První kniha vzniklá díky Palba.cz

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Daver
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1573
Registrován: 5/10/2004, 21:11
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Daver »

Prosimvás, kolik má kniha stránek? Já jsem vskutku nečekal že to je A4 a je to velice(pro mne) milá a překvapivá zpráva.
"Nemůžeš-li střílet, staň se bunkrem, nemůžeš-li se hýbat, staň se zbraní, nemůžeš-li vyhrát, staň se hrdinou."
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6849
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Ahoj kolego Daver brzo to sám uvidíš - je to 384 stránek i s obrazovou přílohou a asi s 200 mapami.

Ještě lze stále objednávat na :

michan.palba@seznam.cz

Stačí jen dodat tyto údaje:

Občanské Jméno a příjmení - případná značka používaná na Palbě.
dále adresa kam chci knihu zaslat.
dále e - mail pro komunikaci a telefon - není podmínkou.
dále prosím zda chcete věnování s podpisem.


Jak to vypadá je ukázáno na obrázcích od Pege na předchozí stránce ( str. 5) - příspěvek 18:34
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Už su jak ježibaba když výhlíŽela podlého kocoura. JÁ tak vyhlížžím pošťáka. Třeba v pondělí.
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4262
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Příspěvek od Alfik »

Krucinál. Pondělí v čoudu a pošťák nikde... To je čekání... :)
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Alfik píše:Krucinál. Pondělí v čoudu a pošťák nikde... To je čekání... :)
Taky jsem na tom stejně. Těším se jak malé děcko na vánoce.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Uživatelský avatar
Sawyerik
praporčík
praporčík
Příspěvky: 317
Registrován: 24/12/2006, 18:37
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Sawyerik »

Mně už došla. Heč. :D Michane díky.
Obrázek

Spálené knihy osvítily svět.
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Mě ještě ne - tiše trpím. :rotuj:
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
knezdub
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 833
Registrován: 13/10/2009, 19:54
Bydliště: Blatnička

Příspěvek od knezdub »

Jak mi řekli v jednom internetovém obchodě po urgenci knížek: " Česká pošta by si měla změnit slogan na: Dneska podáte, týden hledáte". Taky jen vržu zubama a čekám.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pegeucko
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 2793
Registrován: 14/7/2005, 10:40
Bydliště: jižní Čechy

Příspěvek od Pegeucko »

Pánové nezoufejte. Zapomínáte na faktor "generál počasí". Pokud praskaj koleje, zamrzá nafta a odcházejí baterie, bývá to občas problém.
Spíš je zajímavé sledovat, jakou logikou se toto vše řídí. Zatím co člověku bydlícímu "kousek od Brna" (chci být diskrétní) už kniha dorazila , Brňák stále čeká. Spíš bych čekal že to bude naopak.
Ale toto je již OT a nerad bych rozjíždět plkárnu na téma kdo kde už má a kdo ne. Jak lze vysledovat, o podvod nejde když už někteří knihu vlastní. Ti méně šťastní musí ještě chvilku vydržet.

PS: pro Sapíka
Vidíš, na "dálném východě" to drhne, my šumavský medvědi už jsme zásobeni. :eek: :razz:
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Uživatelský avatar
michan
2. Generálporučík
2. Generálporučík
Příspěvky: 6849
Registrován: 28/10/2005, 13:43

Příspěvek od michan »

Kontrola 1. února 2010.

Tak jako každý týden, tak také v pondělí dne1.2., jsem provedl kontrolu stavu konta a situace okolo knihy – Pravda o Východní frontě 1941 – 1944.
Všem, kteří měli do 25. a dokonce některým 26. ledna zaplaceno, byla kniha odeslána ve středu 27.1., stejně, jako do té doby objednávky na dobírku byly také vyřízeny a 27.1 odeslány. Všichni kdo měli knihu na vyzvednutí osobně v Nakladatelství byli vyzváni, že si mají sjednat s pracovnicí Nakladatelství BVD s.r.o. paní Kavalecovou dobu, kdy si knihu vyzvednou.
Tento týden by mělo odejít i Slovensko, ale to paní Kavalecová oznámí až to bude vědět na 110%.

Tedy, nyní zůstávají ze starých objednávek jen asi 2 zaplacené a ještě nevyzvednuté knihy.

