Muslimská otázka

Komentáře aktuálního dění ...

Moderátor: jarl

Pravidla fóra
Pokud příspěvek v Aktualitách neodpovídá charakteru a úrovni "veřejné" Palby, moderátoři mají právo jej okamžitě, bez upozornění přesunout do skryté Hospody, která byla za tímto účelem zřízena.

Pokud nemáte přístup do Hospody a chtěli byste jej, musíte být na Palbě registrováni nejméně půl roku a poté můžete napsat SZ adminům "skelet" nebo "jarl".

Ve vlákně o Ukrajině v sekci "Aktuality" platí pravidla, která budete dodržovat. Postih za nedodržování bude následující:
- smazání příspěvku
- BAN uživatele (minimálně 24hodin, maximálně na vždy)
- uzamčení vlákna
Všechny tyto postihy budou uplatňovány bez jakéhokoliv varování a vysvětlování, na základě úsudku přítomného moderátora.

Pravidla jsou následující:
- příspěvek bude věcný v českém nebo slovenském jazyce (případně s českým nebo slovenským překladem), žádné "emotivní" výlevy nebudou trpěny
- diskuze ve vlákně "Válka na Ukrajině" není povolena, k tomu je určeno patřičné vlákno v Hospodě (o vstup můžete zažádat u administrátora)
Zamčeno
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Aaron Goldstein »

petrp píše: Urážet je nechtějí, ale bomby jim na hlavy sypou vesele... :!:
Nezaregistroval jsem, že by někdo bombardoval muslimy ve Francii...

Pokud jsem někde na návštěvě, tak ctím "pravidla" domácího... Pokud chci u někoho bydlet, tak budu jeho pravidla dodržovat... Pokud mám s pravidly problém, tak k němu na návštěvu nechodím a necpu se k němu na byt... A to samé platí ve vztahu turisté, či imigranti (hosté, či ubytovaní) vůči hostitelské zemi (domácí)... Ale vecpat se někam na návštěvu a když se mi nelíbí pravidla domácího, tak mu zastřelím člena rodiny, to určitě není ani normální, ani pochopitelné...
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
petrp
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 197
Registrován: 11/9/2014, 07:43

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od petrp »

Aaron Goldstein píše:
petrp píše: Urážet je nechtějí, ale bomby jim na hlavy sypou vesele... :!:
Nezaregistroval jsem, že by někdo bombardoval muslimy ve Francii...

Pokud jsem někde na návštěvě, tak ctím "pravidla" domácího... Pokud chci u někoho bydlet, tak budu jeho pravidla dodržovat... Pokud mám s pravidly problém, tak k němu na návštěvu nechodím a necpu se k němu na byt... A to samé platí ve vztahu turisté, či imigranti (hosté, či ubytovaní) vůči hostitelské zemi (domácí)... Ale vecpat se někam na návštěvu a když se mi nelíbí pravidla domácího, tak mu zastřelím člena rodiny, to určitě není ani normální, ani pochopitelné...
Ano, s tím se nedá nesouhlasit, ALE - http://echo24.cz/a/iJzE2/cenzura-karika ... i-se-media v tomto článku jsou zmíněny pouze americká a anglická média - a k tomu také směřovala moje poznámka. A nemyslím si ani náhodou, že jde pouze o muslimy ve Fracii... :idea:
Toť ode mě vše, nechci o tomto tématu diskutovat - poslal jsem pouze okomentovaná fakta...
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Pátrač »

Víte toto vlákno vzniklo před nějaku dobou a já v něm vystupoval jako zásadní protivník muslimských snah o přestavbě Evropy podle představ muslimských imigrantů. Byl jsem nakonec natolik roztrpčen, že jsem v této diskusi přestal fungovat.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... ornik.html

Já toto tvrdil už před několika lety. Pan Koller je v tomto směru v obraze a ví o čem mluví.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Jen si dovolím dát odpovídající link... Zřejmě jsi měl na mysli toto: http://www.novinky.cz/komentare/358159- ... oller.html
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
tarava
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 28/4/2014, 17:30

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od tarava »

