Stránka 54 z 54

Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4

Napsal: 29/4/2026, 11:43
od Zemakt
A to já zase jo. CV 90 třeba po prvním testování. Nemusí to být detailní, jen třeba kdo zvítězil a kdo je poslední.

Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4

Napsal: 29/4/2026, 12:56
od NagyAttila
Ale tam sa pise, ze skusky neboli ukoncene

Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4

Napsal: 29/4/2026, 13:18
od Zemakt
OMG, pravda. Tak zpět.

Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4

Napsal: 30/4/2026, 13:28
od NagyAttila
Záhadný darca: Fínske taktické vozidlo na Ukrajine

https://defence24.pl/wojna-na-ukrainie- ... a-ukrainie

Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4

Napsal: 15/5/2026, 14:27
od pjaro77
JLTV na IDEBE
https://www.futurearmy.sk/2026/05/14/na ... kosh-jltv/
Vozidlo bolo na výstave zastrčené v rade iných vozidiel na boku.
Vozidlá sú zatiaľ v logistickom centre a podľa našich informácií neboli ešte pridelené ku konkrétnym bojovým útvarom. Prebieha na nich montáž dodatočného vybavenia, najmä komunikačných systémov a zbraňových staníc.

Re: OSSR - výběr nového obrněného vozidla 4x4

Napsal: 15/5/2026, 14:32
od pjaro77
Juraj Tichý píše: 7/6/2025, 15:05 Deftech Wolf ma pohotovostnú 8,5tony. Hron o tonu viac a ze na neho naložiš vyrazne viac ako na JLTV, je len plus. Lebo aj nemusíš.

Dnes sa nákup JLTV javí ako chyba, vzhľadom na to co u nás dokáže domaca firma vyprodukovať.
Za tých 190mil mali byť radšej AMRAAMy, ktorých mame 36 kusov. Alebo excalibre, alebo čokoľvek, co doma nevyprodukujeme.
Oprava hmotnosti Wolfa
https://www.deftech.eu/wolf/
CURB WEIGHT 9 900 kg