Stránka 398 z 403

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 10:13
od Scotty87
Alfik píše: 28/3/2026, 09:52 Atamane, jak poznáš, že je to maďarská loko? Já tam vidím akorát vlajku EU.
Nabízí se to. Protože v Orbánově ráji na zemi jsou tyhle naprosto zastaralé lokomotivy stále v pravidelném provozu. Jak snad poslední zemi EU.
Takže sdělení z foty parně je že Orbám posílá své zlaté hajzly do Bruselu jako dárek na usmířenou.

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 10:19
od Lord
Jinak pokud dáte hledat fotografii pomocí Gooogle Lens, tak její AI vám ten kontext skoro přesně řekne o čem je.
V tomto případě se nemýlí, protože najde i stránky, kde se ten vtip sdílel.
Gen Z zase možná nepochopí vtipy o Mayském kalendáři, protože tehdy tahala kačery.

Když si dáte vizuální vyhledávání na výřez lokomotivy, tak určí i jí.
Na snímku je motorová lokomotiva řady 232, v České republice známá pod přezdívkou „Sergej“.
Výrobce: Lokomotivní závod Vorošilovgrad (Ukrajinská SSR).
Ale to už si radši překontrolujte.... to už možná dobře není :D

Na obrázku je dále umělecké dílo s názvem „Amerika“ od italského sochaře Maurizia Cattelana.
Jedná se o plně funkční toaletu vyrobenou z 18karátového zlata.

U Mindiče však bylo nalezeno něco levnejšího, ale měl to i s bidetem a umyvadlem.
Kolik stojí opravdový zlatý záchod?
https://cs.sunriseceramicgroup.com/how- ... t-product/

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 10:24
od Ataman
Scotty87 píše: 28/3/2026, 10:13Nabízí se to. Protože v Orbánově ráji na zemi jsou tyhle naprosto zastaralé lokomotivy stále v pravidelném provozu. Jak snad poslední zemi EU.
V Polsku a Německu taky.

Scotty87 píše: 28/3/2026, 10:13Takže sdělení z foty parně je že Orbám posílá své zlaté hajzly do Bruselu jako dárek na usmířenou.
To by taky šlo, ale intuitivní je to stejně, jak hajzlíky pro Ukrajinu.

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 10:27
od Lord
Jasně ale je tam na čele vlajka EU, jak tlačí zlatý hajzlíky před sebou. Pro kontext by na nich mohla být ukrajinská vlajka, ale nic, vtip je vtip.

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 10:32
od Ataman
Lord píše: 28/3/2026, 10:19
Na snímku je motorová lokomotiva řady 232, v České republice známá pod přezdívkou „Sergej“.
Ty vole, za co? řada 232 je německý označení pro TE109, tý se v ČSSR říkalo Ragulin, u ČSD T679.2, Sergej je M62, u ČSD T 679.1/T 679.5/781/781.8

Fakt se na tu AI už vykašlej.

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 11:07
od jarl
Tohle mě fakt pobavilo.

A je to tady. Trump chce přejmenovat Hormuzský průliv sám po sobě: https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... e-40570374

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 11:23
od Scotty87
Ataman píše: 28/3/2026, 10:24V Polsku a Německu taky.
Myslím že v Německu dojezdili v devadesátkách podobně jako u nás. Možná nějaké kusy ještě žijí u malých cargo dopravců.

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 11:27
od Dano10
Ataman píše: 28/3/2026, 10:08 [..... jenže ke svý smůle narazím na takový arogantní pako, jako seš ty ....
Psssst nikemu to nehovor...

Som rád že som trafil takú exponuvanú temu jako sú zlaté hajzlíky a že sa tu o tem rosprúdzila taká plodná debata. Aj o vláčikoch ZSSR zme sa néčo dozvedzeli a tak. Len ma mrzí, že som stupil na kuré oko takému scestuvanému drsnákovi a nasr..... som ho. Prtože totok zme nesceli. :lej: :rotuj:

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 12:52
od Ataman
Scotty87 píše: 28/3/2026, 11:23 Možná nějaké kusy ještě žijí u malých cargo dopravců.
Přesně tak.

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 12:58
od Ataman
Dano10 píše: 28/3/2026, 11:27 takému scestuvanému

Jo, to já přesně sem, scestuvanej. Nevím sice, co to je, ale líbí se mě to.
Dano10 píše: 28/3/2026, 11:27nasr..... som ho.
Zase si tak moc nefandi, to se nepovedlo jinačím džůlanistům, natož nějakýmu čičmundovi, co bydlí v baráku, v dědině.

