Pád letu MH17 na Ukrajině

Komentáře aktuálního dění ...

Moderátor: jarl

Pravidla fóra
Pokud příspěvek v Aktualitách neodpovídá charakteru a úrovni "veřejné" Palby, moderátoři mají právo jej okamžitě, bez upozornění přesunout do skryté Hospody, která byla za tímto účelem zřízena.

Pokud nemáte přístup do Hospody a chtěli byste jej, musíte být na Palbě registrováni nejméně půl roku a poté můžete napsat SZ adminům "skelet" nebo "jarl".

Ve vlákně o Ukrajině v sekci "Aktuality" platí pravidla, která budete dodržovat. Postih za nedodržování bude následující:
- smazání příspěvku
- BAN uživatele (minimálně 24hodin, maximálně na vždy)
- uzamčení vlákna
Všechny tyto postihy budou uplatňovány bez jakéhokoliv varování a vysvětlování, na základě úsudku přítomného moderátora.

Pravidla jsou následující:
- příspěvek bude věcný v českém nebo slovenském jazyce (případně s českým nebo slovenským překladem), žádné "emotivní" výlevy nebudou trpěny
- diskuze ve vlákně "Válka na Ukrajině" není povolena, k tomu je určeno patřičné vlákno v Hospodě (o vstup můžete zažádat u administrátora)
Zamčeno
Uživatelský avatar
CAT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1683
Registrován: 6/8/2009, 10:53

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od CAT »

Bax píše:Tak určitě o tom věděli víc jak dva separatisté, že ano.
Jak se asi Strelkov dozvěděl o sestřelu? Tento typ nahrávek třeba myslím. To je prakticky jedno. Ale jedna nahrávka splácnutá ze 3 kusů den předem je málo.
Bohužel nahrávka byla detailně zhodnocena experty, že ty o tom nevíš, neznamená, že se tak nestalo.
http://wertyzreport.com/2014/07/21/usve ... -o-podvrh/
Navíc zde bylo podrovné YT video, kde je vysvětlen kdejaký šum a rozdíl.

Ty jseš směšnej s tím, jak bráníš věc, kterou rozcupovali experti i nadšenci-laici, ale jejich tvrzení vyvrácena nebyla.

Aha, takže taď už nahrávka není důkaz. No to jsem rád. Já tvrdím to, že je to podvrh, stejně jako to video s průjezdem BUKu. nebo to taky chceš říct, že je pravé?
Když je pravda, co tvrdí UA, proč vydávali nahrávku a podpořili ho falešným videem?

Teď když víme na 100%, že video je falešné, proč máme věřit, že nahrávkaa je na 100% pravá?

UA totiž přinesla jen osočování, průjezd BUKu a nahrávku. Ukázalo se, že průjezd BUKu je nesmysl. A nahrávku zpochybnili experti.
Já si pamatuju že ještě před pár dny bylo video o průjezdu BUKu totálně neprůstřelný a Rusům se smáli, že točí okolo toho blbosti 8-) Dneska je to prokazatelně shit.
Jo o té "expertýze" kterou nepotvrdil nikdo nezávislý, jo to bude na 100% pravda... Jistě Baxi...

Ty seš vtipnej, že nečteš co píšu, já jí nebránim, já neřikám, že je pravdivá, já říkám, že ještě nebyla vyvrácena ani potvrzena a není to teď už, já tvrdím pořád to samé :) . Bavíme se snad o BUKu? Já vím, že fotka v Torezu je pravá, nebo si to o ní alespoŇ myslím, nic víc netvrdím...

A když RF celou dobu tvrdí, že z jjí strany nejde technika a lidi, tak jim teď máme věřit že je "expertýza" pravdivá? :rotuj: . Netočí se ti z toho hlava? Mě trošku jo :rotuj: . Ne, opravdu po tobě nechci abys věřil tomu, že je ta nahrávka na 100% pravá, chci po tobě abys o její pravdivosti pochyboval, ale zároveň po tobě chci něco co nechápeš a to je, abys stejně pochyboval i o tom, s čím přišlo RF...