Aaron Goldstein píše:Pokud jsem někde na návštěvě, tak ctím "pravidla" domácího... Pokud chci u někoho bydlet, tak budu jeho pravidla dodržovat... Pokud mám s pravidly problém, tak k němu na návštěvu nechodím a necpu se k němu na byt... A to samé platí ve vztahu turisté, či imigranti (hosté, či ubytovaní) vůči hostitelské zemi (domácí)... Ale vecpat se někam na návštěvu a když se mi nelíbí pravidla domácího, tak mu zastřelím člena rodiny, to určitě není ani normální, ani pochopitelné...
Až na to, že spousta těch, co chtějí něco změnit, na návštěvě nejsou, ale jsou rodilými občany dané země :rotuj:
Aaron Goldstein píše:Nezaregistroval jsem, že by někdo bombardoval muslimy ve Francii...
A já zase nezaregistroval, že by s tím útokem včera mělo něco společného X milionů muslimů v Evropě a stejně je po nich tvrdě vyžadováno, aby se za ten útok omlouvali atd.

petrp píše:Co k tomu dodat :sad:
Některá světová média se vyhýbají zveřejnění karikatur proroka Mohameda z francouzského týdeníku Charlie Hebdo. Kresby autorů, které ve středu postříleli maskovaní teroristé přímo v pařížské redakci časopisu, jsou ve zprávách rozostřené nebo v nich úplně chybí. Deníky prý nechtějí urážet věřící...
http://echo24.cz/a/iJzE2/cenzura-karika ... i-se-media
To je jako nějáká povinnost zveřejnit ty karikatury nebo co? To jako jakékoliv noviny na světě, které nebudou mít na hlavní stránce v příštím čísle karikaturu Mohameda jsou autocenzurou? To mě nechtěj rozesmát. Někdo to tam prostě má a někdo nemá. To je krása svobodné volby.
Velký obrázek
Obrázek je vizuálně zmenšen. Zobrazit v plné velikosti
Naposledy upravil(a) tarava dne 8/1/2015, 19:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
CAT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1683
Registrován: 6/8/2009, 10:53

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od CAT »

skelet píše:Každá lidská činnost má svůj vývoj, vrchol a setrvačnost. Evropská multikulti modla vznikla jednak jako evropské sebemrskačství za druhou světovou válku (ukažme světu, že už nejsme rasisté), které posléze přešlo do sebemrskačství sociálního "jsme ti bohatí (rozuměj špatní), tak těm chudým (tedy dobrým) musíme pomoci. Navíc za jejich problémy můžeme my, protože je po generace vykořisťujeme".
Dá se předpokládat, že v současné době vývoj multikultu modly v Evropě dosahuje vrcholu. Tento vrchol byl docílen dvěma faktory - narůstajícími bezpečnostním rizikem ze strany imigrantů a jejich potomků a také tím, že Evropa samotná chudne. S tímto vrcholem bude také sílit nespokojenost obyvatel jednotlivých států se standardní politikou vůči těmto lidem. To znamená, že tito lidé se stanou vyhledávanými různými politiky napříč politickým spektrem. Ostatně tento scénář známe všichni z minulosti.. Po určitou dobu se pak bude projevovat i ona setrvačnost, neboť stávající generace úředníků a politiků bude zatvrzele odmítat ze svého kurzu ustoupit. V budoucnu tedy bude otázkou, který směr bude mít větší sílu..
Figurky jsou rozestavěny, hra začíná
Tohle Skelet napsal v tomto tématu v roce 2013, sou to dva roky a od té doby to tak nějak kopíruje tenhle příspěvek - vzestup LePenové, UKIPu, SD, Okamurů a jiných "protipřistěhovaleckých" stran po Evropě a další eskalaci násilí... Vypadá to, že se figurky už daly do pohybu...
Obrázek
"We can't restore our civilization with somebody else's babies."
"Settlemunt my arse, let's slot floppies"
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3062
Registrován: 19/7/2014, 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Aaron Goldstein »