Zbývá také 1 člověk z ČR, se kterým jsme domluveni a 2 lidé ze Slovenska, kterým se stále nedaří dopravit peníze přes konto do banky v ČR ( to přesto, že jim byla cesta řečena. Navíc celkem 7 lidem peníze ze Slovenska do ČR, při dodržení zásady vyplň správně formulář pro platbu do zahraničí – přesně v e-mailu popsaný – prošly v pořádku). Snad to i těmto 2 ze Slovenska vyjde napotřetí – cesta byla znovu probrána - a budou pak knihy pro ně samostatně odvezeny na Slovensko a tam přes Slovenskou poštu zaslány.

V pondělí 1. února byly také k distribuci přes poštu připraveny – popsány věnováním a podpisem a následně zabaleny nové objednávky, které se budou vyřizovat tento týden – 2.2 až 5.2. Stejně tak byly vyzváni lidé k vyzvednutí osobně.
Takto bude postupováno, když bude objednávek víc každý týden.


Chci ještě říci to co mě řekl pan šéfredaktor a spolumajitel BVD s.r.o pan Štefl, cituji:

„ Objednávek není nikdy dost“.

Takže kdo ještě váhal a nyní se rozhodl, objednejte si knihu podle článků z - Východní fronta - viz zde: http://www.palba.cz/viewforum.php?f=7
Bez Finsko – Ruského konfliktu.

Knihu si můžete objednat třemi způsoby:

1) Objednávky můžete provádět pro dodání poštou – zaplacení přes konto (pro nás nejvýhodnější) – cena 507,- Kč ( 399,- Kč cena knihy + poštovné a balné 108,- Kč = 507,- Kč). Ze Slovenska je to - cena knihy 14,90 Eura + 4,50 Eura poštovné a balné = 19,40 Eura - podrobnosti o zaslání v e-mailu.

2) Nebo na dobírku – cena 507,- Kč při dodání poštou (399,- Kč cena knihy + poštovné a balné 108,- Kč = 507,- Kč).

3) Nebo si knihu můžete objednat tak,že si ji vyzvednete sami v Nakladatelství BVD s.r.o., Türkova 828/20 (areál Sekyra Group), Praha 4 – pak je cena 399,- Kč ( většinou pro lidi, kteří jsou z Prahy a okolí, nebo si tam chtějí dojet a mají na to čas).


Závaznou objednávku s adresou je třeba poslat na e-mail, aby byly knihy připraveny:

Michan.palba@seznam.cz

Uvedete prosím tyto údaje:

Občanské Jméno a příjmení - případná značka používaná na Palbě.
dále adresa kam chci knihu zaslat.
dále e - mail pro komunikaci a telefon - není podmínkou.
dále prosím zda chcete věnování s podpisem.


Objednat si může každý kdo má zájem.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Thór
7. Major
7. Major
Příspěvky: 889
Registrován: 7/8/2008, 02:35
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Thór »

Michane, kniha dorazila a je SUPER!!!!!! Jsem rád že jsem hrdým majitelem. Sice jdu do služby, ale už jsem se do ní "pustil". Díky za věnování :up: :up: :up: :razz:
ObrázekObrázek
" Thór "

Kaphar hunnu bhanda marnu ramro
Uživatelský avatar
Malej Achil
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 118
Registrován: 7/10/2009, 11:52

Příspěvek od Malej Achil »