Ty odkazy na "experty" kteří potvrdili pravost nahrávky jsou v tomto, nebo v jiném vlákně zde na Palbě...
Obrázek
"We can't restore our civilization with somebody else's babies."
"Settlemunt my arse, let's slot floppies"
Uživatelský avatar
palo satko
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2541
Registrován: 16/9/2013, 17:59
Bydliště: Pezinok, Slovensko

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od palo satko »

vraj vela tiel a velke časti trupu našli v lese foto https://pbs.twimg.com/media/BtT7WwaCEAEaBQ_.jpg:large
Obrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od Lord »

K té nahrávce, taky si myslím, že je to slepenec, může se jednat i o sestřelené Antonovy, apod.
Pak už tady lidi napsali, že byl vidět Buk v Torezu, pak video z Luhanska a pelášit do Ruska.
Oprávněně někdo zpochybnil tu trasu. Když pojede z Torezu do Luhanska, tak obchvatem kolem města.
Prostě má to díry. Taky jsem viděl, jak je možný falšovat i videa, fotky, apod. Možná to je ten případ
možná ne. Tím neříkám, že by se to mělo úplně zavrhnout. Důvěřuj, ale prověřuj :)

Jinak pozadí fotek a videí asi sedí s těmi uváděnými městy. To se podařilo identifikovat dobře,
jen jestli tam není už Buk uměle dodaný. Luhansk je obklíčen a pod těžkou ofenzívou úkáček.
Kdo ví jestli je to vůbec video z té doby, ale třeba jo.

Podívejte se sami http://evilmilker.livejournal.com/4379. ... 587#t66587
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Mirek58
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4794
Registrován: 31/7/2012, 19:15

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od Mirek58 »

No a aby celá záležitost kolem "prchajícího" BUKu na podvalu byla veselejší, podle T. Spencerové ministr Avakov upřesnil koordináty místa pořízení onoho BUKu.
Ministr vnitra Avakov pak zkusil dokázat pravost videa, na němž prý rebelové rychle „uklízejí“ Buk na tahači do Ruska, a to tím, že uvedl koordináty místa, kde mělo být video natočeno: „48.545760°, 39.264622°“.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ro ... ava-328114
A pokud jsem koukal na mapu tak je to odkaz do míst, kde o tramvaji, či trolejbusu si přečtou akorát v novinách - na sever od města Štěstí/ Stanično-Lugansk na levém břehu S. Donce.
( I když se jedná o Par. listy, T Spencerová má vše dobře odzdrojované)
Sranda je, že se tam už asi dva týdny vyskytuje Avakovova NG.
Pro Cat:
Asi chlape budeš muset poopravit své přesvědčení kolem "prchajícího" BUKu, nebo v Torezu postavit honem tramvajovou trolej. Nemluvě o tom, že musíš přesvědčit Avakova, že kecá. :D
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
CAT
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1683
Registrován: 6/8/2009, 10:53

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od CAT »

Mirek58 píše: Pro Cat:
Asi chlape budeš muset poopravit své přesvědčení kolem "prchajícího" BUKu, nebo v Torezu postavit honem tramvajovou trolej. Nemluvě o tom, že musíš přesvědčit Avakova, že kecá. :D
Mirku chlape kde sem tvrdil něco o prchajícím BUKu? Možná oba mluvíme o jiném?
Obrázek
"We can't restore our civilization with somebody else's babies."
"Settlemunt my arse, let's slot floppies"
Uživatelský avatar
kozlustechnykus
poručík
poručík
Příspěvky: 769
Registrován: 9/3/2014, 20:24

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od kozlustechnykus »

S tema souradnicema je to zajimavy. Ono se jim snad podari presvedcit me, ze to fakt udelala jejich armada :-D
„Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků, nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení."
Michal Jankovec clen rady CT
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od Lord »

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Dobermann
Příspěvky: 0
Registrován: 5/5/2014, 18:10

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od Dobermann »

Experti získali údaje z parametrického zapisovača malajzijského lietadla, príznakov postranného zásahu niet, vraví sa vo vyhlásení Holandskej Bezpečnostnej Rady
Čítať úplne: http://slovak.ruvr.ru/news/2014_07_24/E ... ingu-3325/
Santos
Příspěvky: 0
Registrován: 16/5/2014, 17:46

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od Santos »

fake?
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od Lord »

Santos odkud to má být ? Důležitá je taky lokace.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
mepu
praporčík
praporčík
Příspěvky: 304
Registrován: 22/8/2008, 22:01
Bydliště: Brno

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od mepu »

Na 99.9% fake, ta kouřová stopa vypadá, že je generována počítačem, pravděpodobně to bude z nějakého vojenského simulátorů :)
Jinak bych připomněl ještě tu docela velkou oblačnost nad místem.
Obrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17911
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od skelet »

Mirek58. Nezapomeň, že pod určitým úhlem a při špatné fotografii mohou dráty splynout v jedenn. Viz například tato fotka, která je podstatně kvalitnější, než-li ono video. Povšimni si troleje v protisměru - opticky ti splyne v jeden drát
http://ymtram.mashke.org/ukraine/lugans ... n22360.jpg
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
kozlustechnykus
poručík
poručík
Příspěvky: 769
Registrován: 9/3/2014, 20:24

