Toľko zdroje.
Ostatné si ide svoje a la praktik pjaro77


Presne tak, ked vidim ako protestuju progresivci, proti zelenym zdrojom energie, napr PVE Malinec so slovami, ze sa tam chovaju kravy, tak neviem co si mam o tom mysliet
Starí ľudia nenávidia inovácie. Je to typická mentalita pre nich.
Jako vtip dobrý, ale jinak zcela mimo, ostatně jako obyčejně. Jedno ze základních pravidel businessu je: pokud něco chci a prodávající je jen jeden, tak holt musím akceptovat jeho podmínky. Speciálně v situaci kdy prodávající není nijak nucen prodat. Což skutečně není.Pressburger píše: ↑2/5/2026, 14:19Chcel som byť zdvorilý veď v podstate sme v jednej Aliancii a ešte k tomu susedia (a že sme boli v jednom štáte a jazykovo máme blízko to už nechám tak), takže áno kľudne tých 33ks T-72M4CZ odkúpime za cenu šrotu a 15ks Leopardov 2A4 sa zbavíme niekde inde. A tiež súhlasím s renomovaným polským odborníkom na obrnenú techniku Jaroslavom Wolskim, ktorý si po vašom neúspešnom reparáte pod názvom technické zhodnotenie opäť mohol po rokoch len povzdýchnúť, že „program T-72M4CZ se stal exemplárnym príkladom toho, ako sa modernizace nerobí.“Nesher píše: ↑2/5/2026, 10:20Já bych vám je prodal hned, ale ne za 2A4, těch už máme dost. Ale za hotové. Jen nevím co byste s nimi dělali. Dát je do bojeschopného stavu znamená vyměnit kompletně SŘP a možná i powerpack. Nakonec by to skončilo tak, že byste za ně dali víc než za nové tanky.Pressburger píše: ↑1/5/2026, 23:18 Aj preto už nejaký ten pátek navhujem myšlienku bártrového obchodu 33ks T-72M4CZ za 15ks Leopard 2A4 o to viac potom čo české technické zhodnocení tanků T-72 M4CZ nebolo efektívne čo potvrdili kontrolne skúšky a dopadlo na uterák napr. na rozdiel od modernizácie člena NATO Bulharska, ale aj srbskej modernizácii tankov T-72 v podobe M-84AS1/AS2 a je teda pravdepodobné, že MO ČR feat. AČR sa budú chcieť zbaviť týchto 33ks tankov T-72 M4CZ, o ktoré by sa za zostatkovú cenu (alebo cenu šrotu) mohlo a malo MO SR feat. OS SR zaujímať.
To je ako hrach o stenu hádzať, ale držím palce vo vytrvalostiNagyAttila píše: ↑2/5/2026, 12:07 Cena norskych L2A8 dosiahla 36mil eur. Kolko protivnikovej techniky musi znicit aby sa ta cena refundovala? Skor znicia jeho...
Btw. MBT na UA nie su nicene primarne dronmi, na to FPV nie su dostatovne silne. Primarne su tam MBT znehybnene PT minami a nasledne , po opusteni su dorazane FPV. Proti pretrhnutiu pasu L2 nie je ovela odolnejsi ako ine prostriedky, zato je tazsi a zlozitejsi na odtah.
Pjaro: uprav svoju mieru arogancie.predsalen tatíček sa jasne vyjadril "Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi".
![]()




