World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dancer
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 563
Registrován: 23/2/2007, 11:44

Příspěvek od Dancer »

Kam na ty add-ony chodíte?
Nebát se a nekrást!
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

[WPD] Wasserstadt Panzer Division

Já jsem nejvíc na tieru 7 s JagdPantherem, ale jsem jen čestným členem. Ostatní si platí premium účty.
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

p3tris píše:[WPD] Wasserstadt Panzer Division

Já jsem nejvíc na tieru 7 s JagdPantherem, ale jsem jen čestným členem. Ostatní si platí premium účty.
a funguje to u vás ok? není vás nějak málo?:-) berete lidi bez prémiového účtu? mám přihlášku do CSA, ale tam chtějí vysoké Tiery...premiák mám v plánu si koupit, ale až budu v nějakém klanu:-)

mám T8 u HT, T7 u TD(s možností koupě T8 jak budou credity), SU-8 u artyny(možnost koupě vyššího Tieru), možnost koupit(teď nemám kredit) T8 u MT a T5 u scouta...
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Zipoun skus aj FPC

http://worldoftanks.eu/community/clans/500000665-FPC/

Do pohody, bez obmedzenia Tier

a btw CSA su hrozni mumaci (aspon ti co ich stretavam v battles) , vyzadovanie vysokych Tier z nich super klan neurobi
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Zipoun píše: a funguje to u vás ok? není vás nějak málo?:-) berete lidi bez prémiového účtu? mám přihlášku do CSA, ale tam chtějí vysoké Tiery...premiák mám v plánu si koupit, ale až budu v nějakém klanu:-)

mám T8 u HT, T7 u TD(s možností koupě T8 jak budou credity), SU-8 u artyny(možnost koupě vyššího Tieru), možnost koupit(teď nemám kredit) T8 u MT a T5 u scouta...
Je nás zatím málo, jsme odpadlíci z jinýho klanu. Já myslím, že je to u nás taky na pohodu. Napiš Majorlittledevilovi a klidně se odkaž i na mě.
Záleží, co od nás čekáš, nejsme žádnej profi klan. Dokonce se zatím nezmůžeme ani na klanový války. Jen jezdíme čety a to vždycky podle počtu lidí, tak ve 3 až 4.
Uživatelský avatar
mikhail
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1704
Registrován: 19/4/2006, 20:09

Příspěvek od mikhail »

Dancer píše:Kam na ty add-ony chodíte?
To by zaujímalo aj mňa. Konkrétne mám záujem o addon ktorý mi zobrazí slabé pancierovanie tankov.
Doteraz som to odmietal, ale IS s tým 100mm kanónom neptrestrelí takmer žiaden z vyšších Tierov.
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

sego13 píše:Zipoun skus aj FPC

http://worldoftanks.eu/community/clans/500000665-FPC/

Do pohody, bez obmedzenia Tier

a btw CSA su hrozni mumaci (aspon ti co ich stretavam v battles) , vyzadovanie vysokych Tier z nich super klan neurobi
a jak si můžu podat přihlášku? :shock: používáte TS3? hrají tam vesměs češi nebo slováci? zatím jsem hrál jen sólo, tak nemám představu jak to v klanech funguje... :???:
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

addony jsem stáhl z CSA fóra, ale tam musíte být zaregistrovaní...na pancéřování seženeš třeba zde:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... rsion-071/

ale nevím jak dobře budou fungovat na novém patchi i když nepředpokládám problém...:-)

pak doporučuju
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... etmarkers/

čas do nabití a lepší zaměřovač kdyžtak někde seženu odkaz...

Edit:na novým patchi to zatím nefunguje jak má...
Naposledy upravil(a) Zipoun dne 14/3/2012, 16:05, celkem upraveno 1 x.
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

p3tris píše:
Zipoun píše: a funguje to u vás ok? není vás nějak málo?:-) berete lidi bez prémiového účtu? mám přihlášku do CSA, ale tam chtějí vysoké Tiery...premiák mám v plánu si koupit, ale až budu v nějakém klanu:-)

mám T8 u HT, T7 u TD(s možností koupě T8 jak budou credity), SU-8 u artyny(možnost koupě vyššího Tieru), možnost koupit(teď nemám kredit) T8 u MT a T5 u scouta...
Je nás zatím málo, jsme odpadlíci z jinýho klanu. Já myslím, že je to u nás taky na pohodu. Napiš Majorlittledevilovi a klidně se odkaž i na mě.
Záleží, co od nás čekáš, nejsme žádnej profi klan. Dokonce se zatím nezmůžeme ani na klanový války. Jen jezdíme čety a to vždycky podle počtu lidí, tak ve 3 až 4.
zatím nic velkýho nečekám - trochu spolupráce, zábavu:-) jezdíte si s čím chcete? jak mám napsat tu zprávu Majorlittledevilovi? na netu, nebo nějak ve hře?
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1380
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Zipoun píše:
p3tris píše:
Zipoun píše: a funguje to u vás ok? není vás nějak málo?:-) berete lidi bez prémiového účtu? mám přihlášku do CSA, ale tam chtějí vysoké Tiery...premiák mám v plánu si koupit, ale až budu v nějakém klanu:-)

mám T8 u HT, T7 u TD(s možností koupě T8 jak budou credity), SU-8 u artyny(možnost koupě vyššího Tieru), možnost koupit(teď nemám kredit) T8 u MT a T5 u scouta...
Je nás zatím málo, jsme odpadlíci z jinýho klanu. Já myslím, že je to u nás taky na pohodu. Napiš Majorlittledevilovi a klidně se odkaž i na mě.
Záleží, co od nás čekáš, nejsme žádnej profi klan. Dokonce se zatím nezmůžeme ani na klanový války. Jen jezdíme čety a to vždycky podle počtu lidí, tak ve 3 až 4.
zatím nic velkýho nečekám - trochu spolupráce, zábavu:-) jezdíte si s čím chcete? jak mám napsat tu zprávu Majorlittledevilovi? na netu, nebo nějak ve hře?
Jasný, jezdíme čím chceme. Jen se většinou dohodnem na nejnižším a nejvyšším tieru. Můžeš mu napsat na net, ale ideální bude přímo ve hře. Neměl by to bejt problém, je tam skoro pořád.

