DT WOLF & HRON (4x4)
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Tuto vezu na 4x4 dal este aj niekt iny okrem DefTechu ?
- Juraj Tichý
- Kapitán

- Příspěvky: 6529
- Registrován: 28/8/2018, 18:27
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Ak som to správne pochopil, kombinácia veža, kanona a radary, je riešenie od Deftechu. Takže v podstate, iní by si museli urobiť svoj vývoj, alebo prevziať riešenie od Deftechu.
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Slovinsko na JLTV
https://armyrecognition.com/news/army-n ... nse-turret
https://armyrecognition.com/news/army-n ... nse-turret
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Takze kazdopadne to nie je tak, ze by sa slovinska veza dala hodit na akekolvek 4x4, co ide okolo. Chcelo by to vlastny vyskum a otazne je, ako by ine vozidlo znasalo spätny raz.
- Juraj Tichý
- Kapitán

- Příspěvky: 6529
- Registrován: 28/8/2018, 18:27
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Na fotke je vidieť ako je JLTV spustené na dorazoch pri strelbe.
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Vlk spod Tatier loví ruskú korisť: Ukrajinci testujú nový zbraňový systém zo Slovenska a chvália si ho
zdroj: https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/75 ... -spokojni/
zdroj: https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/75 ... -spokojni/
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Jeden podvozok. Veľa rolí. Plne prispôsobiteľný
Predstavujeme platformu prispôsobiteľnú širokej škále misií – od prepravy a prieskumu jednotiek až po veliteľské a riadiace operácie alebo priame bojové úlohy.
Platforma je definovaná svojou flexibilitou, čo znamená, že jedno vozidlo môže vykonávať viacero úloh, znižovať zložitosť a zároveň zvyšovať prevádzkovú pripravenosť. Či už je vybavený pokročilými komunikačnými systémami, brnením alebo zbraňami, prispôsobuje sa vyvíjajúcim sa potrebám misie. Ponúka tiež vynikajúcu ochranu pred mínami vďaka samonosnému podvozku v tvare V.
Podvozok sa vyznačuje modulárnou konštrukciou a vysokou nosnosťou, čo umožňuje množstvo výhod – vrátane balistickej ochrany až do úrovne STANAG 4.
Môže slúžiť ako nosič pre systémy, ako sú:
- Protibatériový radar
- Odpaľovač rakiet
- Vozidlo C2
- C-UAS
- CBRN systémy
"Obloha je limit"
Vďaka nezávislým odpruženým nápravám ponúka platforma vynikajúci výkon v teréne. V kombinácii s automatickou prevodovkou a motorom s výkonom 450 k nikdy nezaostáva ani nespomaľuje, čo zaisťuje, že misia je vždy dokončená.
Jeho jedinečný dizajn tiež zaručuje plnú energetickú sebestačnosť. Bez ohľadu na otáčky motora dokáže dodať až 1000 A do palubných systémov, čo je kľúčová funkcia pre moderné technológie na bojisku s vysokým dopytom.
Vytvorené pre moderné misie. Pripravený na to, čo bude ďalej.

zdroj: https://www.linkedin.com/company/deftec ... edView=all
Predstavujeme platformu prispôsobiteľnú širokej škále misií – od prepravy a prieskumu jednotiek až po veliteľské a riadiace operácie alebo priame bojové úlohy.
Platforma je definovaná svojou flexibilitou, čo znamená, že jedno vozidlo môže vykonávať viacero úloh, znižovať zložitosť a zároveň zvyšovať prevádzkovú pripravenosť. Či už je vybavený pokročilými komunikačnými systémami, brnením alebo zbraňami, prispôsobuje sa vyvíjajúcim sa potrebám misie. Ponúka tiež vynikajúcu ochranu pred mínami vďaka samonosnému podvozku v tvare V.
Podvozok sa vyznačuje modulárnou konštrukciou a vysokou nosnosťou, čo umožňuje množstvo výhod – vrátane balistickej ochrany až do úrovne STANAG 4.
Môže slúžiť ako nosič pre systémy, ako sú:
- Protibatériový radar
- Odpaľovač rakiet
- Vozidlo C2
- C-UAS
- CBRN systémy
"Obloha je limit"
Vďaka nezávislým odpruženým nápravám ponúka platforma vynikajúci výkon v teréne. V kombinácii s automatickou prevodovkou a motorom s výkonom 450 k nikdy nezaostáva ani nespomaľuje, čo zaisťuje, že misia je vždy dokončená.
Jeho jedinečný dizajn tiež zaručuje plnú energetickú sebestačnosť. Bez ohľadu na otáčky motora dokáže dodať až 1000 A do palubných systémov, čo je kľúčová funkcia pre moderné technológie na bojisku s vysokým dopytom.
Vytvorené pre moderné misie. Pripravený na to, čo bude ďalej.
zdroj: https://www.linkedin.com/company/deftec ... edView=all
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
- Pressburger
- Kapitán

- Příspěvky: 2041
- Registrován: 16/5/2023, 11:30
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Ak sú lidé nevzdělaní a hloupí, nemůžete toho moc udělat. Lidé sú rádi hlúpi. Ale nedělejte im to jednoduché. Hádejte se a hádejte se s nimi
-
NagyAttila
- poručík

- Příspěvky: 789
- Registrován: 31/7/2025, 09:40
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Pavel se v areálu Chropyňské strojírny projel s manželkou obrněným vozem Wolf, který vyrábí slovenská firma DefTech. Obrněnce nyní zkouší slovenská armáda. Ve speciální protidronové úpravě už dokonce dva kusy bojují na Ukrajině.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/prezid ... ravy_epfoj?
Zdroj: https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/prezid ... ravy_epfoj?
NagyAttila is not a real name.
Pure Slovak ultra nationalist.
Pure Slovak ultra nationalist.
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Chropyňské strojírny sú 60% vlastníkom fy DefTech. Je možné, že chcú toto vozidlo ponúknuť AČR aj s lokalizáciu výroby v ČR.
"Alea iacta est"
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Osobne sa mi tie autá vôbec nepáčia, vysoké voči šírke náprav, je to také celé neee...
"Alea iacta est"
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Uvidíme až se budou rozlepovat obálky v aktuálně běžícím tendru. Ale zrovna na tuhle variantu bych si nevsadil. Podle mě to bude mezi Bushmaster, Patriot a Mars.
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Túto informáciu som zachytil na inom webe. Netvrdím, že to tak bude, ale určite sa budú pokúšať o umiestnenie svojho produktu aj v ČR.
"Alea iacta est"
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
To asi jo, já jsem tím chtěl říct, že v tom aktuálně běžícím tendru, který rozhodne o kolové platformě OV na mnoho let dopředu jim dávám minimální šanci.mikojan29 píše: ↑5/6/2026, 23:47Túto informáciu som zachytil na inom webe. Netvrdím, že to tak bude, ale určite sa budú pokúšať o umiestnenie svojho produktu aj v ČR.
Re: DT WOLF & HRON (4x4)
Keď s ním jazdili na šikmej ploche s vežou, koľko stupňov vydržal bez prevrátenia ? Pokiaľ sa neprevracia pri bočnom náklone 40 stupňoch (toľko zvládne JLTV), tak je v poriadku.
Já bych všechny ty internety a umělý inteligence zakázala.