No jo,Česká pošta vyžaduje pevné nervy :-x .Já jsem byl rád,že jsem si pro knihu mohl dojít osobně do nakladatelství BVD s.r.o.,šlo to opravdu rychle.V neděli jsem posílal objednávku michanovi,v pondělí při kontrole mi knihu nachystali a dneska dopoledne (úterý) jsem si pro ní skočil.Nechci se chvástat,ale myslím,že poštovní průměr jsem překonal :D .
Jinak pro ostatní kolegy,kteří se chystají využít 3. možnosti (osobní odběr) mám pár postřehů:
1) Když jsem hledal,kde to vlastně je,tak mi internet (mapy.cz) vyhodil místo Prahy 4 Prahu 11.Nevím proč,ale správně asi bude obojí,jelikož jsem to nakladatelství na zobrazeném místě našel.Vyberte si tedy každý sám...
2) Paní Kavalecová podle mého rychlého postřehu asi nebude primárně zastávat funkci pokladní,takže mohu doporučit mít u sebe přesně těch 399 Kč (popř. 400,- samozřejmě).Dnes jsem totiž neměl s sebou nic jiného,než tisícikorunu a málem jsem s tím měl malý problém (resp. málem jsem byl vyslán hledat jakýsi bufet,abych si tam mohl rozměnit) :) .Nakonec paní Kavalecová někde nějaké menší peníze vyhrabala a já obratem odcházel i s knížkou.Nicméně nějaké velké nadšení jsem tam s tou bankovkou nevyvolal.
Voják bez humoru je žoldnéř.
Uživatelský avatar
alibaba
7. Major
7. Major
Příspěvky: 707
Registrován: 15/8/2007, 00:30
Bydliště: Cotswold

Příspěvek od alibaba »

Hlásím, že kniha již dorazila i do Spojeného království. Kniha je super, jsem jí velice potěšen. Ďekuju Ti Michane i za věnování.
Moje poděkování patří i Pegemu.
Inteligence má své hranice,
ale blbost je nekonečná....
Uživatelský avatar
Martan
praporčík
praporčík
Příspěvky: 309
Registrován: 14/6/2005, 00:11
Bydliště: Domašín

Příspěvek od Martan »

Dnes jsem ji taky dostal. Zrovna marodím a doktorka mi nakázala ležet. Díky této knize bude hračka zůstat v posteli.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tkuh
praporčík
praporčík
Příspěvky: 378
Registrován: 26/7/2009, 15:57

Příspěvek od Tkuh »

prej už od čtvrtka byla na poště, ale až dnes jsem ji stihnul otevřenou
je to skvělé, další gratulace michane
Uživatelský avatar
Pátrač
3. Generálmajor
3. Generálmajor
Příspěvky: 7850
Registrován: 14/8/2008, 06:44
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Pátrač »

Mám ji doma a pomalu se v ní hrabu. Zatím mám ten nejlepší dojem. Děkuji a věřím tomu že časem se podíváme i na frontu západní
ObrázekObrázek

Pes(ticid) - nejlepší přítel člověka! Nechápete? Nevadí. Hlavní je, že víte že:

JDE O TO, ŽE KDYBY O NĚCO ŠLO, BYLO BY DOBRÉ VĚDĚT, O CO VLASTNĚ JDE.
Uživatelský avatar
Tunac
podporučík
podporučík
Příspěvky: 678
Registrován: 29/5/2006, 22:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tunac »

Brno je pořád na indexu. :( Čekám a čekám.
Vojáci!!!!
Jste vojáci smrtí!!! A já jsem ten, co Vás bude posílat tam, kde se umírá!!!
Uživatelský avatar
sa58
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 3477
Registrován: 4/2/2005, 12:43
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sa58 »

Tunac píše:Brno je pořád na indexu. :( Čekám a čekám.
Sparta dostala ve Zlíně na budku a tak je vyhlášeno na Moravu embargo :D
ObrázekObrázekObrázekObrázek

"Nachystejte květináče, na vánoce sem zpátky!"
Milda
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 434
Registrován: 8/5/2007, 20:03
Bydliště: Litoměřice

hokej.

Příspěvek od Milda »

Sapíku, nejezděte do Prahy, pražský pepíky jste pěkně nasrali, poteče krev! Jako dopravní prostředky použijte OTečka a doporučuju kolečkový brusle ať jste rychlejší jak pepíci. Cvičte si hlavně odpich! Fáče do každé kapsy! Krevní msta je svině. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Velká škoda, že kniha kvůli nákladům nemůže mít barevné mapky.
Vzpomínám na bichli o WWII co jsem četl jako kluk (vyšla za komunismu a je poplatná době (Rudá armáda buď takticky ustupuje, nebo slavně vítězí), ale ty barevné mapky se mi vždycky líbily).

Michan popisuje události svým osobitým, čtivým stylem, což je úplně něco jiného, než Encyklopedie WWII od Donalda Sommerville.

Doporučte nebo kupte knihu tomu, kdo jí ocení, neuděláte špatně.
Odpovědět

Zpět na „Knihy, recenze knih“