Nepochopil si, že kritizujem týmto vaše zdlhavé tendre a nie porovnávanie počtov ?Nesher píše: ↑16/5/2026, 09:57Takže se vracíme k tomu biblickému "o třísce v oku souseda a břevnu v tom svém".
Už jsem to psal několikrát, když chci někoho kritizoval, měl bych si nejdříve zamést před vlastním prahem. Jinak je to takové okopávání kotníků, jako když alkoholik v exekuci nadává svému sousedovi, který své dluhy pravidelně splácí a napije se tak 2x za rok.
U nás nikdy tender na drony nebol vyhlásený, to čo OSSR má sú testovacie kusy na tréning.


