Nikdo neví, co udělám,“ odpověděl Trump na otázku o možných amerických úderech na Írán. Dodal zároveň, že mu s Teheránem dochází trpělivost.
„Nevím, jak dlouho to ještě bude trvat. Jsou naprosto bezbranní. Nemají vůbec žádnou protivzdušnou obranu,“ řekl Trump na adresu Íránu s tím, že řekl izraelskému premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, aby v úderech pokračoval.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... p-40526561
„Možná bychom mu měli pomoci.“ Trumpa v přístupu k Íránu zviklal Netanjahu
Americké tajné služby v posledních týdnech předkládaly Donaldu Trumpovi v souvislosti s íránským jaderným programem dvě klíčové informace.
Teherán nebyl nijak dramaticky blíže k výrobě atomové pumy, izraelský premiér Benjamin Netanjahu byl ale připraven na Írán vojensky udeřit, a to klidně i bez Ameriky.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahr ... ahu-279539
Isfahan – nukleární středisko je každopádně z větší části zničené.
Jen na nějakou hromadu s obohaceným uranem nebylo zaútočeno. Což by hrozilo nukleárním zamořením
Co bude IZRAELI stačit, nebo půjdou ještě dále a svrhnou režim

















