Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sancho
štábní rotmistr
štábní rotmistr
Příspěvky: 201
Registrován: 28/7/2010, 23:03

Příspěvek od Sancho »

To já mam jen patnáct tun viagry se slevou a osm Namybijských princezen se touží se mnou seznámit., ale taky dobrý, na starý kolena se modrá pilule určitě hodí, obzvlášť s takovým Namibijským herémem...
Si vis pacem, para bellum
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

Přenechám kompletní harém.
Zn: Jedna z konkubín má AIDS, ale nikdo neví která.
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
vodouch
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 936
Registrován: 15/1/2008, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od vodouch »

Polarfox píše:... asi tak 15M doláčů ...
Sedí chlapík v baru a vedle sebe má kabelu. Už do sebe hodil pár panáků a vypadá dost desperátně. Tak mu barman při dalším panáku povídá: "Co se děje?"
Chlapík mu ukazuje na kabelu: "Jen se podívejte!"
Barman kouká, v kabele je malý tenisový kurt a na něm maličké lidičky hrají tenis. Ptá se: "Co to má být?"
"Víte, já mám trpaslíka. Ten mi každý den splní jedno přání. Ale nedoslýchá."
"Opravdu? Jakékoli přání?"
"Jakékoli."
"A nepůjčil byste mi ho? Aspoň na den?"
"Ale klidně."
Barman popadne trpaslíka a říká: "Chci kufr doláčů!" A bum, je tam kufr. Barman jej otevře a vyjekne: "Vždyť je plný koláčů!"
"Vidíte, já vám říkal, že nedoslýchá. To si myslíte, že jsem chtěl třiceticentimetrový tenis?"
Obrázek
vodouch
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 936
Registrován: 15/1/2008, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od vodouch »

Sancho píše:To já mam jen patnáct tun viagry se slevou a osm Namybijských princezen se touží se mnou seznámit., ale taky dobrý, na starý kolena se modrá pilule určitě hodí, obzvlášť s takovým Namibijským herémem...
Já mám pár metráků Pravidel českého pravopisu ...
Obrázek
Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

Spamy jsou legrace - ale je docela otrava je furt mazat :twisted: Třeba jednu dobu mi chodily pořád emaily, že si můžu za babku koupit luxusní hodinky, anebo že mi pošlou recept na větší penis, protože malý péro je jen pro s*áče! Kdo by to byl řekl, že budou tak přesně vědět, co já potřebuji, no ne? :lol:
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Příspěvek od Franz Trubka »

P-S. Nic si z toho nedelej, mne uz chodi asi pul roku nabidky na vlozky. A to jsem 5 let po prechodu :razz:
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Hektor
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1022
Registrován: 28/5/2008, 15:49

Příspěvek od Hektor »

Tak posledné dva príspevky 100 bodov :lol:
Inak strašná predstava mať doma 8 hubatých černošiek.
Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

Franz Trubka píše:P-S. Nic si z toho nedelej, mne uz chodi asi pul roku nabidky na vlozky. A to jsem 5 let po prechodu :razz:
To si tak adresát říká, že odesílateli spamu napíše email, že o tento druh spamu nemá zájem a ať mu raději posílá jiný :lol:
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
p3tris
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1381
Registrován: 24/6/2011, 12:46
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p3tris »

Chlap přijde domu a očividně není ve svojí kůži. Mlátí věcma, ani se pořádně nenají a jen bručí. Manželka mu chce spravit náladu radostnou zprávou, tak se k němu něžně přitulí a špitne: "Miláčku, jsem těhotná."
"Sakra, ty taky?!!!"
Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

"Skvělého chlapa najdeš na každém rohu," řekl Bůh ženě. Pak se zamyslel... a udělal zemi kulatou.
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jersey.se »

Při jídle v jedné restauraci si jeden z hostů všiml, že všichni číšníci mají v náprsní kapsičce polévkovou lžíci. Nedalo mu to a toho, který je obsluhoval se na tuto zvláštnost zeptal. "Víte pane," odpověděl mu číšník, "majitel najal manažerskou firmu, aby zjistila, jak urychlit a zefektivnit naši práci. Firma po půlročním zkoumání zjistila, že nejčastěji hostovi upadne na zem polévková lžíce a pokud ji obsluhující číšník má po ruce, ušetří 10% času, který věnuje na cestu do kuchyně a zpět ke stolu hosta." Host je s vysvětlením spokojen, ale po nějaké době si všimne, že každému číšníkovi visí z rozparku kalhot malý provázek. Nedá mu to a opět se číšníka zeptá. "Víte pane, jste velmi všímavý," ztiší číšník hlas, "jste v podstatě první, kdo si toho všimnul. Ona totiž ta firma dále vyzkoumala, že pokud si při příchodu do práce uvážeme na penis provázek, při návštěvě WC jej lehce za provázek vytáhneme, takže se ho nedotýkáme rukama a nemusíme si tedy mýt ruce a ušetříme 40% času, který trávíme na záchodě." " No ale jak ho bez pomoci rukou dáte zpět do kalhot?" nedá to přece jen hostovi. Číšník ztiší hlas ještě víc a dodá: "Nevím, jak ostatní, ale já si pomáhám tou lžící..."
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
cover72
7. Major
7. Major
Příspěvky: 3160
Registrován: 12/6/2007, 20:09

