Vtipy

Galerie, Album, výroky o válce.

Moderátor: jarl

Odpovědět
Hektor
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1022
Registrován: 28/5/2008, 15:49

Re: Vtipy

Příspěvek od Hektor »

Tak práve Kozák neváha dať facku. Vždy som bol rád keď viedol Košice lebo on bol pre ne ten správny tréner a ako fanúšik Žiliny som potreboval kvalitných súperov aby sa aj môj klub zlepšoval. A nikdy mu nezabudnem remízu s AS Roma.
Uživatelský avatar
M1A2 Abrams
podporučík
podporučík
Příspěvky: 657
Registrován: 10/8/2005, 21:34

Re: Vtipy

Příspěvek od M1A2 Abrams »

Hektor píše:Tak práve Kozák neváha dať facku. Vždy som bol rád keď viedol Košice lebo on bol pre ne ten správny tréner a ako fanúšik Žiliny som potreboval kvalitných súperov aby sa aj môj klub zlepšoval. A nikdy mu nezabudnem remízu s AS Roma.
Rozprávajú sa dvaja futbalový fanúšikovia:
- Ty fandíš Schalke 04?
- Nie, ja fandím Žiline 07!
Entropia uzavretého termodynamického systému musí vzrastať. :-?
Uživatelský avatar
CAT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1683
Registrován: 6/8/2009, 10:53

Re: Vtipy

Příspěvek od CAT »

T: Tom
P: Pošta
J: Jarka

T: Dobrý den, prosím známku na dopis
"Paní mi podává známku"...
T: Jinou než se Zemanem nemáte?
P: Máme, s chaloupkou.
T: Tak mi ji prosím dejte.
P: "Paní volá na kolegyni" Jarko! Máš chaloupky?
J: Mám, ale poslední arch. Toho Zemana nikdo nechce a chaloupky už dochází.
Obrázek
"We can't restore our civilization with somebody else's babies."
"Settlemunt my arse, let's slot floppies"
Uživatelský avatar
knezdub
nadporučík
nadporučík
Příspěvky: 833
Registrován: 13/10/2009, 19:54
Bydliště: Blatnička

Re: Vtipy

Příspěvek od knezdub »

To není vtip ale realita. Já toho člověka taky nechci lepit vedle svého jméma. A soudě podle reakcí lidí minulý týden na poště nejsu jediný. Nejoblíbenější je Fifinka s Bobíkem
ObrázekObrázek
spitfire.v
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 149
Registrován: 10/12/2010, 17:01

Re: Vtipy

Příspěvek od spitfire.v »

Kurňa kdo ho teda volil :?:
btw. jeden moravský chlapec se nedávno na jisté sociální síti vyjádřil ve smyslu, že pražáci jsou debilové, protože narozdíl od nich volili Schwarzenberga :rotuj:
Obrázek
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Vtipy

Příspěvek od Skeptik »

Náhodou, Zeman je boží.Jen díky němu teď vím, že 6 skleniček vína a 3 frťany denně není nadměrné pití alkoholu.
Já blbec si 10 let nadával, že jsem alkoholik kvůli lahvince vína :razz:
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
spitfire.v
rotmistr
rotmistr
Příspěvky: 149
Registrován: 10/12/2010, 17:01

Re: Vtipy

Příspěvek od spitfire.v »

co by jim na to asi řekl Nešpor :razz:
Obrázek
Uživatelský avatar
El Diablo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1878
Registrován: 21/11/2008, 14:11
Bydliště: Xeenemünde
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od El Diablo »

spitfire.v píše:co by jim na to asi řekl Nešpor :razz:
Primář mužského oddělení závislostí Psychiatrické léčebny Bohnice Karel Nešpor, ale s Holcátem nesouhlasí a šest skleniček vína a tři panáky slivovice nepovažuje za normální dávku alkoholu. "Přepočítal jsem množství alkoholu v šesti skleničkách vína a třech panácích slivovice. Vyšlo mi 180g čistého alkoholu. To je rizikové i pro zdravého člověka," řekl pro Český rozhlas Nešpor.
Zdroj: http://www.lidovky.cz/pokud-zeman-nepre ... nky.clicks
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od jersey.se »

Tak lahvinka vína denně není udržitelná dlouhodobě ani pro mě. A to mám 190cm a 87 kg a v pití docela průpravu. Na to nepotřebuju Nešpora, stačí mi vědět jak se pak cítím a jak klesá výkonnost, hlavně ta sportovní.
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
Franz Trubka
7. Major
7. Major
Příspěvky: 1815
Registrován: 14/10/2010, 04:16

Re: Vtipy

Příspěvek od Franz Trubka »

http://www.stream.cz/video/820956-posil ... ch-preprav
Abych tem rusakum nekrivdil, asi pred 12 lety jsem tyden delal v baraku U.S. Postal Service. Zamestnanci vetsinou cerni, s baliky zachazeli stejne...
ObrázekObrázek

