Přípravy na rekonstrukci roku 1938

Komentáře aktuálního dění ...

Moderátor: jarl

Pravidla fóra
Pokud příspěvek v Aktualitách neodpovídá charakteru a úrovni "veřejné" Palby, moderátoři mají právo jej okamžitě, bez upozornění přesunout do skryté Hospody, která byla za tímto účelem zřízena.

Pokud nemáte přístup do Hospody a chtěli byste jej, musíte být na Palbě registrováni nejméně půl roku a poté můžete napsat SZ adminům "skelet" nebo "jarl".

Ve vlákně o Ukrajině v sekci "Aktuality" platí pravidla, která budete dodržovat. Postih za nedodržování bude následující:
- smazání příspěvku
- BAN uživatele (minimálně 24hodin, maximálně na vždy)
- uzamčení vlákna
Všechny tyto postihy budou uplatňovány bez jakéhokoliv varování a vysvětlování, na základě úsudku přítomného moderátora.

Pravidla jsou následující:
- příspěvek bude věcný v českém nebo slovenském jazyce (případně s českým nebo slovenským překladem), žádné "emotivní" výlevy nebudou trpěny
- diskuze ve vlákně "Válka na Ukrajině" není povolena, k tomu je určeno patřičné vlákno v Hospodě (o vstup můžete zažádat u administrátora)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rosomak
7. Major
7. Major
Příspěvky: 2318
Registrován: 7/8/2007, 08:54

Příspěvek od Rosomak »

Pátrači, dej se dohromady a udrž firmu. To je přednější.

Do akce je ještě měsíc a funkce logistika je správné plánování, co kde kdy se naláduje, opraví a čím se opraví, dotankuje, za jak dlouho bude ve vzduchu, co je nutno dovézt a co bylo nenávratně zničeno.
Na počítání jsou tu počítače nahrazují lidské štábní počítadla (pokud by byla požadována dobová věrnost tak mechanické kalkulačky sebou),
takže kdo se nebojí do toho pustit - je to hlídání jen dvaceti letišť a stovky letadel se stovkou bláznů - tak ať dá vědět.
Ideálně z Prahy a počítá s časem štábu 03-23.
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

U mne se už zadařilo a tak ... Jedna památka na tuto grandiózní Akci :-)
(jeden z toho je dárek pro parťáka z letky, jsou to stejný půllitry)
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

Když jsme u těch památek ... Nenahrával sis náhodou akci? (nebo někdo jiný) Všechny tracky z Palby 1938 co jsem našel na SVK jsou totiž jenom z rána a já bych rád zkouknul i dopoledne a odpoledne.
Obrázek
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Něco mam snad, ale žádný boje. Na tom hrnku je screenshot ze chvíle, kdy jsem vyhlížel někoho nad Plzní a zrovna nic.
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Uživatelský avatar
Ramon
nadpraporčík
nadpraporčík
Příspěvky: 432
Registrován: 18/9/2007, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramon »

Pokud to je track ze hry tak se můžeš přepínat mezi letadly a někde na mapě se snad bojovalo skoro pořád.

Já bych si právě taky chtěl udělat nějaké screenshoty, už mám přistání v Plzni při vycházejícím slunci, moji hořící Avii po tom co to koupila od befka apod., ale všechno jen z rána.
Obrázek
Uživatelský avatar
vencour
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 517
Registrován: 1/6/2007, 00:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vencour »

Joj, prozkoumam ... někdy časem. Dík za postrčení.
Obrázek
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny. (Jonathan Archer, Enterprise)
Odpovědět

Zpět na „Aktuality“