Stránka 395 z 403

Re: Vtipy

Napsal: 21/2/2026, 03:18
od Raiden
:D :D :up:

Re: Vtipy

Napsal: 21/2/2026, 13:59
od Ataman
Dzin píše: 19/2/2026, 09:46
Přijde prezident Petr Pavel do banky, chce vybrat peníze, ale nemá s sebou občanku. Pokladní mu bez občanky odmítá peníze vydat, ale on se hájí: „Jsem přece prezident Pavel , mě zná celá republika, tak na co občanku?“
-"To víte pane, vzhled není věrohodná identifikace… Existují dvojníci. Kdepak, to Vám nemůžu vydat. Kdysi jsme tu měli Káju Gotta, taky bez občanky, ale zazpíval a všem bylo jasné, že je pravý.
Pak tu byl Jarda Jágr, ukázal 68 triků s pukem a peníze jsme mu nakonec také vydali."
-"No jo, ale když já nic neumím." řekne Pavel
-"Ano, a v jakých bankovkách si to přejete vyplatit, pane prezidente ?"
Tenhle je tuze dobrej. I když to taky vtip není.

Re: Vtipy

Napsal: 21/2/2026, 17:08
od Marbo
Staré jak cyp

Re: Vtipy

Napsal: 21/2/2026, 18:11
od Ataman
Marbo píše: 21/2/2026, 17:08Staré jak cyp
To je jedno, já to neznal.

Re: Vtipy

Napsal: 21/2/2026, 22:01
od Alfik
Z Ikska:

"Když prochází Petr Pavel přírodou, tak myši vylézají z nor, aby ho pozdravily. Ptáci slétají z hor, aby ho pozdravili. Žáby z rybníků sedají na stavidla, aby ho pozdravily.
Pávek náš nejjasnější. Slunce našeho života. Kim Čonk Pávek. Láska našeho života. Světlo našeho žití."

Willy Guruth

Re: Vtipy

Napsal: 21/2/2026, 22:59
od Zemakt
Haha :roll:
6590246.jpg

Re: Vtipy

Napsal: 22/2/2026, 00:29
od Dzin
Ono se spousta vtipů recykluje kdy se jen vymění jméno a jede se dál

Re: Vtipy

Napsal: 22/2/2026, 02:22
od Raiden
Alfik píše: 21/2/2026, 22:01 Z Ikska:

"Když prochází Petr Pavel přírodou, tak myši vylézají z nor, aby ho pozdravily. Ptáci slétají z hor, aby ho pozdravili. Žáby z rybníků sedají na stavidla, aby ho pozdravily.
Pávek náš nejjasnější. Slunce našeho života. Kim Čonk Pávek. Láska našeho života. Světlo našeho žití."

Willy Guruth
Jj, taky mě v souvislosti s tím Kimové přišli na mysl :D

Re: Vtipy

Napsal: 22/2/2026, 09:33
od Alfik
Dzin píše: 22/2/2026, 00:29 Ono se spousta vtipů recykluje kdy se jen vymění jméno a jede se dál
Samozřejmě. Ale tohle řiťolezectví se u nás dělo naposledy u Stalina. Až teď... :twisted:
Abychom si nerozuměli špatně, ten vtip je o těch prdelních alpinistech, ne o něm. Byť si to užívá a neprotestuje, takže by taky zasloužil.

Re: Vtipy

Napsal: 22/2/2026, 11:04
od Alfik
Ještě jsem k tomuto tématu něco našel (našla mi to AI, jen jsem to v jednom detailu upravil a drobet zkrátil):

Vítězslav Nezval: Petr Pavel

...
až všecko nepřátelství pomine,
pak naše v slunci narozené děti
budou Vám žehnat, Petře Pavle,
a všem nám trochu záviděti,

že směli jsme Vás zblízka znát,
že narodili jsme se časně,
že, maličtí, jsme směli psát
na Vás a Vaši počest básně.

:lej:

Re: Vtipy

Napsal: 22/2/2026, 17:56
od Raiden
První věta člověka na Měsíci:
"Je to malý krok pro člověka, ale velký ...."
Druhá věta člověka na Měsíci:
"Co tu sakra dělá Chuck Norris?"

Re: Vtipy

Napsal: 22/2/2026, 19:40
od Scotty87
HBx8ROmWwAA8TPL.jpg

Re: Vtipy

Napsal: 25/2/2026, 14:13
od Zemakt
641294418_10242741662827812_2206759464845769300_n.jpg

Re: Vtipy

Napsal: 25/2/2026, 19:10
od Koba
Dánsko poděkovalo za americkou nemocniční loď pro Grónsko a z vděčnosti vysílá do USA dvě plavidla psychiatrické pomoci:
images.jpg

Re: Vtipy

Napsal: 26/2/2026, 06:02
od Raiden
Zemakt píše: 25/2/2026, 14:13 641294418_10242741662827812_2206759464845769300_n.jpg
:D :D :up:

Re: Vtipy

Napsal: 27/2/2026, 17:53
od Koba
kemel-vtip.jpg
Miroslav Kemel

Re: Vtipy

Napsal: 1/3/2026, 18:55
od Alfik
Muslimské země, které podpořily včerejší americký útok na Írán: Kuvajt, Saúdská Arábie, Katar, SAE, Bahrajn..
Muslimské země, které včerejší útok na Írán nepodpořily: Francie, Velká Británie..

Re: Vtipy

Napsal: 1/3/2026, 22:01
od Rase
Írán za posledních 24 hodin zaútočil na více arabských států…

…než Izrael za posledních 50 let.

Re: Vtipy

Napsal: 2/3/2026, 01:35
od pjaro77
Stretnú sa dvaja chlapi v krčme a jeden vraví druhému:
-"Počuj, Jožo, už som prišiel na to, ako sa zbavím svojej svokry."
-Ako?
-"Pôjdem z roboty, stavím sa cestou v lekárni a kúpim tam 50 tabletiek acylpirinu. Prídem domov, vytiahnem hrniec, napustim ho vodou a dam to zovrieť na sporák. Keď to začne vrieť, tak tam vysypem všetky tabletky acylpirinu a nechám to rozpustiť. Počkám, kým sa všetka voda vyparí a potom to celé vyklopím. Orezem hrany a stredom urobím drážku. Zoberiem to a donesiem to do kúpeľne a položím na práčku. Sadem si k televízoru a zapnem si futbal. Otvorím si pivo a budem čakať, kým príde svokra z práce. Ona vpride domov, dá si dole kabát a vojde do kúpeľne. Pozrie sa na práčku a povie: "Fíha, aká veľká tabletka acylpirinu!" A vtedy ju tresnem sekerou!

Re: Vtipy

Napsal: 3/3/2026, 10:22
od Alfik
Ajatolláh Chameneí se nechal očkovat proti Covidu.
Antivaxeři měli pravdu! Do pěti let to sfiňstvo zabíjí!!!