Toto všetko viem a kvitujem takýto postup, prenos know-how, vytvorenie pracovných miest do tzv. "hladových dolín", vývoj/modernizácia 30 mm kanóna, na ktorom to ale teraz celé stojí.niko píše: ↑21/4/2026, 08:52 Ono je tam viac faktorov, preco dodavka trva uz 5 rokov. Inak mne pride ten cas tiez dlhy, ale neobjednali sme si len 76 vozidiel ma kluc, ale :
- preniesli sme vyrobu na Slovensko. Vyberove konania, zamestnanie 130 ludi, prenos technologii atd...
- vybrali sme novy neodskusany kanon v stadiu prototypu. To samozrejme zerie cas pri jeho zavedeni.
- niekolko krat sme menili konfiguraciu.
Ak sme teda chceli vozidla rychlo, mali sme ich proste nakupit vo Finsku. Takto sme si vybudovali cely dodavatelsky retazec a navymyslali kade co. Co sa teraz cudujeme, ze to tak dlho trva, nechapem.
Trochu zakonšpirujem. Niekto úmyselne sabotuje tento program, aby klamal verejnosť, že na vine je výrobca podvozkovej časti, lebo ten nie je ochotný platiť "výpalné" a po medializácii a absurdných výhovorkách na jeho adresu sa objaví informácia, že to je úplne inak, podvozky čakajú na zástavbu zbraňovej časti, pričom sú problémy s hlavným kanónom. Už ani klamať poriadne nevedia.
Tak trochu mi to pripomína analógiu s chýbajúcimi kanónmi pre Z2 na UA.






