World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

Dancer píše:Dnes ráno jsem koukal, jaký je Tetrarch fajnový tančík na finance. Rozstřílel jsem v bitvě 6 soupeřů, než mne dostali. Vydělal jsem 14000 a opravy stály... 300. Pohoda...
toho bohužel nemám:-(

nevíte náhodou jestli se chystají nějaký nový speciály za goldy? jsem slyšel něco o tom, že se bude přesouvat IS-3 a místo něj bude něco jiného...ale to je jedna paní povídala:-))
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

S IS-3 se zatím asi nic dít nebude, další patch se zaměřuje hlavně na americký stíhače a těžký tanky. Víc tady:
http://worldoftanks.eu/en/development
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

p3tris píše:S IS-3 se zatím asi nic dít nebude, další patch se zaměřuje hlavně na americký stíhače a těžký tanky. Víc tady:
http://worldoftanks.eu/en/development
díky za odkaz...no na IS-3 počítám že celkem zamrznu, tak žádnej spěch...a po amerikánech snad přijdou na řadu rusáci...jinak jsem na CS ARMY fóru četl, že bude nové prémiové TD - němec.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Na Ferdinanda ještě nemám stříbrňáky a hraní za VK3002(DB) se základním kanonem je zatím celkem opruz (někdy dingám i Pz III/IV), tak sem si dal jiný cíl než co největší tier. Všechny německé tanky do 7 dostat na úroveň elite. Vítaný zpestření mezi hraním s JgPantherem a VKčkem.
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Vážení,
chcem radu. Mám KV-3 a i keď mám nový motor a 107mm kanón, je to s ním veľké utrpenie. Najmä katastrofálna manévrovateľnosť a slabší pancier je proti vyšším Tierom obrovský problém.

Moja otázka znie. Je na tom podobne aj IS? Oba tanky podľa wiki majú rovnakú rýchlosť, tak ak mám šetriť mesiac na IS a potom zistiť, že je ten tank naprd, radšej sa opýtam skúsenejších.
Potom si radšej spravím ruské TDčka na 5-7 tier + moje KV-2 mi už nazbieralo celkom vysoký počet skúseností na to samohybné delo S-51.
Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel!
Uživatelský avatar
wildesau
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 420
Registrován: 5/3/2006, 09:05
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od wildesau »

Kv 3 mám elitní a 122 mm kanon je super pokud trefíš. Nikdy to nebude sprinter je to těžký tank. Mám i Is, ale tam ještě nemám ten lepší motor tak nevím.
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

p3tris píše:Na Ferdinanda ještě nemám stříbrňáky a hraní za VK3002(DB) se základním kanonem je zatím celkem opruz (někdy dingám i Pz III/IV), tak sem si dal jiný cíl než co největší tier. Všechny německé tanky do 7 dostat na úroveň elite. Vítaný zpestření mezi hraním s JgPantherem a VKčkem.
ty máš tolik slotů v garáži?:-) já dostal na elite momentálně T-43 a IS, ale jen kvůli tomu, protože jsem chtěl mít vše vyzkoumaný, ať to nemusím zkoumat později.(a nebyly kredity na nákup vyšších)

KV-3 s tím lepším kanónem je skvělý...s IS jsem měl trochu problém, než jsem ho vyexpil...protože s ním už potkáš celkem běžně t9 a je těžký někoho prostřelit na tak vysokým tieru...na druhou stranu je IS hodně pohyblivej tank, pokud je plně vybavenej...
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Zipoun píše:Ty máš tolik slotů v garáži?:-) já dostal na elite momentálně T-43 a IS, ale jen kvůli tomu, protože jsem chtěl mít vše vyzkoumaný, ať to nemusím zkoumat později.(a nebyly kredity na nákup vyšších)
Stačí jeden... vyzkoumám, přesunu posádku, prodám, koupím lepší... ;-)
Dokud nemám mašinu na elite, nekupuju další, tak jsem to dělal i do teď (důvod, proč se asi hned tak nezbavím KV, ba ta artilerka chce opravdu hafo zkušeností) :) Už toho plno mám vyzkoumanýho z větve středních tanků a stíhačů, takže většinou stačí jen podvozek a věž.

Má to i jistý pozitivní účinek... při akcích na téměř kteroukoliv Německou mašinu jí mám tak od začátku vytuněnou a penízky se pak vydělávají přeci jen líp. Jeden slot v garáži si takhle šetřím právě na akce a ani neprodávám už koupené vybavení kvůli možnému využití.
Naposledy upravil(a) p3tris dne 16/2/2012, 13:17, celkem upraveno 1 x.
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

p3tris píše:
Zipoun píše:Ty máš tolik slotů v garáži?:-) já dostal na elite momentálně T-43 a IS, ale jen kvůli tomu, protože jsem chtěl mít vše vyzkoumaný, ať to nemusím zkoumat později.(a nebyly kredity na nákup vyšších)
Stačí jeden... vyzkoumám, přesunu posádku, prodám, koupím lepší... ;-)
Dokud nemám mašinu na elite, nekupuju další, tak jsem to dělal i do teď (důvod, proč se asi hned tak nezbavím KV, ba ta altilerka chce opravdu hafo zkušeností) :)