Pink Floyd-On The Turning Away
Uživatelský avatar
jersey.se
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2466
Registrován: 20/1/2010, 21:16
Bydliště: I'm living on an endless road
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipy

Příspěvek od jersey.se »

Nedávno jsem byl na služebce v Bukurešti a z gejtu jsem viděl jak vykládají letadlo úplně stejným způsobem. A nedělám si iluze že kdekoliv je to o mnoho lepší.
Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast
Uživatelský avatar
Alchymista
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 4883
Registrován: 25/2/2007, 04:00

Re: Vtipy

Příspěvek od Alchymista »

Niekde majú kontajnery a normu (medzinárodná - a záväzná, sic) maximálne 6 ton batožiny na chlapa a zmenu.
V Prahe je to nejakých 10-12 ton na chlapa a zmenu, sčasti kontajnery a sčasti vozíky, v Bratislave cez letnú sezónu kľudne 15-17 ton na chlapa a zmenu a tahače a vozíky z roku sakra. A prehádzať 150-180 kufrov von a 150-180 kufrov zasa dnu, za pol hodiny, v priestore vysokom zhruba meter tridsať a nejakých šesť až osem metrov dlhom, pri teplote v podpalubnom priestore 35-45 stupňov, by si si zrejme skúsiť nechcel... A už vôbec nie za nejakých 500 euro.
O pomeroch v Bukurešti si teda žiadne ilúzie nerobím.
ObrázekObrázek

Оптимисты изучают английский язык, пессимисты - китайский. А реалисты - автомат Калашникова
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

Alchymista píše:Niekde majú kontajnery a normu (medzinárodná - a záväzná, sic) maximálne 6 ton batožiny na chlapa a zmenu.
V Prahe je to nejakých 10-12 ton na chlapa a zmenu, sčasti kontajnery a sčasti vozíky, v Bratislave cez letnú sezónu kľudne 15-17 ton na chlapa a zmenu a tahače a vozíky z roku sakra. A prehádzať 150-180 kufrov von a 150-180 kufrov zasa dnu, za pol hodiny, v priestore vysokom zhruba meter tridsať a nejakých šesť až osem metrov dlhom, pri teplote v podpalubnom priestore 35-45 stupňov, by si si zrejme skúsiť nechcel... A už vôbec nie za nejakých 500 euro.
O pomeroch v Bukurešti si teda žiadne ilúzie nerobím.
No skusiť by som si to určite nachcel, ale je to dôvod k tomu aby sme sa s tým zmierili?Veď napríklad chirurg sa chudák musí umývať desať krát za smenu, ale zase to má zaplatené(inak by sa neumýval). :razz:
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
CAT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1683
Registrován: 6/8/2009, 10:53

Re: Vtipy

Příspěvek od CAT »

Alchymista: Když jsem dělal hajzlíky v "kolbence" (JIKA), tak to bylo taky 17 tun za směnu a že by to byl problém? I starý chlapíci i mladý středoškoláci to dávali bez problémů :-). Ono se to zdá, ale za šichtu to zas tak moc není...
Obrázek
"We can't restore our civilization with somebody else's babies."
"Settlemunt my arse, let's slot floppies"
Uživatelský avatar
Alchymista
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 4883
Registrován: 25/2/2007, 04:00

Re: Vtipy

Příspěvek od Alchymista »

kenavf - ako platíš, takých máš pracovníkov a taký majú prístup k práci... To je vlastne celé.
Na videu je to jasné - "niekto" sa vybodol prísť k vlaku s nejakými prepravnými prostriedkami a je treba uvoľniť poštový vagón pre nakládku, v Bukurešti to bolo zrejme to samé - a vlak i lietadlo za chvíľu odchádzajú.

CAT - nejde len o váhu - v batožiňákoch väčšiny lietadiel sa nevystrieš ani keď klačíš, takže robíš buď v hlbokom predklone a chrbtom drieš o strop, alebo si v predklone na kolenách.
Nie sú tony ako tony, záleží na tom za aký čas to musíš stihnúť urobiť a v akých podmienkach - na "triediarni" pripravuje batožinu na nakládku jeden, maximálne dvaja chlapi a vcelku v pohode stíhajú pripraviť všetky linky počas zmeny, nakládku do lietadiel robia obvykle tri trojčlenné skupiny a majú toho "až nad hlavu" - musia to stihnúť v časovej norme, asi tak desať minút na vykládku, pätnásť-dvadsať minút na nakládku, dve tony von, dve tonu dnu, pri dovolenkároch často aj tri-štyri tony von a zasa dnu.
ObrázekObrázek

Оптимисты изучают английский язык, пессимисты - китайский. А реалисты - автомат Калашникова
Uživatelský avatar
CAT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1683
Registrován: 6/8/2009, 10:53

Re: Vtipy

Příspěvek od CAT »

Alchymista: No jak říkám, náramně mi to připomíná práci ve fabrice za ještě míň peněz než jsi psal ty... Nechci říct, že to mají pánové lehký, ale extra hardcore mi to nepřijde...
Obrázek
"We can't restore our civilization with somebody else's babies."
"Settlemunt my arse, let's slot floppies"
Uživatelský avatar
Skeptik
7. Major
7. Major
Příspěvky: 6728
Registrován: 16/1/2011, 22:28
Bydliště: Středočeská gubernia

