OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
A to já zase jo. CV 90 třeba po prvním testování. Nemusí to být detailní, jen třeba kdo zvítězil a kdo je poslední.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Ale tam sa pise, ze skusky neboli ukoncene
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
OMG, pravda. Tak zpět.

"Voni fotr, řekněte jim tam, že se jim na jejich párky vyserem!"
-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Záhadný darca: Fínske taktické vozidlo na Ukrajine
https://defence24.pl/wojna-na-ukrainie- ... a-ukrainie
https://defence24.pl/wojna-na-ukrainie- ... a-ukrainie
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
JLTV na IDEBE
https://www.futurearmy.sk/2026/05/14/na ... kosh-jltv/
Vozidlo bolo na výstave zastrčené v rade iných vozidiel na boku.
Vozidlá sú zatiaľ v logistickom centre a podľa našich informácií neboli ešte pridelené ku konkrétnym bojovým útvarom. Prebieha na nich montáž dodatočného vybavenia, najmä komunikačných systémov a zbraňových staníc.
https://www.futurearmy.sk/2026/05/14/na ... kosh-jltv/
Vozidlo bolo na výstave zastrčené v rade iných vozidiel na boku.
Vozidlá sú zatiaľ v logistickom centre a podľa našich informácií neboli ešte pridelené ku konkrétnym bojovým útvarom. Prebieha na nich montáž dodatočného vybavenia, najmä komunikačných systémov a zbraňových staníc.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4
Oprava hmotnosti WolfaJuraj Tichý píše: ↑7/6/2025, 15:05 Deftech Wolf ma pohotovostnú 8,5tony. Hron o tonu viac a ze na neho naložiš vyrazne viac ako na JLTV, je len plus. Lebo aj nemusíš.
Dnes sa nákup JLTV javí ako chyba, vzhľadom na to co u nás dokáže domaca firma vyprodukovať.
Za tých 190mil mali byť radšej AMRAAMy, ktorých mame 36 kusov. Alebo excalibre, alebo čokoľvek, co doma nevyprodukujeme.
https://www.deftech.eu/wolf/
CURB WEIGHT 9 900 kg
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.