tarava píše:
Aaron Goldstein píše:Pokud jsem někde na návštěvě, tak ctím "pravidla" domácího... Pokud chci u někoho bydlet, tak budu jeho pravidla dodržovat... Pokud mám s pravidly problém, tak k němu na návštěvu nechodím a necpu se k němu na byt... A to samé platí ve vztahu turisté, či imigranti (hosté, či ubytovaní) vůči hostitelské zemi (domácí)... Ale vecpat se někam na návštěvu a když se mi nelíbí pravidla domácího, tak mu zastřelím člena rodiny, to určitě není ani normální, ani pochopitelné...
Až na to, že spousta těch, co chtějí něco změnit, na návštěvě nejsou, ale jsou rodilými občany dané země :rotuj:
To, že se někdo narodí na návštěvě z něj ještě nedělá domácího... Takže i když se tam narodil, tak je tam pořád na návštěvě... A doma (a domácím) tam bude pouze v případě, že akceptuje "pravidla" domácích... Jinak je tam stále pouze hostem...
tarava píše:
Aaron Goldstein píše:Nezaregistroval jsem, že by někdo bombardoval muslimy ve Francii...
A já zase nezaregistroval, že by s tím útokem včera mělo něco společného X milionů muslimů v Evropě a stejně je po nich tvrdě vyžadováno, aby se za ten útok omlouvali atd.
A já zase netzaregistroval žádnou žádost po muslimech, aby se omlouvali... To tvrdé vyžadování omluvy bych prosil doložit... Zaregistroval jsem všeobecné odsouzení... Žádost o omluvu ani jednu...

Ona také veškerá omluva je v tomto případě už k prdu... Ty lidi to nevzkřísí...
Obrázek

Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Mirek58
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4794
Registrován: 31/7/2012, 19:15

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Mirek58 »

Otázka sporu domácí verzus návštěvníci ( zvaní či nezvaní) je dlouhodobá.
A musím souhlasit s Aaronem.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kozlustechnykus
poručík
poručík
Příspěvky: 769
Registrován: 9/3/2014, 20:24

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od kozlustechnykus »

Ta otazka je ale uplne zbytecna. Je jedno jestli se tady narodil uz muj prapraprapradeda nebo jsem ted prijel. Kdyz se nechovam podle zakonu, tak dostanu po hube. Tady neni co resit, jen par politiku, multikulti sebevrahu a soudcu.
„Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků, nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení."
Michal Jankovec clen rady CT
petrp
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 197
Registrován: 11/9/2014, 07:43

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od petrp »

kozlustechnykus píše:Ta otazka je ale uplne zbytecna. Je jedno jestli se tady narodil uz muj prapraprapradeda nebo jsem ted prijel. Kdyz se nechovam podle zakonu, tak dostanu po hube. Tady neni co resit, jen par politiku, multikulti sebevrahu a soudcu.
No právě, právě to "nechovám se podle zákona", ale nikdo mě stejně nepostihne, je slabina našeho systému a bude jimi bezezbytku využita :!: :down:
Tak jako se (nejen) našemu systému rychle přizpůsobili hnědočeši, tak se přizpůsobí i oni. Tohle neskončí dobře, pokud to politici nezačnou rychle řešit.
Vůbec se přitom nezabývám teorií "false flag", ale ruku na srdce - dá se VYLOUČIT? Jako u všeho co se v poslední době děje, nevíme nic o tom
KDO Z TOHO MÁ PROSPĚCH - KOMU TO SLOUŽÍ???
http://www.multi-kulti.cz/file/DEFINICE_MKV.pdf
http://multikulti-challenge.cz/cms/wp-c ... ealita.pdf
Naposledy upravil(a) petrp dne 8/1/2015, 23:22, celkem upraveno 2 x.
sparkling
vojín
vojín
Příspěvky: 16
Registrován: 22/7/2014, 13:42

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od sparkling »

Tenhle příspěvek se mi ani trochu nelíbí... ber to jako varování - kopapaka
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Bleu »

sparkling píše:
Aaron Goldstein píše:
petrp píše: Urážet je nechtějí, ale bomby jim na hlavy sypou vesele... :!:
Nezaregistroval jsem, že by někdo bombardoval muslimy ve Francii...