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 13:16
od Dano10
Nehanbi sa, priznaj sa. Ale inak ja ťa chápem, keď sa na "tvojom" smetisku objaví ďalší arogantný pako, to naserie, keď doteraz si si vystačil sám. 8-)

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 14:00
od Lord
Zase se ale minimálně z poloviny trefila ne :???:
Ataman píše:
Lord píše: 28/3/2026, 10:19
Na snímku je motorová lokomotiva řady 232, v České republice známá pod přezdívkou „Sergej“.
Ty vole, za co? řada 232 je německý označení pro TE109, tý se v ČSSR říkalo Ragulin, u ČSD T679.2,

Sergej je M62, u ČSD T 679.1/T 679.5/781/781.8

Fakt se na tu AI už vykašlej.

No někoho zaujmula oranžová "maďarská" lokomotiva, zřejmě tedy M62 "Sergej", tento typ jezdil i v Německu a u nás.
V Německu si vysloužily přezdívku "Taigatrommel" (Buben z tajgy).
https://cs.wikipedia.org/wiki/Lokomotiva_M62

Ale dejme tomu, že každá dráha měla svou barvu.

Jiného zlaté hajzlíky pro Ukrajinu :)

sergej-vtip.jpg
Sergej funí, vagón tlačí,
v nákladu má klenot čistý,
zlatý hajzly – to je jistý!

Re: Mayové - vtipy

Napsal: 28/3/2026, 18:00
od Lord
Další kontextový vtípek pomocí AI.

mayove-vtip-01.jpg
Proč Mayové nezaznamenali do kalendáře třetí světovou?
Náčelník: Podle jejich výpočtů tou dobou lidstvo dosáhne IQ 47.
To znamená, že by si ten kalendář stejně nikdo nepřečetl.

Nicméně může to být i metafora na dnešní svět.

mayove-vtip-02.jpg
Do toho zazpívá na závěr Kája Gott.

mayove-vtip-03.jpg
Jen kulisy se mění.

Více ve spoileru... Tehdy byl svět ještě relativně v pořádku.


Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 19:17
od skelet
A kvůli těmto AI sračkám se zdražují grafické karty a paměti.

Re: Vtipy

Napsal: 28/3/2026, 21:24
od Raiden
A je to tady. Trump chce přejmenovat Hormuzský průliv sám po sobě
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... e-40570374

Re: Vtipy

Napsal: 29/3/2026, 11:10
od Alfik
Ataman píše: 28/3/2026, 10:12 No jo, ale kdo to má sakra vědět? A kdo je Čert s HodnostíBílého Koně?
Jde o tzv. Skupinu D, dronovou iniciativu ze které skončilo mnoho peněz neznámo kde (vyšetřuje se to, asi "hajzlíky ze zlata"), a nadto jsou tam i nějaké pochybnosti o použití/zneužití diplomatických pasů k pašování zbraní (jak se zdá, převážení dronů do Ukr bez povolení, krytí tohoto diplo pasem, apod., není zcela košer), apod., a v níž má velkou roli herec Ondřej Vetchý, který v pohádce S čerty nejsou žerty hrál roli čerta s hodností vraníka a potom vlka.
Takže je to narážka na toto, tedy že teď je to buď "jeden z nich", čili kradák, nebo "bílý kůň", čili užitečný idiot.

Rád ti odpovím :) Holt Dano asi nevěděl že se rád flákáš někde na vodě :)
Tak to holt bude pár vtipů u nichž nebudeš vědět... s tím bude třeba počítat :)

Re: Vtipy

Napsal: 29/3/2026, 14:08
od Ataman
Alfik píše: 29/3/2026, 11:10 Rád ti odpovím :) Holt Dano asi nevěděl
I kdyby Dano vědělo, bylo by to jedno, Dano je prudič za každou cenu.

Re: Vtipy

Napsal: 29/3/2026, 18:28
od Dano10
Tento bol výborný. :rotuj:
A slubujem že už "prudiť" nebudem, aby sme nenasrali horára. :wink:
Z denníka partizána:
Pondelok: Vyhnali sme Nemcov z hory.
Utorok: Nemci nás vyhnali z hory.
Streda: Znova sme vyhnali Nemcov z hory .
Štvrtok: Nemci nás znova vyhnali z hory.
Piatok: Prišiel nasratý horár a vyhnal nás z hory všetkých!

Re: Vtipy

Napsal: 29/3/2026, 19:57
od Dano10
phpBB [video]

Keby bolo treba dovysvetliť stačí povedať. 8-)

Re: Vtipy

Napsal: 30/3/2026, 10:58
od Alfik
Dobrý! :)
Ten dýzl klidně, ale benál bych do petky raději takhle jen lejikem nelil :D
Aspoň drát nebo kus alobalu z čokolády bych tam dal :D