Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.
Odpovědět
vodouch
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 972
Registrován: 15/1/2008, 23:15
Bydliště: Praha

Re: Vtipy

Příspěvek od vodouch »

První člověk, který slezl se stromu (takhle to učili nás starší), byl vůdce. Od té doby počet vůdců pouze kolísá, není nejmenší náznak, že by kdy směřoval k nule. Takže něco o vůdcích:

Za Adolfa přišel německý muž z práce domů, převlékl se do uniformy, napsal na papír „Bin bei SA (pozn.1)“ a odešel. Za chvíli přišla jeho žena, připsala na papír „Bin bei BDF (pozn. 2)“ a taky odešla. Syn připsal „Bin bei HJ (pozn. 3)“ a zmizel. Dcera připsala „Bin bei BDM (pozn. 4)“ a vypařila se taky. Když se všichni večer vrátili domů, našli byt vykradený a na papíře připsáno „Wir danken unserem Führer! (pozn. 5)“

Pozn. 1: „Jsem u SA“; pojem SA (Sturmabteilung) je váženým kolegům určitě známý
Pozn. 2: „Jsem u BDF“ (Svaz německých žen)
Pozn. 3: „Jsem u HJ“ (Hitlerova mládež)
Pozn. 4: „Jsem u BDM (Svaz německých dívek); vzhledem k určitým nevázanostem pojmenován taky „Bund Deutscher Matratzen“
Pozn. 5: „Děkujeme našemu vůdci!“
Obrázek
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 16684
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

Nemá tenhle fórek historii v 50tých létech? :wink:
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
bheid
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 904
Registrován: 7/12/2008, 19:26

Re: Vtipy

Příspěvek od bheid »

Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 16684
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

672001752_27427787646809681_4167546640206019911_n.jpg
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Scotty87
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5991
Registrován: 7/10/2018, 10:52

Re: Vtipy

Příspěvek od Scotty87 »

HGR9vEUacAAL_zl.jpg
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Scotty87
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5991
Registrován: 7/10/2018, 10:52

Re: Vtipy

Příspěvek od Scotty87 »

HGcbc85W4AAxKaO.jpg
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Uživatelský avatar
Marbo
svobodník
svobodník
Příspěvky: 25
Registrován: 7/12/2017, 10:22

Re: Vtipy

Příspěvek od Marbo »

Říše přetrvá tisíc let! Disident obelstil ruské učitele, přiměl je recitovat Hitlera
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_dtt
Audi, vide, tace.
Uživatelský avatar
Zemakt
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 16684
Registrován: 28/8/2008, 11:14
Bydliště: Cheb

Re: Vtipy

Příspěvek od Zemakt »

Pobavilo na AN
Ty série rozhovorů s Tomášem Kopečným jsou skvělé. V rozhovoru mimo jiné říká, jak Fico navštívil v lednu na Floridě Trumpa, a měl po tom takovou podivnou tiskovku, kde o Trumpovi řekl, že Fica znepokojil psychický stav Trumpa.
Prý to bylo tak - samozřejmě jsou to spekulace - že Trump si Fica spletl s Orbánem, a když tam Fico byl, Tak Trump Ficovi (Orbánovi) řekl, že jasně, nakonec část Slovenska připadne Maďarsku.
To je blbost, veď Trump si myslel, že Orban je premierom Turecka a vobec nevie, že existuje nejake Slovensko. Očakávať, že Trump bude chápať Slovensko-Maďarské vzťahy a požiadavky je nezmysel.

Ondřej Houska (bruselsky diktat) hovoril v podcaste, že český diplomat, ktorý mal byť prítomný rozhovoru, pri ktorom to Fico vysvetloval, tvrdil niečo ine.

Podla Fica Trump behom celeho stretnutia v Mar a lago nevedel pochopit kto Fico je a čo po ňom chce (kognitivne neschopny vykonavat mandat prezidenta USA) a na zaver mu mal povedať nech ešte počká, že o chvilu pridu dievčatá a zabavia sa.

To je za mňa ovela uveritelnejšia varianta.
:D
ObrázekObrázek

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
Scotty87
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5991
Registrován: 7/10/2018, 10:52

Re: Vtipy

Příspěvek od Scotty87 »

Však on si Magyar ve své vzbouřené provincii zjedná pořádek sám. My by jsme v rámci nových pragmatických zahraničních vztahů měli razit politiku jednoho Uherska.
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Dano10
podpraporčík
podpraporčík
Příspěvky: 251
Registrován: 22/9/2010, 20:10
Bydliště: Trnava

Re: Vtipy

Příspěvek od Dano10 »

Na sudetoněmeckém srazu v Brně se prochází starší pán, který tu kdysi vyrůstal, a s dojetím kouká na budovy. Zastaví ho kolemjdoucí Brňák a ptá se:
„Tak co, poznáváte to tady ještě po těch letech?“
Pán si povzdechne a říká: „No, město je to pořád krásné... ale musím říct, že ta čeština vám jde teda mnohem líp než nám v šestačtyřicátém!“
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 522
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od vencour »

screenshot mapy velvyslanectví
screenshot mapy velvyslanectví
V příloze obrázek s popisem ulic okolo velvyslanectví Ruské federace :-) (omlouvám se, pokud to znáte)
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
Barrymore
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 425
Registrován: 11/4/2006, 17:33

Re: Vtipy

Příspěvek od Barrymore »

vencour píše: 22/4/2026, 22:37 scr.jpgV příloze obrázek s popisem ulic okolo velvyslanectví Ruské federace :-) (omlouvám se, pokud to znáte)
Chybí popis Navalného vyhlídky vedle letohrádku.
A Mistr Sun pravil: "Pokud nebyly povely dosti jasné, rozkazy dosti srozumitelné, pak je to chyba hlavního velitele."
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

"Za vaše posrané životy nemůžou jiní lidé. Za vaše posrané životy může nábytek!"
Z knihy "Feng Šuej v každodenním životě".
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Scotty87
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5991
Registrován: 7/10/2018, 10:52

Re: Vtipy

Příspěvek od Scotty87 »

HGmZRjrXAAAMoXk.jpg
Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Z Interfernetů:
"Líbí se mi, jak všem ochráncům nezávislosti ČT zůstaly v ruce jen karty Stardance, a Peče celé Česko. To je myslím vypovídající."
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 19910
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Vtipy

Příspěvek od skelet »

označení interfernet je vskutku vypovídající
ObrázekObrázekObrázek
Koba
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 566
Registrován: 22/1/2022, 17:01

Re: Vtipy

Příspěvek od Koba »

Š + G dostali dopis z Ministerstva kultury :D
Budeš si muset zvyknout!
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

Jojo. Mězynarodni uydobytky... ty jsou důležité :)
Zrovna jsem si tento týden dal Š+G maraton v podcastech :D
:lej:
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: Vtipy

Příspěvek od Alfik »

A jeden cintát na začátek týdne:
"A dále pomni, můj pane, že AIčko je hezké, ale ropa je ropa!"
Mistr Sun
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
pjaro77
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3821
Registrován: 13/11/2019, 17:19

Re: Vtipy

Příspěvek od pjaro77 »

Mali sme tu LOTR - The North Korean Fellowship , nasleduje The Fellowship of 'Nam.
Milovníci metalu, zapnite si repráky naplno.
phpBB [video]
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“