Má to i jistý pozitivní účinek... při akcích na téměř kteroukoliv Německou mašinu jí mám tak od začátku vytuněnou a penízky se pak vydělávají přeci jen líp. Jeden slot v garáži si takhle šetřím právě na akce a ani neprodávám už koupené vybavení kvůli možnému využití.
taky to tak dělám...totiž velká vetšina věci co vyzkoumám na nižších tierech se dá použít na vyšších a to znamená úsporu času, kreditů a nervů...dnes poprvé vyjedu s IS-3...posádku mám z IS po přeskolení na IS-3 na 90% což už jde...ale ten základní kanón vypada jako tragédie:-)) a lepší stojí s věží cca 54k expů:-)
Uživatelský avatar
burkut
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 153
Registrován: 1/8/2007, 18:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od burkut »

p3tris:
Já mám dobrou zkušenost s plně vybaveným Pz IV, který dokáže hodně vydělávat a to jak zkušenosti, tak kredity (akorát to chce, aby systém hodil hráče do bitvy, kde bude asi v první 5 nejsilnějších tanků). Vydělal jsem s ním na tanky Tiger I a Tiger II.
Studená válka, současné konflikty, tanky, vojenská letadla a lodě na mém blogu:
http://militaryrange.blogspot.com/
SssnakessS
svobodník
svobodník
Příspěvky: 27
Registrován: 16/2/2007, 11:20

Příspěvek od SssnakessS »

mikhail píše:Vážení,
chcem radu. Mám KV-3 a i keď mám nový motor a 107mm kanón, je to s ním veľké utrpenie. Najmä katastrofálna manévrovateľnosť a slabší pancier je proti vyšším Tierom obrovský problém.

Moja otázka znie. Je na tom podobne aj IS? Oba tanky podľa wiki majú rovnakú rýchlosť, tak ak mám šetriť mesiac na IS a potom zistiť, že je ten tank naprd, radšej sa opýtam skúsenejších.
Potom si radšej spravím ruské TDčka na 5-7 tier + moje KV-2 mi už nazbieralo celkom vysoký počet skúseností na to samohybné delo S-51.
1) pokud ti vadí špatná pohyblivost, zkus koupit modul "Odstranění omezovače výkonu" ... nebo tak něco. Sice hrozí poškození motoru, ale pravděpodobnost není moc vysoká. Za zkoušku každopádně nic nedáš a může ti to zachránit zadek ... nebo jen o pár vteřin prodloužit utrpení :D Já to vozím na IS-3 místo hasičáku, páč IS-3 moc nehoří a z asi 30ti použití jsem si motor odrovnal jen jednou. Nevím jak je na tom KV-3.
A co se týká pancéřování, snaž se využívat terén nebo vraky a ukazuj jen věž. To samozřejmě platí téměř u všech tanků, ale KV-3 má věž zepředu na svůj tier velmi dobře pancéřovanou.

2) IS je jednoznačně mnohem živější než ta želva KV-3. Je to něco mezi medium a heavy tankem. Osobně jsem KV-3 neměl rád a IS mi naopak velmi sedla. 99% lidí si IS chválí.
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Zipoun píše: ty máš tolik slotů v garáži?:-) .
ja 14 slotov :)

KV, KV-5, IS-4
T-34, T-34-85, T-44
Su-85, Su-152, Object-704
S-51

M6
M-36 Slugger

french Tier 5 heavy (ni bohovi si nepametam tie ich nazvy)

nemecky Premium Tier 2

*******
zarabam kredity s KV-5
ked nemas premium tank, tak najlepsie sa zaraba s Tier 5 tankami:
KV, Su-85
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Zdravím všetkých!

Opäť jedná otázka do pléna. Ktorý strom stredných tankov je podľa Vás najlepší? Možno to trochu viac špecifikujem. V ktorom strome je najmenej vyložene slabých tankov?

Čo som sa dočítal, tak Nemci sú veľmi univerzálni s presným kanónom, slabším dmg, a slabším pancierom.
Amíci sú rýchli, s presným kanónom a slabším pancierovaním.
Rusi majú asi naj pancier (okrem T-44?), ich kanóny dávajú slušný dmg (ale zase pomalšia streľba) a rýchlosť je skôr horšia.

Zaujímajú ma najmä Tier V a vyššie. Na Tier VI je vraj najlepšia T-34-85. Ako je to pri iných Tieroch?
Dezoláti všech zemí, vyližte si prdel!
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Můžu mluvit jen o zkušenostech za Němce, ale ze středních tanků mi na 5. tieru vyhovoval nejvíc PzKpfw IV a na 6. pak VK3601(H) s 88 kanonem.
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

mikhail píše:Zdravím všetkých!

