CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR

Odpovědět
pjaro77
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3821
Registrován: 13/11/2019, 17:19

Re: CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR

Příspěvek od pjaro77 »

Nesher píše: 16/5/2026, 09:57
pjaro77 píše: 16/5/2026, 00:48 200 kusov približne. A nie preto, že by sme nedokázali spraviť tender ale preto, že ministerstvo ich zdržuje.
Takže se vracíme k tomu biblickému "o třísce v oku souseda a břevnu v tom svém".
Už jsem to psal několikrát, když chci někoho kritizoval, měl bych si nejdříve zamést před vlastním prahem. Jinak je to takové okopávání kotníků, jako když alkoholik v exekuci nadává svému sousedovi, který své dluhy pravidelně splácí a napije se tak 2x za rok.
Nepochopil si, že kritizujem týmto vaše zdlhavé tendre a nie porovnávanie počtov ?
U nás nikdy tender na drony nebol vyhlásený, to čo OSSR má sú testovacie kusy na tréning.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Nesher
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2617
Registrován: 8/3/2017, 09:57

Re: CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR

Příspěvek od Nesher »

Právě, že pochopil. Když pominu tvoje přesvědčení, že odpověď na každý problém libovolných OS je "dron", tak kritizovat souseda který má alespoň něco, když sám nemám nic, je takové to okopávání kotníků, typické pro část tvých krajanů. Např. jako když někdo vleze v Blavě na Hl. stanici do vlaku, aby po příjezdu do Prahy na Wilsoňák prohlásil "tady je, ale bordel".
pjaro77
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3821
Registrován: 13/11/2019, 17:19

Re: CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR

Příspěvek od pjaro77 »

Nick Carter to povedal po návšteve Prahy presne - Evropa je v rozkladu. :D
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Uživatelský avatar
Alfik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5212
Registrován: 16/9/2008, 19:23
Bydliště: Jeseník

Re: CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR

Příspěvek od Alfik »

pjaro77 píše: 18/5/2026, 20:25 Nick Carter to povedal po návšteve Prahy presne - Evropa je v rozkladu. :D
Ale řekl to když cítil tvarůžky papané Ledvinou, takže jeho výrok hodnotím jako fatální omyl. Zvláště když to byly tvarůžky, jak pravil Ledvina, "řádně uleželý"! :)
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
Scotty87
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5989
Registrován: 7/10/2018, 10:52

Re: CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR

Příspěvek od Scotty87 »

Karl a Egon jsou největší nepřátelé lidstva.
Danik
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 885
Registrován: 7/2/2024, 16:17

Re: CV90 - nové bojové vozidlo pěchoty AČR

Příspěvek od Danik »

První korba CV90 pro kompletaci už ve VOP

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Obrněná technika a dělostřelectvo“