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od kozlustechnykus »

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... ruzni.html
O spravnosti/presnosti clanku se ted nebavim. Jen me zaujalo, ze vubec pripousteji, ze v tom ma Kyjev bordel. Ze by nejakej posun?
„Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků, nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení."
Michal Jankovec clen rady CT
Mirek58
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4794
Registrován: 31/7/2012, 19:15

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od Mirek58 »

Lord:
Ty fotky jsem zavrhnul na předcházející stránce, ukazují totiž dvojité, trolejbusové trakční vedení ( http://evilmilker.livejournal.com/4379. ... 587#t66587)
A ukazuješ na křižovatku ul. Pavlinská a Černomořská v Lugansku a jseš proti souřadnicím Avakova o dost na jih ( jseš na 48 32 43 89 a 39 15 46 66)

A ted k souřadnicím Avakova na těchto koordinátech se opravdu ráčil vynacházet PL systém BUK a funkční!
Jenomže byl ve vlastnictví ctěné UA armády!
Kdo mi nevěří, at se koukne třeba na str. 44 na
mapu rozmístění PL systémů BUK

Skelet:
Troleje byly můj chlebíček každodenní po dobu 5ti let.
Dráty, tedy vodiče se dají přehlédnout, ale izolační "lašny" nikoliv včetně absence konstrukce nosných lan!
Naposledy upravil(a) Mirek58 dne 24/7/2014, 21:22, celkem upraveno 2 x.
ObrázekObrázek
kostra
Příspěvky: 9
Registrován: 2/7/2014, 17:58

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od kostra »

skelet píše:Mirek58. Nezapomeň, že pod určitým úhlem a při špatné fotografii mohou dráty splynout v jedenn. Viz například tato fotka, která je podstatně kvalitnější, než-li ono video. Povšimni si troleje v protisměru - opticky ti splyne v jeden drát
http://ymtram.mashke.org/ukraine/lugans ... n22360.jpg
Pozice snímajícího, ale byla tak podstatně výše :!: , než ve vašem "optickém protisměru" a "splynutí"
Udivuje mne podivný svět fantazie, lhaní, násilí a strachu, v němž dnes žijeme.
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od Lord »

Mirek58 píše:A ted k souřadnicím Avakova na těchto koordinátech se opravdu ráčil vynacházet PL systém BUK a funkční!
Jenomže byl ve vlastnictví ctěné UA armády!
Tam ho zjistili u Luhanska Rusové, to by sedělo.

Obrázek

Velení ruské armády zároveň obvinilo americké ministerstvo obrany, že dosud nepředložilo žádné věcné důkazy o údajné vině ukrajinských separatistů za pád malajsijského boeingu.
"Odvolávají se na družicové snímky. Kde jsou? Není vyloučeno, že důkazy teprve, s prominutím, dodělávají," citoval moskevský rozhlas náměstka ministra obrany Anatolije Antonova.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17911
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od skelet »

Mirek58, pokud si zkopíruju souřasnice z toho článku, tak mi vyjde to co nalinkoval Lord. Tedy i zde identifikovaná ulice
https://www.google.com/maps/place/48%C2 ... !1s0x0:0x0
Kostra: je to celkem jedno. Při patřičném úhlu ti to prostě může splynout. Je jedno jestli to fotíš v negativním nebo pozitivním úhlu. Doporučuju ti si projet fotky trolejbusů z Luhaňska. Ten efekt se ti dostaví na velké části fotek (a to jsou podstatně kvalitnější než ono video).
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lord
1. Armádní generál
1. Armádní generál
Příspěvky: 10860
Registrován: 24/8/2004, 02:48

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od Lord »

Ještě pro upřesnění, to má být ta křižovatka, kde bylo natočeno video s Bukem. Ale je zajímavé, že Rusové ne přímo v Luhansku, ale nedaleko něj namalovali ty zelený kruhy.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Mirek58
7. Major
7. Major
Příspěvky: 4794
Registrován: 31/7/2012, 19:15

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od Mirek58 »

Skelet, Lord:
Sekli jste se v zadání koordinátů.
Zkuste zadat mnou linkované.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
skelet
4. Brigádní generál
4. Brigádní generál
Příspěvky: 17911
Registrován: 26/1/2008, 15:48

Re: Pád letu MH17 na Ukrajině

Příspěvek od skelet »

nesekli.. zkopíroval jsem ty souřadnice v onom článku. Maps.google, mapy.cz, ale i Flash Earth stále ukazují jednu a tu samou křižovatku, která byla identifikována na oné fotce s tahačem.
ObrázekObrázekObrázek
Zamčeno

Zpět na „Aktuality“