World of tanks

Hry s válečnou tématikou, strategie, akční.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: World of tanks

Příspěvek od kopapaka »

Tak dneska jedna jen tak narychlo před spaním...

Obrázek

A to osádka ještě nemá ani 90%... U Su-85 už stovky mám, ale výsledky nic moc.
No, šetřím na bino, jinak už je v plné palbě ( nabiják a síť . to samé jsem nacpal i do Su-85B... ).

Uvažuju co dál, ale asi nějaký rychlý TD, když mi to tak jde s tím Su-85B. Hetzer a T-60 půjde z garáže.
Možná nějaká Amerika - T82 jsem zkoušel, tak možná zkusím pokračovat...
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od p3tris »

kopapaka píše:Uvažuju co dál, ale asi nějaký rychlý TD, když mi to tak jde s tím Su-85B. Hetzer a T-60 půjde z garáže.
Možná nějaká Amerika - T82 jsem zkoušel, tak možná zkusím pokračovat...
Jestli chceš rychlý TDčko, je Amerika nejlepší možnost. T-49 i Wolverine jsou super mašinky, záleží na způsobu hraní. Hellcat je pak stroj téměř ultimátní, jeden z nejlepších ve hře.
Uživatelský avatar
Ionor
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 877
Registrován: 18/6/2008, 03:56
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Ionor »

Keby tier 7 nemal predimenzované hitpointy oproti predchádzajúcim tierom, bolo by to ešte lepšie. Pre Hit&Run Hellcat to ale nieje až taký problém, na druhej strane ísť na tier 6 ťažkom tanku je ako za trest, nakoľko často stretávaš oponentov s ťažkej línie na tier 7 s +600HP resp. tier 8 s +800HP, čo je tak pol minúty nepretržitej streľby pre väčšinu tier 6 tankov.
Na fórum už neprispievam, smerujte svoje nezmysli na ostatných členov fóra...
(Tech channel) youtube.com/user/IonorRea
(Satire channel) youtube.com/channel/UCjS5hvJT-No5zoxPKdX1qCA
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Ramon »

kopapaka píše:Možná nějaká Amerika - T82 jsem zkoušel, tak možná zkusím pokračovat...
Zrovna uvažuju, že se k T82 vrátím. Pro mě je to jeden z nejzábavnějších tanků ve hře. Ta 105 mm houfnice likviduje většinu protivníků jednou ranou, jenom té munice moc neuveze. Na druhou stranu - vyhrát bitvu posledním nábojem je taky super - je za to myslím i nějaký metál.
Obrázek
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: World of tanks

Příspěvek od kopapaka »

Asi to bude T-49...
JenžeT-34 je tank měsíce pro květen, tak si asi přikoupím i tu základní :) a další stíhač počká.
Za polovic a a další věci...

Edit: Ale pořád nevím, už jsem se napůl rozhodl, že si pořídím BT-2 ( tedy skutečnou BT-5 ) s plnou výbavou, ale ta T-34 je docela lákavá. Vzhledem k ceně BT-2 si možná vezmu oboje :)
Další variantou je ELC AMX, ten se mi moc líbí, ale přetrpět ty tři frantíky před ním...

Tank měsíce...

Obrázek
http://worldoftanks.eu/news/7095-tank-m ... -34-85-cs/

Ramon: jasně, přesně z tohodle důvodu mám ve skladu pro T-34 i Su-85 ještě pořád ty jejich šílené 122 mm houfnice :D
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1482
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: World of tanks

Příspěvek od danny1691 »

Ionor píše:Keby tier 7 nemal predimenzované hitpointy oproti predchádzajúcim tierom, bolo by to ešte lepšie. Pre Hit&Run Hellcat to ale nieje až taký problém, na druhej strane ísť na tier 6 ťažkom tanku je ako za trest, nakoľko často stretávaš oponentov s ťažkej línie na tier 7 s +600HP resp. tier 8 s +800HP, čo je tak pol minúty nepretržitej streľby pre väčšinu tier 6 tankov.
ale, ale...všechno jde, ale ne čelně

http://i48.tinypic.com/implyb.jpg

http://i45.tinypic.com/m92i46.jpg

a ještě celkem důležitá OT vzkaz pro mody nebo admina. Bylo by možné přidat funkci spoiler? Z důvodů skrytí obrázků.

Upravil jsem je jako linky, nevím jak moc schůdné by bylo přidávat další funkci...
Zkusím to poslat "vejš". kopapaka
Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Uživatelský avatar
Ionor
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 877
Registrován: 18/6/2008, 03:56
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Ionor »

danny1691 píše:ale, ale...všechno jde, ale ne čelně
Záleží na situácii a tanku. V prípade obklúčenia nemáš na výber rýchly únik ako u ľahkých tankov typu T-50-2 a u britskej ťažkej línie medzi 4 a 7 tierom ťažko niekoho prekvapíš svojími manévrami bez ohľadu či obklúčený si, alebo nie.
Obecne u WoT podstatne viac vyhráva týmová taktika, načo dobre poukauje aj Tempová výťazná prehra. Schopnosti jednotlivca a hromadenie medail vystáva do popredia len pri vysokom stupni neschopnosti oboch týmov, ktorá umožní extrémy v pridelenej zodpovednosti.

Napr. krásna ukážka blbosti na oboch stranách na Malinovke, keď je kopec chránený dvoma tankami, zatiaľ čo zvyšok "týmu" sa napriek výzvam nehne zo základne, čo je zachránené len a len neschopnosťou nepriateľského týmu zmysluplne koordinovať útok. A tak 9 blbov padlo za vlasť od priemerného hráča, ktorý aspoň používa uhlovanie tanku a odstup pre zníženie penetračných schopností oponentov...