Příspěvek od cover72 »

Nemohl jsem sem nedat poslední XKCD:

-Tohle je dlouhý eskalátor.
-70 metrů. Nejdelší v zemi.
-Proč si nesete hrazdu?
-Proč nenosíte klobouk?
-Nejsem typ, co nosí klobouky.
-A já nejsem typ, co nenosí hrazdu.
-Ale fakt. Proč nesete tu hrazdu?
-Co já vím? Nejsem psycholog.
-Cvak.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pozorovatel-signalista
nadrotmistr
nadrotmistr
Příspěvky: 150
Registrován: 17/12/2008, 19:12
Bydliště: Umbara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pozorovatel-signalista »

"Představ si, že včera ve 3 hodiny v noci na mě zvonil soused! Normálně přišel ve 3 ráno a zazvonil. Jsem se tak lekl, až mi vypadla vrtačka z ruky."
„Dámo, vy jste pravý gentleman.”

Ano, předtím než se někdo zeptá, já jsem ta Pozorovatel-signalista, Pátračova pobočnice (čili ani jeho pes, ani jeho vnuk, aby bylo jasno). Pokud jste se s ním nějak nepohodli, prosím, uvědomte si, že co vy zvířátka jste si podělali, nás rybiček se netýká.
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17911
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Příspěvek od skelet »

Víte, jaký je rozdíl mezi Baníkem a trojúhelníkem?
Trojúhelník má alespoň tři body.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kopapaka
6. Podplukovník
6. Podplukovník
Příspěvky: 3837
Registrován: 26/1/2008, 20:47
Bydliště: kósek od Prostějova

Příspěvek od kopapaka »

ObrázekObrázek Obrázek
"Válka je Mír, Svoboda je Otroctví a Nevědomost je Síla!"
Uživatelský avatar
krizak
praporčík
praporčík
Příspěvky: 345
Registrován: 14/5/2011, 13:11
Bydliště: kósek od Brna

Příspěvek od krizak »

Horoskop,
zítra Vás budou jenom chválit,
budou Vás na rukou nosit
a zahrnovat květinami.
Jo, jo, pohřeb je hold
už takovej.......
Uživatelský avatar
#
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 525
Registrován: 10/7/2009, 15:57

Příspěvek od # »

Don't worry, pee happy.
Stryx
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 135
Registrován: 22/11/2009, 22:00
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Stryx »

Lampasák si s sebou na posádku vezme malého syna a ten neustále tahá otce za nohavicy a s velkyma očima ho prosí: "Tatíííí, ja chci vidět slonečky."
Otec se na něj podívá a řekne mu:" Dnes ne, viděl si je včera." Ale mladej je neúprosnej a po několikátým žádání o slonečky si otec odevzdaně povzdechne a do prostoru kasáren zařve: "CHEMICKÝ POPLACH!!!!"
Pojde dobytek,zemřou tví přátelé. I ty jednou zemřeš. Však jedno nikdy neumírá ! Tvé jméno! Tvé jméno,tvá sláva a skutky jenž si vykonal.
vodouch
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 936
Registrován: 15/1/2008, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od vodouch »

jersey.se píše:Přenechám kompletní harém.
Zn: Jedna z konkubín má AIDS, ale nikdo neví která.
Jednomu se taky zachtělo sexu, i vyhledal sexuální pracovnici. Když se domluvili, žena se ho ptá: "A AIDS nemáš?" "Nemám." "A nekecáš?" Chlapík jí ukazuje lékařské potvrzení, že nemá AIDS. Užili si, chlapík odchází a žena mu na rozloučenou říká: "A to potvrzení můžeš roztrhat."
Obrázek
Uživatelský avatar
#
štábní praporčík
štábní praporčík
Příspěvky: 525
Registrován: 10/7/2009, 15:57

Příspěvek od # »

vodouch píše:Jednomu se taky zachtělo sexu, i vyhledal sexuální pracovnici. Když se domluvili, žena se ho ptá: "A AIDS nemáš?" "Nemám." "A nekecáš?" Chlapík jí ukazuje lékařské potvrzení, že nemá AIDS. Užili si, chlapík odchází a žena mu na rozloučenou říká: "A to potvrzení můžeš roztrhat."
Za tenhle vtip jsem dostal ve 3. třídě poznámku do žákajdy :-)))))) Nejlepší na tom bylo, že jsem vůbec netušil, o co v něm jde, jen se mu dospělí smáli, tak jsem chtěl udělat před novou soudružkou učitelkou borce :lol:
Don't worry, pee happy.
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“