Opäť jedná otázka do pléna. Ktorý strom stredných tankov je podľa Vás najlepší? Možno to trochu viac špecifikujem. V ktorom strome je najmenej vyložene slabých tankov?

Čo som sa dočítal, tak Nemci sú veľmi univerzálni s presným kanónom, slabším dmg, a slabším pancierom.
Amíci sú rýchli, s presným kanónom a slabším pancierovaním.
Rusi majú asi naj pancier (okrem T-44?), ich kanóny dávajú slušný dmg (ale zase pomalšia streľba) a rýchlosť je skôr horšia.

Zaujímajú ma najmä Tier V a vyššie. Na Tier VI je vraj najlepšia T-34-85. Ako je to pri iných Tieroch?
to ti bohužel neporadím - teď jsem začal jezdit s IS-3 a medium tanky mi nedělají problémy...ale řekl bych, že u medium je nejdůležitější pohyblivost - i se slablším kanónem nemám problém na blízko prostřelit type 59...a to už zabolí. Takže já bych bral pohyblivost. Osobně jedu ruskou větev, ale to jen proto, že jsem ji začal komplet a jiný tanky ani nemám:-)

wow 14 slotů?.-) mě se dobře vydělává s arty a TD...to mám jako vydělávající (zároveň s něma expím). KV by asi bylo lepší ale nevím jestli by mě bavilo střidat KV a IS-3...arty a TD jsou pro mě změna:-)
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

mikhail píše:Opäť jedná otázka do pléna. Ktorý strom stredných tankov je podľa Vás najlepší? Možno to trochu viac špecifikujem. V ktorom strome je najmenej vyložene slabých tankov?
hral som vsetky 3 (USA, GER, RUS) medium stromy. Francuzske nie.
Ber toto ako moj subjektivny pohlad (nemusi byt nutne pravdivy)
Stale pisem o ELITE tankoch so 100% posadkou

Tier 5 - vyrovnany Tier ... poradie ale velmi tesne
1. PzIV - vynikajuci kanon
2. T-34 - dobry 57mm kalasnikov kanon + pohyblivost
2. PzIII/IV - skvela pohyblivost, dobry predny pancier
3. M4 - slabsi pancier, slabsie delo
3. M7 - vynikajuca pohyblivost, slabe delo, slaby pancier

Tier 6 - opat vyrovnany Tier ... poradie ale velmi tesne
1. VK3601 - pancier/kanon perfektne
1. Easy 8 - vynikajuca pohyblivost aj kanon
2. Jumbo - skvely pancier
2. T-34-85 - pekny vyvazeny mix panciera/pohyblivosti/dela
3. ostatne VK podla mna nestoja za rec

Tier 7 - tu nie je vitaz, kazdy ma to svoje +
1. VK3002 DB - ding ding kral, obstojne delo
1. Panter - top sniper
1. T-43 - vyborna pohyblivost, dobre IDIOT delo podobne ako T-34-85 vyvazeny mix

T20 som nehral

Tier 8 - zasa bez vitaza
1. Panter 2 - vynikajuce delo, dobry pancier, obstojna pohyblivost
1. T-44 - toto si predstavujem ako MEDIUM tank, este lepsi mix ako T-43

americana som nehral

Tier 9 - mam len E-50 ... na T-54 este setrim expy
ked sedim v E-50 tak sa T-54 vobec nebojim
ked sedim v inom tanku, tak sa viac bojim E-50 ako T-54
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

E-50 je nepříjemně rychlá mrška. Jednou jsem zažil smrtelný mix - proti nám:
T-95, 2x AMX-13-90, 1x AMX-13-75, E-50, 2x T-32, 1x Type 59, 2x IS-4 + nějaký potěr. U nás byly jen dvě AMX-13-75, jinak vše silnější celkem pomalé mrchy.
T-95 daleko na bázi a banda AMX + E-50 + Type 59 rejdily po bojišti jak fretky. Za 5 minut nás byla půlka a pak už se s tím nedalo moc dělat. Do 10 minut bylo kompletně po nás...
Nebát se a nekrást!
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Takze celkovo by som povedal ze ELITE medium strom je najlepsi NEMECKY ... potom RUSKY a AMERICKY

ale kym sa dopracujes k elitnemu tanku, tak za nemcov zazijes strasne trapenie
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Tak jsem včera, na doporučení z místní diskuse, pořídil KV-čko se 152mm houfnicí. V první bitvě jsem dal SU-76 jednou ránou a pak ještě Löwe, které bylo na 30% - po ráně trhavou municí zepředu spadl na 15% a požár dodělal zbytek. Tohle je ta pozitivní stránka. Negativem je pomalost ve všem - nabíjení, které trvá jak tejden před výplatou, pohyb, kdy si připadám jak důchodce s holí, či jen prosté otáčení věží.
Nebát se a nekrást!
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

keby si chcel same plusy a ziadne minusy, dostal by si OP (overpowered) tank, s ktorym by mozno bola sranda hrat ale iba pre teba, nie pre tvojich protivnikov... T-54 v BETA teste bola taka
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“