Obrázek
Na fórum už neprispievam, smerujte svoje nezmysli na ostatných členov fóra...
(Tech channel) youtube.com/user/IonorRea
(Satire channel) youtube.com/channel/UCjS5hvJT-No5zoxPKdX1qCA
Uživatelský avatar
Tempik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1690
Registrován: 24/3/2008, 20:27
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Tempik »

Pombocz píše:Začal jsem tuhle hru hrát asi před dvěma týdny a byl jsem mimo jiné příjemně překvapen, že je k dispozici český projekt středního tanku pro Wehrmacht T-25. Je to sice premium tank, ale neodolal jsem a koupil jsi ho. Bohužel mě trochu zklamal, papírově je výbornej- rychlej, obrovská výdrž i pancéřování, ale nehraje se mi s ním moc dobře, lépe mi to jde s papírově slabším Panzeru IV, který je stejně jako T-25 pátý tier.
Obrázek
Premiové tanky nejsou dobré proto, že by byli nějak výrazně lepší, než nepremiové tanky. Jsou prostě raritní. Ta T-25 bude určitě lepší, než PzIV v základu, ale horší, než naplno vytuněná PzIV. Premiové tanky mají tu výhodu, že jejich opravy jsou velice levné a jejich výdělky velice tučné.
Musíš se na to dívat tak, že máš tank, kterej nemá jen tak někdo a že ti bude pěkně generovat kredity i volné zkušenostní body. Navíc jeho posádka začíná už na 100%. Nevýhoda je ta, že na něj prostě nedáš lepší dělo/motor/věž tak, jako u nepremiových tanků.
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: World of tanks

Příspěvek od kopapaka »

Ona je ta T-25 proti reálu trochu osekaná, alespoň jsem pár takových informací zahlédl. Dokonce je možnost, že přijde do hry i jako neprémiový tank. Podle všeho se chystá jakýsi strom malých Evropských národů ( mj. Poláci ) a a v Československé větvi se tak můžou vyskytovat i tanky které pro naši armádu vlastně vyráběny nebyly.

Uvidíme, neoficiální návrhy už existují.
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
Pombocz
vojín
vojín
Příspěvky: 19
Registrován: 5/2/2012, 16:53
Bydliště: Praha

Re: World of tanks

Příspěvek od Pombocz »

kopapaka píše: Podle všeho se chystá jakýsi strom malých Evropských národů ( mj. Poláci ) a a v Československé větvi se tak můžou vyskytovat i tanky které pro naši armádu vlastně vyráběny nebyly.
To by bylo super, akorát si nedovedu představit, jaké tanky bychom měli třeba na tieru 6 a 7. Na nízký tiery bychom toho našli dost, ale od pětky vejš nevim, nevim. Maximálně TVP a pak tanky z Ruska - T-54 a T-62
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1482
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: World of tanks

Příspěvek od danny1691 »

Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Uživatelský avatar
Ionor
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 877
Registrován: 18/6/2008, 03:56
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Ionor »

To už nech radšej urobia Talianov, keď už sa bojuje aj na Talianskom inšpirovaných mapách (po boku map na motívy USSR ako Malinovka, Nemecka ako Himmelsdorf, USA ako Highway, UK ako Redshire, Francúzka ako Mines, alebo Čínskeho Dragon's Ridge, čo sú len tak mimochodom strany s vlastnými tankovými vetvami s ktorých zaradením sa pravdepodobne počítalo zo značným predstihom).
Nemáš problém naisť talianské stroje do viacerých kategórii (napr. stredné tanky tier 4 Carro Armato 13 40, tier 5 Carro Armato P40 a na koniec nejaký prototyp napr. predsériové OF-40 ako tier 10).
Určite sa nájde plno ďalších tankov, prototypov a návrhov, aby sa nemuseli v povojnových strojoch obmedzovať na Čínou už prevarené sovietské designy ako by pravdepodobne musela Československá línia.
Na fórum už neprispievam, smerujte svoje nezmysli na ostatných členov fóra...
(Tech channel) youtube.com/user/IonorRea
(Satire channel) youtube.com/channel/UCjS5hvJT-No5zoxPKdX1qCA
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Bleu »

Jezdíte někdo dělostřelectvo?
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
Uživatelský avatar
danny1691
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1482
Registrován: 20/10/2005, 19:24

Re: World of tanks

Příspěvek od danny1691 »

a zrovna Himmelsdorf má na kopci část Varšavského zámku
Obrázek
Fraška života letí kupředu jak splašená herka - a diváky už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4277
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: World of tanks

Příspěvek od Alfik »

Bleu píše:Jezdíte někdo dělostřelectvo?
Já.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Bleu »

Alfik píše:
Bleu píše:Jezdíte někdo dělostřelectvo?
Já.
A co konkrétně?
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Tunac »

Bleu píše:Jezdíte někdo dělostřelectvo?
Já, Němce. Už to není ono, dřív to bývalo lepší.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Bleu »

Mno já mám T92, měl jsem obj. 261, teď jezdím Amx13/F3 a GW pantera s obojím v celku spokojenost.
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od p3tris »

Taky mám v garáži GW Panthera, ale vyjíždím s ním už jen sporadicky. Z Němců se mi s ním jezdilo zdaleka nejlíp. Nehledě na tier, líbí se mi na něm ten velkej odměr kanonu.
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Re: World of tanks

Příspěvek od kopapaka »

Já jsem to s děl dotáhl, až na Su-5, ale aktuálně nemám žádné...
Jinak mám T-34, T-34/85, Su-85B, Su-85 a BT-2...
ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Odpovědět

Zpět na „Počítačové a deskové hry“