Btw: Používej tlačítko "upravit" místo několika příspěvků hned za sebou, od toho tam je a některým moderátorům by se to nemuselo líbit.
Uživatelský avatar
Peters
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 243
Registrován: 21/2/2009, 14:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Peters »

Jasný, jezdíme čím chceme. Jen se většinou dohodnem na nejnižším a nejvyšším tieru. Můžeš mu napsat na net, ale ideální bude přímo ve hře. Neměl by to bejt problém, je tam skoro pořád.
Tak to taky napíšu, klan s dobrými lidmi je vždy výhodou...:-)
Obrázek
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Dancer píše:Kam na ty add-ony chodíte?
Tu najdes VSETKO podstatne na jednom mieste, urcite si vyberies

http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... mods-list/
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

Sego 13 - máš s tím zkušenosti? Včera jsem to zkoušel a nějak jsem se nechytal...JSGME jsem nainstaloval - žádný problém. problém nastal, když jsem měl do JSGME rozbalit ty mody - nějak mi to nešlo...na konci fóra píše autor o nějakých změnách, ale zaboha jsem do JSGME nemohl dostat ty mody:-(
Filipek28
vojín
vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 23/5/2011, 12:52

Příspěvek od Filipek28 »

Nazdar všichni!

Po téměř roční odmlce se mi zachtělo znovu si zahrát WOT. Torrent stáhnut, klient stáhnut, instalace, nejnovější update... Ale co to? Před rokem jsem ho i na svém mizerném notesu hrál vceku spokojeně při nějakých + - 25 fps. Nic extra, ale bavilo mne to, tak jsem skousnul zuby a hrál :) Jenže teď mám na stejné sestavě fps 10 :/ Rozladěn vypínám a žádám o radu pana Gůgla.. Procházím desítky stránek, diskuzních fór.. Nacházím několik patchů, balíků textur. Stahuji. Zkouším, zkouším, znovu zkouším, ještě jednou zkouším.. Avšak výsledek téměř žádný! Co to? Procházím tedy i tento topic skrz naskrz, ale nemohu se ubránit dojmu, že mi žádné z těchto "vylepšení" nepomáhají. Hra vypadá pořád stejně. Podařilo se mi odstranit sice nějaké kouře a výbuchy, ale tím to končí. Na netu ovšem nacházím obrázky i videa značně "downgradeovaných" her.. Jak toho dosáhnout? Uvolil by se někdo pomoci?
sego13
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 140
Registrován: 11/2/2008, 12:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sego13 »

Filipek28 - precitaj si toto vlakno na WoT fore : http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... mods-list/
mas tu vsetko o uprave hry aby bezala slusnejsie na slabsich PC

Zipoun - neviem v com mas problem, normalne si stiahni nejaky mod a rozbal ho do akehokolvek adresara. Cely ten adresar potom skopiruj do adresara \WoT\MODS
Spusti JSGME a ten mod sa ti objavi v lavom paneli, odtial ho presunies napravo(teda ho "enablujes"
Filipek28
vojín
vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 23/5/2011, 12:52

Příspěvek od Filipek28 »

Sego13:

Ten link jsem zkoumal už dříve, ale i tak díky. Chápu, že za dobu mé nečinnosti se hra dále upgradovala, ale jak říkám, na stejné sestavě je to najednou téměř nehratelné. Také by se mi hodila rada, zkušenost nebo názor, co je právě pro lepší "fps performance" nej volba..
Filipek28
vojín
vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 23/5/2011, 12:52

Příspěvek od Filipek28 »

..mám totiž takový pocit, že cokoliv upravím, udělám, vypnu, nemá na hru téměř žádný vliv. Taktéž se mi nedaří odstranit třeba oblaka, přitom by to neměl být problém smazáním příslušných souborů.. Nevím zkrátka, co dělám špatně. Nějak to jít musí i na youtube jsem viděl hodně "odřené" wot, ale šlapalo bezva.. Pořád tedy tápu, jak toho dosáhnout.
Filipek28
vojín
vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 23/5/2011, 12:52

Příspěvek od Filipek28 »

No a jeste do třetice ja.. Zprovoznil jsem JSGME, fungují mi na něm dva mody. Finální otázka ale zní: Jak oříznout (implementovat) nějaké low res
textury, našel jsem několik balíků různých velikostí, event. jak zmizet mraky, když jsem jejich soubory smazal, ale stále tam jsou??
Zipoun
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 177
Registrován: 28/12/2011, 06:22

Příspěvek od Zipoun »

tak už se mi to podařilo klasickou cestou - je potřeba mody dávat do adresáře modres/7.1.1/*

filipek - mně se zatím podařil odstranit kouř a černé pole při zaměřování...jinak netuším jak bych ti poradil:-(

jinak zoomout je bomba:-) tokovej přehled jsem potřeboval:-)
Filipek28
vojín
vojín
Příspěvky: 11
Registrován: 23/5/2011, 12:52

Příspěvek od Filipek28 »

Nemohu sehnat nikoho, kdo by vedel, jak na ty textury :/
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“