Polarfox píše: ↑23/3/2026, 20:09
Zatím makají tak leda na mém psychickém zdraví
Při všech těch stejných a nekonečných trajlácích a frachtičkách
Tak to je v pořádku, to oni vlastně dělaly vždycky, zatímco se parádemaršový nafiflený betlšipy válely bez užitku na kotvách(což vlastně taky dělaly vždycky)
Polarfox píše: ↑23/3/2026, 20:09Musím tě trochu odlákat:
No vidíš, jak se polepšuješ
(a nevěděl sem, musel sem gůglit, takže víc nemůžu ani naznačit).
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.