Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.
Odpovědět
Scotty87
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5989
Registrován: 7/10/2018, 10:52

Re: Vtipy

Příspěvek od Scotty87 »

Alfik píše: 28/3/2026, 09:52 Atamane, jak poznáš, že je to maďarská loko? Já tam vidím akorát vlajku EU.
Nabízí se to. Protože v Orbánově ráji na zemi jsou tyhle naprosto zastaralé lokomotivy stále v pravidelném provozu. Jak snad poslední zemi EU.
Takže sdělení z foty parně je že Orbám posílá své zlaté hajzly do Bruselu jako dárek na usmířenou.
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 11850
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Vtipy

Příspěvek od Lord »

Jinak pokud dáte hledat fotografii pomocí Gooogle Lens, tak její AI vám ten kontext skoro přesně řekne o čem je.
V tomto případě se nemýlí, protože najde i stránky, kde se ten vtip sdílel.
Gen Z zase možná nepochopí vtipy o Mayském kalendáři, protože tehdy tahala kačery.

Když si dáte vizuální vyhledávání na výřez lokomotivy, tak určí i jí.
Na snímku je motorová lokomotiva řady 232, v České republice známá pod přezdívkou „Sergej“.
Výrobce: Lokomotivní závod Vorošilovgrad (Ukrajinská SSR).
Ale to už si radši překontrolujte.... to už možná dobře není :D

Na obrázku je dále umělecké dílo s názvem „Amerika“ od italského sochaře Maurizia Cattelana.
Jedná se o plně funkční toaletu vyrobenou z 18karátového zlata.

U Mindiče však bylo nalezeno něco levnejšího, ale měl to i s bidetem a umyvadlem.
Kolik stojí opravdový zlatý záchod?
https://cs.sunriseceramicgroup.com/how- ... t-product/
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Ataman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2255
Registrován: 1/4/2008, 20:31

Re: Vtipy

Příspěvek od Ataman »

Scotty87 píše: 28/3/2026, 10:13Nabízí se to. Protože v Orbánově ráji na zemi jsou tyhle naprosto zastaralé lokomotivy stále v pravidelném provozu. Jak snad poslední zemi EU.
V Polsku a Německu taky.

Scotty87 píše: 28/3/2026, 10:13Takže sdělení z foty parně je že Orbám posílá své zlaté hajzly do Bruselu jako dárek na usmířenou.
To by taky šlo, ale intuitivní je to stejně, jak hajzlíky pro Ukrajinu.
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 11850
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Vtipy

Příspěvek od Lord »

Jasně ale je tam na čele vlajka EU, jak tlačí zlatý hajzlíky před sebou. Pro kontext by na nich mohla být ukrajinská vlajka, ale nic, vtip je vtip.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Ataman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2255
Registrován: 1/4/2008, 20:31

Re: Vtipy

Příspěvek od Ataman »

Lord píše: 28/3/2026, 10:19
Na snímku je motorová lokomotiva řady 232, v České republice známá pod přezdívkou „Sergej“.
Ty vole, za co? řada 232 je německý označení pro TE109, tý se v ČSSR říkalo Ragulin, u ČSD T679.2, Sergej je M62, u ČSD T 679.1/T 679.5/781/781.8

Fakt se na tu AI už vykašlej.
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.
Uživatelský avatar
jarl
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 4599
Registrován: 19/2/2009, 15:45
Bydliště: Jakubov u Moravských Budějovic

Re: Vtipy

Příspěvek od jarl »

Tohle mě fakt pobavilo.

A je to tady. Trump chce přejmenovat Hormuzský průliv sám po sobě: https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... e-40570374
ObrázekObrázek

Strýček Vova slíbil národu Ukrajinu a dal mu Afghánistán!
Scotty87
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5989
Registrován: 7/10/2018, 10:52

Re: Vtipy

Příspěvek od Scotty87 »

Ataman píše: 28/3/2026, 10:24V Polsku a Německu taky.
Myslím že v Německu dojezdili v devadesátkách podobně jako u nás. Možná nějaké kusy ještě žijí u malých cargo dopravců.
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Dano10
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 251
Registrován: 22/9/2010, 20:10
Bydliště: Trnava

Re: Vtipy

Příspěvek od Dano10 »

Ataman píše: 28/3/2026, 10:08 [..... jenže ke svý smůle narazím na takový arogantní pako, jako seš ty ....
Psssst nikemu to nehovor...

Som rád že som trafil takú exponuvanú temu jako sú zlaté hajzlíky a že sa tu o tem rosprúdzila taká plodná debata. Aj o vláčikoch ZSSR zme sa néčo dozvedzeli a tak. Len ma mrzí, že som stupil na kuré oko takému scestuvanému drsnákovi a nasr..... som ho. Prtože totok zme nesceli. :lej: :rotuj:
Uživatelský avatar
Ataman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2255
Registrován: 1/4/2008, 20:31

Re: Vtipy

Příspěvek od Ataman »

Scotty87 píše: 28/3/2026, 11:23 Možná nějaké kusy ještě žijí u malých cargo dopravců.
Přesně tak.
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.
Uživatelský avatar
Ataman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2255
Registrován: 1/4/2008, 20:31

Re: Vtipy

Příspěvek od Ataman »