Pokud jsem někde na návštěvě, tak ctím "pravidla" domácího... Pokud chci u někoho bydlet, tak budu jeho pravidla dodržovat... Pokud mám s pravidly problém, tak k němu na návštěvu nechodím a necpu se k němu na byt... A to samé platí ve vztahu turisté, či imigranti (hosté, či ubytovaní) vůči hostitelské zemi (domácí)... Ale vecpat se někam na návštěvu a když se mi nelíbí pravidla domácího, tak mu zastřelím člena rodiny, to určitě není ani normální, ani pochopitelné...
Evropani se taky nechovaji podle pravidel zabijenim milionu lidi v Arabii. Nevidim duvod, proc by jim to nemeli vratit. Nemeli ujet a drzet pozice a zabit co nejvic Francouzu. Mozna by pak i pomstili 0.001% toho, co Francouzi delaj Arabum.
a copak ti zlí Francouzi dělají.
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
sparkling
vojín
vojín
Příspěvky: 16
Registrován: 22/7/2014, 13:42

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od sparkling »

Bleu píše: a copak ti zlí Francouzi dělají.
Me nic, jim jo ale.
Uživatelský avatar
Bleu
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1693
Registrován: 29/9/2009, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od Bleu »

no však bylo myšleno, že arabům, potažmo muslimům obecně.
Obrázek

"Slepému neukážeš, hluchému nepovíš, debilovi nedokážeš..."
- Anonym -

Historie bude mít právo nárokovat si místo mezi znalostmi opravdu hodnými úsilí pouze tehdy, pokud nám místo pouhého výčtu postrádajícího souvislosti a prakticky i omezení umožní racionální řazení a postupnou srozumitelnost.
Marc Bloch, 1942
tarava
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 28/4/2014, 17:30

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od tarava »

Přijde chlap s kalašnikovem do redakce Charlie Hebdo.
„To jsou mi ale blbý vtipy,“ řekne šéfredaktor.
„No právě,“ odpoví terorista.
Velký obrázek
Obrázek je vizuálně zmenšen. Zobrazit v plné velikosti
Pokud si někdo myslí, že jsou to příliš morbidní vtipy nebo to sem nepatří, tak se mu omlouvám, ale já si naopak myslím, že je to dobrý způsob, jak ukázat, že tím činem naprosto ničeno nedosáhli ani snad nedosáhnou a možná právě naopak.
sparkling
vojín
vojín
Příspěvky: 16
Registrován: 22/7/2014, 13:42

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od sparkling »

Dr. Webster Tarpley "Muze jit o geopoliticky terrorismus rozvedky"

http://tarpley.net/behind-the-charlie-h ... king-nato/
tarava
svobodník
svobodník
Příspěvky: 24
Registrován: 28/4/2014, 17:30

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od tarava »

http://www.novinky.cz/domaci/358267-uto ... xpert.html
Spekuluje se o tom, že útočníci, kteří ve středu v Paříži zavraždili při útoku na redakci satirického časopisu Charlie Hebdo dvanáct lidí, mají za sebou profesionální výcvik. Co si o tom myslíte vy?

Mně se to nezdá. Profesionál by v tomto směru mohl být každý, kdo umí natáhnout a použít zbraň. Myslím si, že to měli nějakým způsobem připravené, věděli např., kdy zasedá ta redakční rada, ale na druhou stranu na začátku podle dostupných informací chtěli vniknout do úplně jiného vchodu. A když se pak podívám na ty zveřejněné záběry, jak pobíhali po ulici ze strany na stranu, tak mi to tedy rozhodně profesionální nepřipadá.
šéf policejní jednotky rychlého nasazení Libor Lochman v rozhovoru pro Právo
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17911
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od skelet »

Tarava s tím souhlasím. Víc těch odpovědí od tvůrců vtipů je zde.
http://www.buzzfeed.com/ryanhatesthis/h ... .bqRyqA2B8
ObrázekObrázekObrázek
petrp
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 197
Registrován: 11/9/2014, 07:43

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od petrp »

K tomu se snad ani nemá cenu vyjadřovat:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... ope-353479
:-? :???:
Uživatelský avatar
IgorT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1467
Registrován: 25/6/2014, 12:48
Bydliště: BA

Re: Muslimská otázka

Příspěvek od IgorT »

Boko Haram vypálilo nigérijské mesto, zabilo stovky ľudí.
Islamisti zo skupiny Boko Haram prepadli vo štvrtok na severe Nigérie opäť mesto Baga. Stalo sa tak po tom, čo už v sobotu obsadili tamojšiu vojenskú základňu, uviedli miestni predstavitelia pre stanicu BBC.
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/341 ... ovky-ludi/
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Aktuality“