Zemakt píše: ↑18/3/2026, 19:23
A čadící komínek nevidíš?
No, hele, sedim ve svý noře, ve fajfce mám nacpaný Gawithowic hovno tak strašně strašný, že by se ani raseti v jeho nejstrašnejších nočních můrách o něčem takovým nemohlo vůbec zdát a v důsledku toho tu mám mlhu takovou, že by jí ani Rákosníček nerozkrájel, o výparech z kořalky a vína radši ani nemluvě, ale jo, kdyžs na to upozornils a mlhu sem usilovným máváním rozhrnul, tak teď už vidím. Ještě jednou se tedy pontónu omlouvám a přesunuju si ho z kategorie pontón do kategorie "loď".
Polarfox píše: ↑18/3/2026, 21:53
Tak hlavně aby se nerozpustily

Ne že bych proti nim v zásadě něco měl, ale většinou i ULCC ve mě vzbuzuje větší něžnost

Se neboj, voni sou totiž z cukru rafinovanýho, nerozpustnýho.
A ULCC fakt ne, tam nekončí žádná sranda, tam totiž nikdy žádná nezačala.
Polarfox píše: ↑18/3/2026, 21:53
Hr.Ms. Braga ze země kanálů a tulipánů. ve své finální inkarnaci s "umrněným" 120mm kanónem (místo origoš 280mm Krupp, viz. níže). A jestli se ti líbí tenhle, tak to budeš plesat nad HMS Drudge, Handy atp.
Plesám, tuze pěkné, dosud mi neznámé

Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.