Jen vyloženě namátkově, sekce Armády 1918-1945:
Velká Británie - hrdou Royal Navy aneb upadající královnu moří zastupují v její sekci Hood, Ark Royal a něco málo k ponorkám. V pozemní sekci jsou na tom obstojně tanky, zbytek zastupuje jedno dělo (25pdr), PIAT a pušky Lee-Enfield. U RAF základní dávka stíhacích letounů, čest bombardérů se snaží zachránit pouze trojice stručně zpracovaných čtyřmotoráků (Halifax, Stirling, Lancaster) a Mosquito. Letouny jako Gloster Gladiator, Fairey Swordfish atp. aby člověk pohledal.
USA - Něco jako u RAF, u bombardérů tam poletují B-25, B-17, B-29, SBC Helldiver ve stručné formě a toť vše.
Francie - Být na tom Frantíci v roce 1942 jako zdejší námořní obsah, tak nemají v Toulonu co potápět...Dunkerque a pár ponorek.
Itálie - V řadě případů tématicky naplněnější než řada o třídu silnějších a plodnějších velmocí, ale i tak zde nenajdeme třebas obyčejný CR-32.
A to byly jen namátkové příklady, navíc ne vždy je článek natolik propracován, že by se nedal vylepšit. Takže myslím, že pro tvorbu je zde volných témat stále až až. A to i mezi "základovými kameny".
Většinu lidí nebaví psát o udělátkách z tramtárie jako třeba mě, ale na nějaký "profláklý" systém by se ráda vrhla, ale myslí si, že už tu dávno musí být a bylo by to nošení dříví do lesa...takže nemusí a není

