Hotové modely letadel a další létající techniky

Hotové modely všech měřítek a druhů (pozemní, letecká a námořní technika)

Moderátor: jarl

Odpovědět
Vlasta
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 211
Registrován: 21/8/2011, 11:28
Bydliště: JM/Bisenz

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od Vlasta »

nafotit na full leda až zítra...bo není světlo :) FOV má béčkové formy co používá CW, CW tam mělo i bomby ve výzbroji, tento má jenom rakety, nevím zda má CW otvírací aerodynamické brzdy vzadu... jinak mi to přijde to samé za míň peněz...

zved...já si přepatlal i letadla od amercomu, aby vypadaly jako letadla :D a navíc...je to pro mou potřebu, na výstavy to nejde :razz:

a ten tomcat stál 1300 i s poštou s ameriky...takže pohoda :D
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

Ok tak to sem potom dej ....dík
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od TonyHazard »

Vlasta píše:vím, že mě za to tony zabije, ale hodím sem jenom odkazy ke mě :)

http://www5.picturepush.com/photo/a/644 ... 040733.jpg
http://www4.picturepush.com/photo/a/644 ... 040732.jpg
http://www1.picturepush.com/photo/a/644 ... 040721.jpg
http://www2.picturepush.com/photo/a/644 ... 040729.jpg
http://www5.picturepush.com/photo/a/644 ... 040727.jpg

já už ho trochu zapatlal :) aby vypadal olétaně...nádrže jsem přebarvil, protože tyhle byly atraktivnější..samo, že jsem hledal podle fotek, zda tam mohly být nebo ne...
Nezabije, ale dostaneš BAN na 10 sekund. :mrgreen: Jinak fotky máš na straně 21 tohoto tématu. Nevím zda-li jsou shodné, to jsem neporovnával.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
Vlasta
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 211
Registrován: 21/8/2011, 11:28
Bydliště: JM/Bisenz

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od Vlasta »

zpytuji hluboce své chabé svědomí :D a já to nemohl v té fotobance fora najít :)
velitel
praporčík
praporčík
Příspěvky: 335
Registrován: 1/9/2010, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od velitel »

spider74 píše:
velitel píše:Cha, cha. F-14 Jolly Rogers od CW v jakékoliv verzi neseženeš snad ani omylem. Leda někde na aukci, ale to si připrav minimálně 200,- USD, ale spíš víc. Ten model byl nedostatkový už v okamžiku vydání, jen se po něm zaprášilo.
Apropo, oficiální stránky CW jsou jen info o modelech, tam se nikdy neprodávaly. Od toho jsou distributoři, resp. retaileři - viz příslušný odkaz na CW stránkách.
Tak jsem se koukal a na Slovensku jsou F14 od CW k mání.....F-14B Tomcat VF-2 BOUNTY HUNTERS NE100, 2003 a F-14A Tomcat VF-41 BLACK ACES AJ102 1981.(bohužel ne v kamufláži vf 84 takže pro mě nepoužitelné, ale někdo to snad využije :D )
http://www.kovovemodely.sk/kovovemodely ... tury-Wings
Vzhledem k tomu, že je to můj odběratel, tak když si ji objednáš, tak na 99,9% sem další den mohu dát info, že si ji u mě pro Tebe objednal.
Schválně se můžeme vsadit :D
velitel
praporčík
praporčík
Příspěvky: 335
Registrován: 1/9/2010, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od velitel »

TonyHazard píše:"Zoufalec" chce pouze vydělat, když vezmeš (zaokrouhleně), že cena modelu je (byla) 180 dolarů (asi 3600,- Kč) a on požaduje "pouze" 10 750,- Kč, je to na ránu po čumáku.
Ten model 1:18 se mi také líbí, ještě, že letadla nesbírám. :)
A co je na tom špatného, že chce vydělat? Kde je poptávka, tam je i nabídka. Vsaď se, že mu za něj ty prachy někdo časem dá. A pokud ne tolik, tak 300 éček určitě. Třeba taková B-17 Memphis Belle od Corgi byla u mě za zhruba 3 000,- s daní a nedávno ( cca rok a půl po vydání ) byla na e bay za 450,- doláčů, bez daně samozřejmě..
A co třeba takové modely od Franklin Mintu. 600 - 800 USD za kus no problem. Tedy samozřejmě jen vybrané kousky.
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

Jak si ji u tebe může objednat když nemáš v nabídce v e-shopu ani jednu F14 a ani jednu A6 od CW ? Mimochodem jak to vypadá s tou A6 ?
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

díky
velitel
praporčík
praporčík
Příspěvky: 335
Registrován: 1/9/2010, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od velitel »

spider74 píše:Jak si ji u tebe může objednat když nemáš v nabídce v e-shopu ani jednu F14 a ani jednu A6 od CW ? Mimochodem jak to vypadá s tou A6 ?
Je to prosté, milý Watsone :D Postě mají ve svém shopu zalistované modely, které nabízím/nabízel, resp. jsem jejich distributorem a v čase si nekontrolují, jestli je ještě mám skladem. A pokud se u nich prodá, tak si ho objednají a já jim ho dodám a oni ho dodají zákazníkovi. Odtud, resp. z této praxe pramenil ten můj zdánlivě nelogický výrok.
A pokud ho již nemám, tak jsou za blbce oni :eek: . Uznávám, že vzhledem ke skladovému množství, změnám, tedy prodejům u mě atd. je to docela složité sledovat.
Jenže to je takový česko-slovenský ( a možná i jinde fungující ) způsob podnikání. Otevřu si e shop a naplním ho zbožím a pokud se něco prodá, tak to teprve objednávám u dodavatele.