Dano10 píše: 28/3/2026, 11:27 takému scestuvanému

Jo, to já přesně sem, scestuvanej. Nevím sice, co to je, ale líbí se mě to.
Dano10 píše: 28/3/2026, 11:27nasr..... som ho.
Zase si tak moc nefandi, to se nepovedlo jinačím džůlanistům, natož nějakýmu čičmundovi, co bydlí v baráku, v dědině.
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.
Dano10
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 251
Registrován: 22/9/2010, 20:10
Bydliště: Trnava

Re: Vtipy

Příspěvek od Dano10 »

Nehanbi sa, priznaj sa. Ale inak ja ťa chápem, keď sa na "tvojom" smetisku objaví ďalší arogantný pako, to naserie, keď doteraz si si vystačil sám. 8-)
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 11850
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Vtipy

Příspěvek od Lord »

Zase se ale minimálně z poloviny trefila ne :???:
Ataman píše:
Lord píše: 28/3/2026, 10:19
Na snímku je motorová lokomotiva řady 232, v České republice známá pod přezdívkou „Sergej“.
Ty vole, za co? řada 232 je německý označení pro TE109, tý se v ČSSR říkalo Ragulin, u ČSD T679.2,

Sergej je M62, u ČSD T 679.1/T 679.5/781/781.8

Fakt se na tu AI už vykašlej.

No někoho zaujmula oranžová "maďarská" lokomotiva, zřejmě tedy M62 "Sergej", tento typ jezdil i v Německu a u nás.
V Německu si vysloužily přezdívku "Taigatrommel" (Buben z tajgy).
https://cs.wikipedia.org/wiki/Lokomotiva_M62

Ale dejme tomu, že každá dráha měla svou barvu.

Jiného zlaté hajzlíky pro Ukrajinu :)

sergej-vtip.jpg
Sergej funí, vagón tlačí,
v nákladu má klenot čistý,
zlatý hajzly – to je jistý!
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 11850
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Mayové - vtipy

Příspěvek od Lord »

Další kontextový vtípek pomocí AI.

mayove-vtip-01.jpg
Proč Mayové nezaznamenali do kalendáře třetí světovou?
Náčelník: Podle jejich výpočtů tou dobou lidstvo dosáhne IQ 47.
To znamená, že by si ten kalendář stejně nikdo nepřečetl.

Nicméně může to být i metafora na dnešní svět.

mayove-vtip-02.jpg
Do toho zazpívá na závěr Kája Gott.

mayove-vtip-03.jpg
Jen kulisy se mění.

Více ve spoileru... Tehdy byl svět ještě relativně v pořádku.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 19910
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Vtipy

Příspěvek od skelet »

A kvůli těmto AI sračkám se zdražují grafické karty a paměti.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Raiden
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1893
Registrován: 10/5/2023, 20:47
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od Raiden »

A je to tady. Trump chce přejmenovat Hormuzský průliv sám po sobě
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... e-40570374
雷電
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Ataman píše: 28/3/2026, 10:12 No jo, ale kdo to má sakra vědět? A kdo je Čert s HodnostíBílého Koně?
Jde o tzv. Skupinu D, dronovou iniciativu ze které skončilo mnoho peněz neznámo kde (vyšetřuje se to, asi "hajzlíky ze zlata"), a nadto jsou tam i nějaké pochybnosti o použití/zneužití diplomatických pasů k pašování zbraní (jak se zdá, převážení dronů do Ukr bez povolení, krytí tohoto diplo pasem, apod., není zcela košer), apod., a v níž má velkou roli herec Ondřej Vetchý, který v pohádce S čerty nejsou žerty hrál roli čerta s hodností vraníka a potom vlka.
Takže je to narážka na toto, tedy že teď je to buď "jeden z nich", čili kradák, nebo "bílý kůň", čili užitečný idiot.

Rád ti odpovím :) Holt Dano asi nevěděl že se rád flákáš někde na vodě :)
Tak to holt bude pár vtipů u nichž nebudeš vědět... s tím bude třeba počítat :)
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Uživatelský avatar
Ataman
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2255
Registrován: 1/4/2008, 20:31

Re: Vtipy

Příspěvek od Ataman »

Alfik píše: 29/3/2026, 11:10 Rád ti odpovím :) Holt Dano asi nevěděl
I kdyby Dano vědělo, bylo by to jedno, Dano je prudič za každou cenu.
Cerkev je blízko, ale je ledovice. Krčma je daleko, ale půjdem opatrně.
Dano10
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 251
Registrován: 22/9/2010, 20:10
Bydliště: Trnava

Re: Vtipy

Příspěvek od Dano10 »

Tento bol výborný. :rotuj:
A slubujem že už "prudiť" nebudem, aby sme nenasrali horára. :wink:
Z denníka partizána:
Pondelok: Vyhnali sme Nemcov z hory.
Utorok: Nemci nás vyhnali z hory.
Streda: Znova sme vyhnali Nemcov z hory .
Štvrtok: Nemci nás znova vyhnali z hory.
Piatok: Prišiel nasratý horár a vyhnal nás z hory všetkých!
Dano10
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 251
Registrován: 22/9/2010, 20:10
Bydliště: Trnava

Re: Vtipy

Příspěvek od Dano10 »

phpBB [video]

Keby bolo treba dovysvetliť stačí povedať. 8-)
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Dobrý! :)
Ten dýzl klidně, ale benál bych do petky raději takhle jen lejikem nelil :D
Aspoň drát nebo kus alobalu z čokolády bych tam dal :D
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“