Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.
Odpovědět
Scotty87
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5991
Registrován: 7/10/2018, 10:52

Re: Vtipy

Příspěvek od Scotty87 »

Ty Vidlákovy kydy jsou, pokud to správně chápu, takové Rudé právo a Dikobraz z padesátých let v jednom...
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
bheid
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 904
Registrován: 7/12/2008, 19:26

Re: Vtipy

Příspěvek od bheid »

obrázek_2025-08-19_121722750.png
obrázek_2025-08-19_121740625.png
obrázek_2025-08-19_121812338.png
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 19910
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Vtipy

Příspěvek od skelet »

pročištěno
ObrázekObrázekObrázek
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5493
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Uživatelský avatar
Juraj Tichý
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 6529
Registrován: 28/8/2018, 18:27

Re: Vtipy

Příspěvek od Juraj Tichý »

FB_IMG_1755708179506.jpg
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5493
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

:D Ale tak je to co svet svetem stoji. Ale vzpomel.jsem.si i na Babise a jeho kampan na presidenta. Jestlipak od te doby byl v kostele ? :D
jean
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1025
Registrován: 3/9/2008, 19:30

Re: Vtipy

Příspěvek od jean »

On nemusí, on má pri sebe vždy dve Jezulátka
Uživatelský avatar
Raiden
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1893
Registrován: 10/5/2023, 20:47
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Raiden »

:D
雷電
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5493
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Asiaty nikd neporazime. Oni totiz stale umi delat z hovma bic.
https://www.facebook.com/share/v/175u1ijgFV/
Uživatelský avatar
Juraj Tichý
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 6529
Registrován: 28/8/2018, 18:27

Re: Vtipy

Příspěvek od Juraj Tichý »

FB_IMG_1755841002249.jpg
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Jako by u nás bylo možno vybírat někoho jinoho než kolaboranty a dementy...
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Uživatelský avatar
Pikujuci brizolit
poručík
poručík
Příspěvky: 779
Registrován: 13/12/2018, 16:47
Bydliště: občas aj SK

Re: Vtipy

Příspěvek od Pikujuci brizolit »

Ako vravela babka, skokotnieva sa, bez výnimky, všade. :-?
“War is a matter not so much of arms as of money.”― Thucydides, History of the Peloponnesian War
Uživatelský avatar
Juraj Tichý
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 6529
Registrován: 28/8/2018, 18:27

Re: Vtipy

Příspěvek od Juraj Tichý »

Alfik píše: 22/8/2025, 10:06 Jako by u nás bylo možno vybírat někoho jinoho než kolaboranty a dementy...
Alfíku, tí čo boli nasadení na ovplyvňovanie verejnej mienky u nás, teraz pracujú u Vás.
Vravel som vám to tu, že darmo sa tu nad nami povyšujete, čaká vás to isté. Na moje slová došlo.
jean
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1025
Registrován: 3/9/2008, 19:30

Re: Vtipy

Příspěvek od jean »

Len to je smutne, nie vtipne.
Uživatelský avatar
Juraj Tichý
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 6529
Registrován: 28/8/2018, 18:27

Re: Vtipy

Příspěvek od Juraj Tichý »

Štandardný smiech cez slzy 😃
Nakoniec všetko dobre dopadne.
Uživatelský avatar
Raiden
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1893
Registrován: 10/5/2023, 20:47
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Raiden »

Jde to jedním uchem dovnitř a druhým uchem ven a přesto to v té hlavě zůstane, co to je? - Krumpáč :D
雷電
HONZIK11
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5493
Registrován: 16/11/2014, 19:51

Re: Vtipy

Příspěvek od HONZIK11 »

Dano10
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 251
Registrován: 22/9/2010, 20:10
Bydliště: Trnava

Re: Vtipy

Příspěvek od Dano10 »

Obrázek
821
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 500
Registrován: 4/8/2010, 12:25

Re: Vtipy

Příspěvek od 821 »

Dano10 píše: 23/8/2025, 15:43
Bolo by to vtipne ak by to bola pravda ale nie je. Pokial viem je tam len jeden plynovod Sila Sibiru 1 ktory dodava Cine, Sila Sibiru 2 nie je postaveny a Cinan poslal rusa do pecka ze ak ho chcu musia ho rus zaplatit.
CETERUM AUTEM CENSEO MOSCOVIAM ESSE DELENDAM
niko
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5008
Registrován: 25/11/2016, 10:42

Re: Vtipy

Příspěvek od niko »

A tiez treba povedat, ze je rusky, zapadnymi dovozcami prekupovany plyn casto krat lacnejsi, ako ten, ktory nakupuje napr. Slovensko napriamo, kedze ho rusi predavaju pod cenu.
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“