Docela mě "baví", když u mě někdo poptává nějaký model, já mu vysvětlím, že bohužel není a nebude, resp. se musím případně někde u partnerů podívat a že bude možná problém s cenou ... atd. a on se mi večer ozve, že ho už nemusím shánět, protože ho koupil na shopu xyz a od téhož shopu mi přijde večer nebo ráno objednávka a já se jim musím omluvit, že ho už nemám. A pak přijde info od zákazníka, že na xyz ho už neměli a jestli bych se tedy nemohl podívat.

A k těm poptávaným A6. Omlouvám se za pozní info, ale včera jsem byl mimo Pardubice a přijel jsem večer a dneska se mi v rámci restartu Mozzily ztratila ta stránka se SZ a mail už nemám. Nicméně kódy jsem si opsal. 630208 možná mají v GB, 588196 bych měl jeden doma, ale s poškozenou anténou na směrovce. Zkusím to nafotit a poslat ti to, jestli bys byl pro. Ty další dva jsou hodně staré a bez šance.
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

Tak zase něco pro oko z mé skromné sbírečky :shock:

Grumman TBF-1C Avenger, letectvo Nový Zéland, 1944
Obrázek Obrázek Obrázek
Douglas A-26C Invader 37th BS, 17th BG, USAF, Pusan, Korea 1952
Obrázek Obrázek Obrázek
Douglas A-1J Skyraider BuNo.142031, VA-145 The Swordsmen, 1st Feb 1966
Obrázek Obrázek Obrázek

všechny fotky na http://www.palba.cz/album/thumbnails.php?album=63
Naposledy upravil(a) spider74 dne 29/5/2013, 18:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Dominik
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 128
Registrován: 18/8/2011, 13:27

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od Dominik »

V Dráčiku v Českém Těšíně viděn ( a zakoupen ) P-40 N Warhawk ,,Boss’s Hoss" od Editions Atlas . Fotky přidám později :)
zved
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 526
Registrován: 8/10/2008, 22:51
Bydliště: SV Čechy

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od zved »

Jo, tohle éro nejde moc na odbyt a mají ho jako poslední skoro ve všech Dráčikách už dlouho.
Uživatelský avatar
TonyHazard
Důstojník v záloze
Důstojník v záloze
Příspěvky: 2674
Registrován: 17/9/2007, 23:30

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od TonyHazard »

Obrázek

Dominiku, to bude asi on, že? Už ho tam mají víc jak přes rok. Bavili jsme se o něm už na str. 37. :)
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Nebojuj s nikým, kdo neví nic o vztahu rytíře a meče!
Na fóru Palba.cz jsem skončil, dotazy a SZ prosím neposílat.
velitel
praporčík
praporčík
Příspěvky: 335
Registrován: 1/9/2010, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od velitel »

zved píše:Jo, tohle éro nejde moc na odbyt a mají ho jako poslední skoro ve všech Dráčikách už dlouho.
Na 99% to bude samozřejmě tím, že to je letectvo Taiwanu a to extra moc netáhne ani u jiných typů.
Přitom kamo je pěkná, ale tyhle výsostné znaky ho "poškozují".
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

Díky "velitelově" archivním soukromým zásobám mám nový přírůstek, který mě chyběl ..... :rotuj: :up:

KA-6D Tanker Intruder VA-35 BLACK PANTHERS AJ520 1978

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

všechny fotky na http://www.palba.cz/album/thumbnails.php?album=63
Naposledy upravil(a) spider74 dne 29/5/2013, 18:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Kolekce "Helikoptéry světa"

Příspěvek od p3tris »

Obrázek

Kolekce "Helikoptéry světa"

Obrázek Obrázek

Dne 4. března 2013 vyšel časopis číslo 36 s modelem helikoptéry Mil Mi-2US Hoplite

Zdroj: nakladatelství AMERCOM S.A.
Naposledy upravil(a) p3tris dne 18/3/2013, 07:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od p3tris »

Novinky od firmy Hobby Master na duben 2013:

Obrázek
Uživatelský avatar
spider74
praporčík
praporčík
Příspěvky: 350
Registrován: 9/12/2012, 13:19
Bydliště: USS Petřvald

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od spider74 »

To by mě fakt zajímalo, který pitomec v tom Hobby Masteru rozhoduje o těch kamuflážích. Něco tak neatraktivního a nezajímavého co předvádějí v 1:72 za poslední měsíce je k pláči :sad: :down: . S těmi 48 se to nedá srovnat.
velitel
praporčík
praporčík
Příspěvky: 335
Registrován: 1/9/2010, 19:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotové modely letadel a další létající techniky

Příspěvek od velitel »

spider74 píše:To by mě fakt zajímalo, který pitomec v tom Hobby Masteru rozhoduje o těch kamuflážích. Něco tak neatraktivního a nezajímavého co předvádějí v 1:72 za poslední měsíce je k pláči :sad: :down: . S těmi 48 se to nedá srovnat.
Já to Williamovi, takto šéfovi marketingu u HM, o tom pitomci vyřídím, až s ním budu zhruba za 10 dní mluvit. :D Případně se ho na to zeptám.
Ale vážně.
Kamufláže vycházejí vždy z několika vlivů.
Jednak něco chtějí samotní distributoři. Tady je velký vliv USA, Japonska, Taiwanu, GB a dalších sběratelských velmocí. Do jejich separátních dohod samozřejmě nikdo nevidí.
Další je určitá vyprázdněnost některých typů. Takový F-4 Phantom již byl udělaný v nějakých 50ti kamo a řada dalších u dalších výrobců. F/A-18 je již 16tá v řadě od HM. Dalších zhruba 20 již bylo od Witty. A taky další u jiných výrobců - Dragon, FOV, etc.
A dělat stejný model je blbost, stejně jako stejnou kamo jen např. s jiným číslem.
Odpovědět

Zpět na „Hotové modely“