů členů SHV (Schäferhunds Vereine) + členové jejich rodin + neorganizovaní chovatelů NO jsou takovou masou, že si ji nikdo netroufne dráždit.

Někdy by ovšem naopak nemusel sociálně vyloučený občan stačit psům. U nás jednoho baráku má u nás majitel smečku pěti kavkazanů, pět oblud ve váze okolo metráku každý. Tam někdo vlézt, tak možná nebude muset majitel ani dávat pár kostí do kompostu.
Uživatelský avatar
Polarfox
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 5878
Registrován: 5/11/2010, 21:01
Bydliště: Praha

Příspěvek od Polarfox »

Tam někdo vlézt, tak možná nebude muset majitel ani dávat pár kostí do kompostu.
Mě stačí, když na mě takováhle obluda vydá ten svůj hluboký dunící zvuk zpoza plotu, takže o tom žádná :)...v momentě, kdybych ho potkal venku, tak bych chtěl být ten králík...
Uživatelský avatar
Hans S.
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 3767
Registrován: 22/2/2007, 04:34
Bydliště: Gartenzaun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hans S. »

Chlapi a děvče, navrhoval bych diskusi utnout, přecijen i na tuto sekci se pohybujete již poměrně daleko mimo základní téma. Jen tím přiděláváte práci moderátorovi.


Díky.

PS: své kinologické nadšení můžete jistě vyjádřit i jinde
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

Obrázek

Lodní samička se chystá nakrmit svá mláďátka :razz:
Naposledy upravil(a) jersey.se dne 25/1/2012, 15:19, celkem upraveno 1 x.
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

p3tris píše:Není to zrovna humorná historka, ale kamarád si taky takhle koupil ve zverimexu zakrslého králíčka. Králíček bohužel přes noc uhynul a tak ho šel reklamovat s tím, že, cituju, "je to zvířátko nějaké rozbité". Vyměnili mu ho.
Tak nam taky jeden uhynul po dvou dnech (dle symptomu asi mor po spatne vakcinaci). Malokdo to vi,ale zverimexy maj povinost davat na vsechny zvirata (i na blby rybicky) vyjma tech krmnych, 30ti denni zaruku a paragon. Ovsem nekdy se musi prokazat,ze to neni zpusobeny spatnou peci ci zachazenim, nacez je potreba veterinarni pitva takze opravdu musi byt cena zvirete vyssi nez cena pitvy,aby to melo vyznam (nebo musite mit znamyho veterinare).
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
Uživatelský avatar
El Diablo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1878
Registrován: 21/11/2008, 14:11
Bydliště: Xeenemünde
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od El Diablo »

cover72 píše:Jerseyho volbu schvaluju. Králíci alespoň neřvou jako banda ožralů, když jde člověk okolo plotu, a nevrhají se na návštěvy ve snaze je poslintat a nejlépe i zabahnit.

Ale proč píšu - El diablo, musím ti snést poklonu - ten Cibulka mně rozsekal ze všech těch reakcí na kamzíky nejvíc. To je prostě masakr.
Bohužel není to z mé hlavy, vítr fouká odtud: http://www.okoun.cz/boards/neftipne_fti ... chedUsers= :)
Uživatelský avatar
freeman
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 237
Registrován: 13/5/2006, 18:55
Bydliště: slovakia - absurdistan

Příspěvek od freeman »

Ešte malý OT k zvieratám : Moje prvé morča Pepa raz dalo KO kokršpanielovy dobre neni to nejak extra veľký pes ale v pomere k morčaťu až až. Spokojne si hrýzlo trávu keď k nemu došlo to psisko a začalo ho oňuchávať a drgať do neho. Pepiček sa zrazu naježil prehol ako mačka a skočil po psovy ktorý mal ňufák nízko nad zemou a tými 2 cm dlhými a poriadne ostrými hryzákmi ho zakúsol do ňufáku, pes sa v momente váľal v bolestiach po zemi a skučal ešte ma jeho majiteľ zdrbal, keď sa psisko pozbieral tak asi chcel Pepka kúsnuť lebo sa zahnal hlavou po ňom lenže keď zbadal ako sa zas naježil tak sa stiahol od vtedy ho obchádzal. :D Potvora Pepek asi vedel kde má pes citlivé miesto.

http://media.englishrussia.com/112012/a ... 443-33.jpg
Now it's all over and I'm standin' pretty
In this dust that was a city
If I could find a souvenir
Just to prove the world was here....
rominus
desátník
desátník
Příspěvky: 59
Registrován: 7/11/2011, 19:52

Příspěvek od rominus »

ZE SVĚTA: Nákladní letadlo společnosti IKEA explodovalo nad Švédskem. Vyšetřovatelé na místě nalezli stovky černých skříněk.