Re: Vtipy

Příspěvek od Skeptik »

Alchymista píše:CAT - nejde len o váhu - v batožiňákoch väčšiny lietadiel sa nevystrieš ani keď klačíš, takže robíš buď v hlbokom predklone a chrbtom drieš o strop, alebo si v predklone na kolenách.
Nie sú tony ako tony, záleží na tom za aký čas to musíš stihnúť urobiť a v akých podmienkach - na "triediarni" pripravuje batožinu na nakládku jeden, maximálne dvaja chlapi a vcelku v pohode stíhajú pripraviť všetky linky počas zmeny, nakládku do lietadiel robia obvykle tri trojčlenné skupiny a majú toho "až nad hlavu" - musia to stihnúť v časovej norme, asi tak desať minút na vykládku, pätnásť-dvadsať minút na nakládku, dve tony von, dve tonu dnu, pri dovolenkároch často aj tri-štyri tony von a zasa dnu.
Sorry, ale 3 tříčlenné skupiny?
9 nakladačů na letadlo??????
Ani náhodou. 2 na přední a 2 na zadní bagáž. V lepším případě.
Časy a hmotnosti souhlasí.
ObrázekObrázek

"Hádá-li se člověk s blbcem déle než pět minut, hádají se blbci dva," Jan Werich
"Važte si lidí, kteří hledají pravdu, a střezte se těch, kteří tvrdí, že ji našli," Voltaire
Uživatelský avatar
Alchymista
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 4883
Registrován: 25/2/2007, 04:00

Re: Vtipy

Příspěvek od Alchymista »

asi som to napísal nejasne - na jedno lietadlo traja, max. štyria - jedna skupinka, zhruba tucet chlapov v dvanásť hodinovej zmene.
ObrázekObrázek

Оптимисты изучают английский язык, пессимисты - китайский. А реалисты - автомат Калашникова
kenavf
7. Major
7. Major
Příspěvky: 5997
Registrován: 15/12/2010, 23:13

Re: Vtipy

Příspěvek od kenavf »

Alchymista píše:kenavf - ako platíš, takých máš pracovníkov a taký majú prístup k práci... To je vlastne celé.
Podľa tejto tvojej definície sú asi naši politici ľudia s najlepším prístupom k práci.
Ja by som skôr povedal ,že tam kde nefunguje spätná väzba,tak všade to skončí takto a je jedno či sa jedná o manipuláciou s batožinou alebo personál lietadlovej lode.Tú loď som zmienil schválne,pretože v osemdesiatych rokoch, po tom čo zahynulo 14 ludí na palube,tak vyšetrovacia komisia skonštatovala, že loď bola riadená sfetovanou osádkou a teprva až potom vydali úplný zákaz omamných látok a alkoholu na palubách US lodí, ale to už bola oneskorená spätná väzba .
Edmund Burke: "Jediné čo potrebujú nečisté sily k svojmu víťazstvu je to, aby slušní ľudia neurobili nič."

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Alchymista
5. Plukovník
5. Plukovník
Příspěvky: 4883
Registrován: 25/2/2007, 04:00

Re: Vtipy

Příspěvek od Alchymista »

kenavf píše:Podľa tejto tvojej definície sú asi naši politici ľudia s najlepším prístupom k práci.
:twisted:
Neviem, neviem, ako by politici dopadli, keby o svojich platoch nerozhodovali oni sami, ale napríklad ich voliči. Asi by priplácali...

A nejaké sankcie? nebuď smiešny, prémie beztak nemá nikto. Dnes je stav taký, že kým chlap môže sám (samostatne) na odbavovaciu plochu a k lietadlám, musí prejsť bezpečnostnou previerkou leteckého úradu a asi tak tuctom rôznych školení, z ktorých viac ako polovicu robia rôzni externisti. Takže ak niekoho vyleješ pre rozbitú batožinu, plnohodnotnú náhradu máš za neho možno o pol roka... dovtedy chlap v prevádzke chýba. Ostatne - podmienkou priatia je vodičák C alebo D a čistý odpis registru trestov (výpis nestačí - a na odpise sú aj "zahladené" tresty), takže 90% vyhovujúcich záujemcov o prácu po zistení platu akurát poďakuje a pá... ďalší odchádzajú po mesiaci, dvoch, keď zistia, o čom to vlastne je a aké sú pracovné podmienky.
A to musíš pri rozbitej batožine dokázať úmysel, inak sa môže súdiť a na súde s prehľadom vyhrá (už sa stalo). Čo viem, zatiaľ vyleteli jedinci len za chlast a za krádeže.
ObrázekObrázek

Оптимисты изучают английский язык, пессимисты - китайский. А реалисты - автомат Калашникова
Odpovědět

Zpět na „Fotografie, vtipy, citáty“