"Maj pěkný hodinky Kohn..."
"Jo, ty mi nechal otec na smrtelný posteli... a docela levně"

Baví se dvě vlaštovky a jedna povídá té druhé: "Bude chcát."
"Jak to poznáš?"
"Lidi na nás čumí."
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

Něco se severu, ale varuju, sušší už je jen martini Hawkeyeho Pierce:

S politiky je to jako s nábytkem z IKEA. Když je vybíráte, zdají se dobří, ale brzy si všimnete že chybí šrouby.

Dva tuláci se potkají na nábřeží ve Stockholmu:
-Včera večer jsem tě viděl venku před hotelem Grand.
-Jo, to je možný. Bydlím tam.
-V Grand hotelu?
-Ne, venku.

Kalle nadává:
-Sakra, tady je ale zima.
-Tak si jdi sednout do kouta, tam je 90 stupňů, na to Lisa

Dva malí klici si povídají a jeden říká:
-Ty toho svého dědečka ale nějak obdivuješ!
-Aby ne, víš kolikrát dal přes držku tatínkovi?

Manželský pár se ukládá do postele, když se žena postaví nahá před zrcadlo a prohlíží se.
-Miláčku, stárnu. Šediví mi vlasy, dělají se mi vrásky, mám celulitidu a prsa mám povislá...
Muž na lůžku zachovává hrobový klid. Ví, že cokoliv řekne, bude použito proti němu. Ale žena naléhá:
-Tak řekni něco. Něco co mne aspoň trochu utěší.
-Hmmm.... tedy alespoň zrak máš v pořádku...
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Příspěvek od Franz Trubka »

Pribehne udychany, starsi pan do lekarny a prosi lidi ve fronte " Prosim vas, puste me do predu, doma mi lezi zena v posteli a citi se hrozne mizerne"
Lidi ho samozrejme pusti k pultu a on rika lekarnikovi
"Jednu Viagru, prosim..."
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Vladimír
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 486
Registrován: 9/7/2010, 10:34

Příspěvek od Vladimír »

Soudružka učitelka se ptá dětí: "Co dělali vaši rodiče za války?"

Maruška:

"Maminka nosila jídlo partyzánům".

František:

"Tatínek roznášel letáky".

Pepíček:

"Tatínek zemřel v Osvětimi"

"Jak se mu to stalo?"

"Spadl ze strážní věže".
Uživatelský avatar
krizak
praporčík
praporčík
Příspěvky: 345
Registrován: 14/5/2011, 13:11
Bydliště: kósek od Brna

Příspěvek od krizak »

Zajímavá soutěž
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... XRuuEV8ACM#! :D

Obrázek
Na rybách s Mojžíšem :)
Trismegistos
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1366
Registrován: 9/10/2011, 19:03

Příspěvek od Trismegistos »

Obrázek
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Něco ze života - je to sice o lítání ale řekl bych, že se to týká každého koníčku, který má pouze chlap..ze_zivota.doc
Nebát se a nekrást!
Uživatelský avatar
Stuka
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2120
Registrován: 22/8/2010, 20:18

Příspěvek od Stuka »

Doktor vrazí do pokoje se samopalem a zařve na pacienty:
"Tak tohle je poslední dávka, kterou vám hradí pojišťovna!"
ObrázekObrázek
Jarosslaw
desátník
desátník
Příspěvky: 59
Registrován: 3/12/2009, 14:42
Bydliště: Severní Čechy

Příspěvek od Jarosslaw »

Vtipy trampské, někdy zvané „blbé“
Pozdě v noci u vandráckého ohně, zábava pomalu skomírá, jen posledních pár jedinců kouká do plamenů, zatím co ostatní šli už spát.
V tom se Johny zeptá: „Kamarádi, dám vám hádanku, jo? Je to lesní zvíře a když mu do názvu doplníte ,,d", vyjde vám část těla. Co to je?“
Nad ohněm se rozhostí dlouhé mlčení a když dlouho nikdo neodpovídá, Johny prozradí: „No přece laň a po doplnění ,,d" máte dlaň, né?“
V té chvíli se z kroužku osamělých postav ozve hlas: „Hned jsem věděl, že to kuna asi nebude.“
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“